Jump to content

micsho3

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by micsho3

1. בראיון בזמן שהיה בניקוסיה שהוא התפלא שמכבי לא דיברו איתו בכלל בנוגע ללהישאר
  2. אצילי הגיע אחרי וידאר אבל בעל מקרה תשים לב שגם המקרים שאתה הבאת שרכשו כרטיס זה לפחות חמש שנים אחי. רק אומר. ז׳ראלדש אמר גבר. שחצן זה מי שלושב שמגיע לו הכל וחדעתי מיץ׳ התנהל כאילו לא משנה מה יעשה האליפות תישאר אצלינו ולזה קראתי התנהגות שחצנית ויהירה.
  3. קל מאוד לבטל דעה שונה משלך במחי יד. מילא הייתי מביע דעה מבחי לטעון מדוע אני חושב ככה, אבל כן הרחבתי מדוע אני חושב שהניהול של מיץ׳ היה בחצי השנה האחרונה נגוע ביהירות ושחצנות. מה קשור? מיץ׳ אדם ענק, אבל בחצי השנה האחרונה הוא קיבל בכל הנוגע למכבי החלטות ניהול גרועות שלטעמי נבעו מיהירות ושחצנות. לא נראה לי שבשאר החברות שלו הוא התנהג דומה כדי לשמור על מעמדו וכוחו. הגבתי בצורה עניינית לכל מי שהגיב לי בצורה עניינית. גם מיץ׳ נתון בפני ביקורת (בתנאי שהיא עניינית ומבוססת וזה לדעתי מה שעשיתי - סתימת פיות לא כאן)
  4. למה ז'ראלדס עזב ללא שאפילו ניסו לעשות משהו כדי להשאיר אותו? למה הביאו מאמן יומיים לפני תחילת הליגה? למה הביאו זרים לחיזוק לאחר תחילת הליגה? לטעמי מיץ' חשב שמה שהוא לא יעשה האליפות תישאר בקרית שלום ולכן קראתי לזה שחצנות אחי. אני אוהב את מיץ' אבל הוא לא חסין בפני ביקורת - הוא היה יכול לקחת פה אליפות לפחות העונה הזאת על אדי הדלק מהשנתיים שלפני אם רק היה עושה את המינימום שצריך אבל מיהירות הוא לא עשה את זה. ולגבי מיכה ואצילי אני חושב שזה גם משחצנות - הרי את עטר הוא הביא למרות הרשעה בפלילים ואף החזיר אותו. זראלדש יכל להישאר למרות הפיירפליי, מאמן יכלת להביא בזמן למרות הפיירפליי, זרים יכלת להביא בזמן למרות הפיירפליי
  5. הי חבר. אני כן חושב שמיץ' חשב שהוא יכול לא לתת הצעה לחצי משחקני ההגנה ועדיין להשיג אליפות, יכל להביא מאמן יומיים לפני תחילת הליגה ועדיין להביא אליפות ויכל להביא זרים לחיזוק רק אחרי תחילת הליגה ועדיין להביא אליפות - וזה לטעמי נובע מיהירות. אולי לגבי מיכה ואצילי אנחנו חלוקים (וזה בסדר) אבל גם פה זה נובע לטעמי מטעמי אגו - הרי את עטר הוא הביא ואף החזיר לאך שהורשע בפלילים ולכן היה צריך לנהוג פה אחרת. לגבי קמחי והמכביה - הבעת דעה שונה משלך איננה טרול אלא אם אתה בולשביק סותם פיות. מותר להביע דעה שונה משלך כל עוד אתה מביא טענות שתומכות לדעתך וזה בדיוק מה שעשיתי.
  6. את האחרו מתי הביאו??? אתה אומר מה שאני אמרתי - האחרון שרכשו אותו בכסף היה אצילי. מאז או השאלה עם אופציה או העברה חופשית. תבדוק.
  7. אך ורק שחצנות ויהירות אחרת למה זרק שני שחקנים בלי להביא להם מחליף הולם בזמן? להעיף חצי מההגנה בלי להציע להם הצעה? לא להביא מאמן בזמן? לא להביא זרים לחיזוק בזמן? מיץ׳ אמנם אחלה בעלים בדרך כלל אבל האגו היהירות והשחצנות שלו הביאו אץ הקבוצה לכזה מצב רק חצי שנה אחרי שנתיים שרק על אדי הדלק מהן היה אמור לקחת העונה אליפות.
  8. מיץ׳ שחצן כי הוא העיף שני שחקנים בכירים בלי לדאוג למחליף הולם בזמן (והיה לו זמן + היו לו כבר מורשעים בפלילים שהוא הביא ואף החזיר לקבוצה), מיץ׳ שחצן כי הוא החליף חצי מההגנה הנהדרת ויוצאת הדופן שהייתה לו בלי לנסות להשאיר אותם (תשאל את ז׳ראלדש), מיץ׳ שחצן כי הוא חשב שאם יבעא מאמן יומיים לפני תחילת הליגה ולאחר שמאמן הנוער הכין בוגרים בפעם הראשונה בחייו זה יעזור לו, מיץ׳ שחצן כי חשב שלהביא את זרי החיזוק לאחר תחילת הליגה זה יעזור - המציאות מראה שהוא טעה ולמורת רוחו השמש לא זורחת לו מהתחת. רק על אדי הדלק של שתי העונות עם איביץ׳ היה צריך לקחת פה אליפות העונה והוא הרס את הקבוצה שהייתה. אז כן - מיץ׳ אחלה בעלים אבל הוא גם בן אדם עם אגו בשמיים ויהירות ושחצנות שאין שני להם.
  9. בינתיים היא גם לא קנתה זבוב - כמו גם אחרי שלושת השנים שהיינו ברציפות באירופית (תשאל את איביץ'). זה לא עניין של סבלנות - הייתה לך קבוצה עם מומנטום לדריסה להרבה שנים קדימה לולא אתה מעיף את אצילי ומיכה בגלל יהירות, לולא אתה נותן לבלם ולמגן ימני (שלפחות האחרון רצה להישאר) ללכת כאילו כלום בגלל יהירות, להביא מאמן יומיים לפני תחילת העונה ללא פיתחת עונה עם הקבוצה זה יהירות, לתת לאדם לאמן למרות שלא עשה זאת מעולם זאת יהירות (שסתם ככה- כרגע בנוער אין אבא ואימא). שנה הבאה תהיה בדיוק כמו העונות שהיו לנו בזמן שב"A לקחה אליפויות - נקווה שיבוא מתישהו איזה איביץ' בקרוב אחרת תחלום לחזור מה שהיית.
  10. אחי היהירות הזאת שאפשר להביא שחקנים לאליפות בהעברה חופשית נמשכת כבר חמש שנים. מיץ' מספק למכבי שקט ובטחון כלכלי זה נכון - אבל להגיד שהניהול מדהים? זה טעות. השנה פשוט הצטרך לכך גם שחצנות ויהירות לא מהעולם הזה
  11. לוני היה ועודנו הבעלים הכי גרוע אי פעם בכדורגל הישראלי. מיץ' עשה רבות בשביל מכבי אבל כשרשמתי שהוא הרס את הקבוצה התכוונתי שהוא הרס את הקבוצה שהייתה פה עד חצי שנה. הוא הרס אותה ביהירות, בשחצנות ובהרבה אגו.
  12. מזכיר לי את עצימת העיניים שהייתה בשלושת השנים האחרונות עם ג'ורדי רק שאז הבעיה הייתה עייפות הסגל - הפעם הבעיה זה בעלים יהיר ושחצן שעם כל התודות אליו בחצי שנה האחרונה הוא החריב את הקבוצה: העיף שני שחקנים בגלל אגו טמטום ויהירות, נתן לחצי מההגנה המעולה שהייתה ללכת בלי לנסות להשאיר, הביא מאמן יומיים לפני תחילת הליגה בלי הכנה נורמלית והביא זרים לחיזוק רק אחרי שהתחילה הליגה - הוא חשב שהשמש זורחת לו מהתחת ומה שהוא לא יעשה הוא יצליח ובמקום להמשיך את המומנטום עם איביץ' ולקחת פה עוד כמה אליפויות הוא הרס הקבוצה. וואלה מגיע לחיפה להצליח, עם כל הקושי שבדבר - להם יש בעלים שרוצה אליפות, אצלינו יש בעלים שעשה הכל כדי לא לקחת אליפות. אני אוהב את מיץ' אבל הוא טעה בגדול ובניגוד למה שהיה עם בש חיפה זה מועדון גדול יותר שחבל שנתנו לו את הדרך לחזור לקידמת הבמה. אז לפני שמאשימים לוז פסיכי, אירופה וכו' תאשים את הבעלים שלך - הוא האשם הגדול פה.
  13. במקרה שלנו הנפילה כרגע, בניגוד לשלושת השנים האחרונות עם ג'ורדי ששם זה הייתה החלפת דורות, זה נטו בגלל היהרות והשחצנות של הבעלים שלנו: הוא באמת בעלים מעולה, אבל הפעם הוא החריב את הקבוצה הזאת ובמקום להמשיך עם המומנטום שהיה לנו עם השליטה האבסולוטית של איביץ' הוא העיף שני שחקנים בגלל התיפיפות יתר שלו, נתן לחצי מההגנה המעולה לעזוב והביא מאמן יומיים לפני תחילת הליגה. אני חושב שבגלל שחיפה זה מועדון יותר ענק מב"A הם גם ישלטו פה יותר - הלוואי ואני טועה. בכל מקרה - הבעיה לא הייתה חילופי דורות הפעם, אלא האגו של מיץ' והשחצנות שלו.
  14. אני הגבתי לכך שהוא עוזב בזמן שהספינה שוקעת - הבאתי את דעתי לגבי למה הספינה שוקעת ולמה זה גורם כרגע (80% התנהלות שחצנית של מיץ' עצמו, השאר מתחלק בין ההנהלה שסופגת מהשחצנות והיהירות שחושבים שהכל מגיע להם כולל אליפות לבין המאמן שהביאו שזלזל בליגה). אתה צודק ב-100% לגבי ההדלפה הנוכחית
  15. הבן אדם לא משחק - מה אתה מצפה? עם כל ההערכה למיץ' המוצדקת הוא התנהל ביהירות ושחצנות וכך גם כל ההנהלה - אי אפשר לנהל גוף בצורה כזאת ולצפות שלא יקרה כלום רק בגלל "שאתה הכי גדול". מכאן התחילה כל הצרה - ניהול גרוע (חשוב לציין שאני מדבר על כל העניין עם אצילי ומיכה וההתנהלות בקיץ - אין על מיץ' אבל כשמגיע לו ביקורת הוא מקבל)
  16. מה דעתכם עליו? לדעתי 25 דקות ראשונות נראה כמו רוח רפאים - נקווה שיצליח לשחזר בהמשך העונה את היכולת שלו מהעונה שעברה
  17. מה שאנחנו רואים זה קיץ גרוע של הבעלים וההנהלה (אין על מיץ' אבל היהירות בקיץ הייתה קיצונית) ומאמן ששם קצוץ על הליגה המקומית ולא מבין איפה הוא נמצא. מגיע לנו (ומגיע לחיפה על העבודה בקיץ - וכמו במקרה באר שבע זאת לדעתי לא תהיה האליפות האחרונה שלהם)
  18. למה לא? כל הקטע במכבי זה שאין חריגי גיל ושבכל הרכב לפחות חמישה פותחים מהשנתון הצעיר. בשאר הקבוצות בדכ פותחים עם שלושה חריגי גיל ומקסימום בלחץ שני שלקנים מהשנתון הצעיר ובמהלך העונה לאט לאט משלבים את השנתון הצעיר כשהשנתון הבוגר מתגייס וכהכנה לראות מי מתאים לעונה הבאה (חריגי הגיל בדכ עדיין פותחים גם בשלבים מתקדמים של העונה כי זה מה שמבטילים להם בתחילת העונה כדי שיסכימו להישאר עונה נוספת בנוער)
  19. זה מה שהוא לא מבין: שבשנה הבאה סביר להניח שעוד פעם חיפה ינצחו כי במכבי מי כל השנתון הבוגר יהיה כבר בבוגרים ואילו אצלהם יהיו חריגים שנה שנילישית בנוער במקום לעשות את השדרוג לשחקן בוגרים
  20. איתי תבין משהו: בגילאים האלה ההבדל בין שנה אחת לשניה זה המון ובחיפה שיחקו עם שלושה חריגי גיל שזה שנתון 2001, אותו שנתון שעידו שחר ובר כהן נצאים בו ומשחקים העונה בליגת העל בהפועל חיפה (ושנה קודמת היו בבוגרים בביתר תא). מה זה שווה שהם משתפים שחקנים בנוער בשביל לנצח? מה זה נותן? אני מעדיף 11 כמו עילאי תומר המגן הימני שבכלל שייך לנערים א ולהפסיד לחיפה מאשר הרוני לאופר, מוחמד גדיר ועילאי חג׳ג׳ שמתבזבזים לשווא בנוער וקטנים ממנו בשלוש שנים. קצת פרופורציות, קצת הבנה של הגילאים הללו
  21. מזל שרב חברי הפורום מבינים עניין ולא נסחפים אחרי השטויות שהיוזר הזה רושם
  22. מוחמד גדיר רוני לאופר עילאי חג׳ג׳ במכבי כל אחד מהשחקנים האלה היה לפחות עונה שניה בבוגרים בביתר תא או כמו עידו שחר בליגת העל
  23. שחקנים שהם בשנה שלישית בנוער. טמטום שגורם לכך ששחקנים טובים בנוער לא משחקים בגלל שנתון צעיר והולכים אחורה. ישראל המדינה היחידה באירופה שיש בה שחקנים שמשחקים שנה שלידית בנוער.
  24. למה לצערנו? בחיפה משלבים חריגי גיל (בשבוע שעבר פתחו שלושה) ובמכבי אפילו לא אחד. לא זו אף זו במכבי בשבוע שעבר פתחו ארבעה מהשנתון הצעיר ואחד מנערים א בעוד בחיפה רק אחד מהשנתון הצעיר (ושבעה מהשנתון מהבוגר).
  25. בישוב סביון כנראה יש עכשיו שני מקורות רעש: א. משפחת זהבי ב. אוהדי הפועל במחאה מול ניסנוב
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.