Jump to content

micsho3

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by micsho3

1. אין על מיץ' אחי, וברור שהעניין הוא סובייקטיבי: לדעתי ספציפית בקיץ שעבר ההתנהלות לא הייתה נכונה.
  2. וזה הבדל שנובע לדעתי ממאמן ברמה גבוהה יותר (לא בא בטענות לפטריק, לא הוא האשם העונה אבל עדיין לא חושב שיש לו את יכולות האימון להוציא את המקסימום מהשחקנים) וגם מניהול טוב יותר (אוהב את מיץ' ואין ספק שהוא שווה לנו 3-5 אליפויות בעשור אבל חוסר התשוקה שלו והניהול היהר בקיץ שעבר הוא בעוכרינו)
  3. הייתי ביוזר אחר. ת כל שנה שלקחנו אליפות הגבתי וכם כשאיבדנו לב"ש (היו לי אז ביקורות על ג'ורדי ואני חושב שבצדק)
  4. כבודו לא מנהל את הפורום - לא חייב לך שום דבר. אם מנהל הפורום רוצה שיפנה אלי. אל תחלק לי מתנות ואל תעשה לי טובות ומבחינתי כאן נגמר הדיון שלי עם אדם שלא מוכן לקבל דעה אחרת.
  5. אתה לא מאיים עלי אבא'לה - איתך אין לי מה לדבר. אם מנהל הפורום ירצה שידבר איתי, עד עכשיו אני לא קיללתי ולא דיברתי לא יפה בזמן שאתה מדבר בצורה לא מכבדת. לא סופר אותך ומכביסט הרבה יותר ממך עם כל ההשקעה שלך בפורום. תלמד לכבד דעות שונות.
  6. החוד של חיפה גם שנה קודמת היה טוב יותר, אבל האגפים שלנו והקישור שלנו יותר טוב
  7. כותב פה בד"F אחרי שהעונה מסתיימת גם כשזכינו באליפויות ואחרי שעלינו למשל לצמפיונס - מוזמן להסתכל בהיסטורי לא חייב לך שום דבר. אלוהים אתה לא ותתמודד עם דעות שונות משלך
  8. בולשביזם לא כאן. הצגתי את דעתי שכנראה שונה משלך וקשה לך לקבל אותה. סתימת פיות זה בצפון קוריאה - כל עוד דיברתי לענין מבלי לפגוע אתה מוזמן להתעלם אם לא בא לך עליה.
  9. ועדיין מה היה לחיפה יותר טוב? סגל שלהם יותר צר משלנו. בכל מקרה מכבד את דעתך גבר
  10. אין לו שם חוזה לעונה הבאה - תשלם לו יפה (ועדיין יפה יהיה נמוך יותר מאשר הוצאת פה על זרים בשנים האחרונות) והוא ירוץ אליך כמו גדול. אני מודע לכך שזה יותר משאלת לב שלי, אבל משתף אותכם בה. אין ספק שהוא עשה גם שטויות העונה (גם עם איבוד הבכורה שלהם וגם כמעט בכל משחק נגדינו) אבל עדיין אחי מהצד שלו אשכרה לקח עם באר שבע שלוש שנים אליפות ברצף כשאנחנו נחשבים לקבוצה עתירת תקציב שחקנים מהם ובנה שם יופי של קבוצה, השנה שיחק אותה במועדון הכושל שבו הוא נמצא. אי אפשר לבטל את זה לדעתי...
  11. בכל עמדה יש לך שני שחקנים - היה צריך בפלייאוף להוציא יותר מהם ושוב - אני מסכים שלא בגלל פטריק הפסדנו את האליפות אבל עדיין הוא מאמן מאוד, אבל מאוד שבלוני. בכר למשל לדעתי מדן ביטון היה מוציא יותר, מחוזז היה מוציא יותר, משכטר היה מוציא יותר (תנסה להיזכר איך שכטר לדוגמא נראה שנה שעברה בפלייאוף, כנל חוזז).
  12. לדעתי זה מעבר לנאחס: מאמן ורסטילי, יודע להשתמש בסגל רחב, מסתכל בלבן של העניים גם כשהוא במועדון שלא לקח 40 שנה אליפות ולוקח איתם 3 ברצף וגם כשהוא במועדון הכי כושל בעשור האחרון וזה אחרי שלקחת שתי אליפויות בהליכה.
  13. סגל הרבה יותר ורסטילי ורחב מאשר יש למכבי חיפה
  14. אני לא מאשים את פטריק באבדן האליפות (מיץ' אשם בעקבות התנהלותו בקיץ) שיהיה ברור - הוא עשה קאמבק מטורף וכל הכבוד לו על זה אבל הוא שבלוני מידי כדי לקחת אליפות במיוחד מול בכר שהוא מאמן הרבה יותר ורסטילי. פטריק לא יביא לך אליפות.
  15. לחלוטין לא אותו דבר כמו הלחץ בפלייאוף הזה. פטריק עשה במכנסיים ברגע האמת - כמו פטר בוס בזמנו.
  16. אתה משווה את הלחץ של לפני כמה חודשים מאשר הלחץ כשיש מירוץ על האליפות כשיש פחות מעשרה מחזורים לסיום? לא אותו דבר ואין ספק שהעומס על מכבי היה גדול יותר מאשר על חיפה. אני לא מאשים את פטריק בכלל, גם לא את השחקנים - לאיבוד האליות העונה יש כתובת אחת וכמובן ואני לא בא לגרוע את כל מה שהוא שווה בשבילנו כל השנים וזה מיץ': התנהלות יהירה (הוא לא בן אדם יהיר, אבל כן הפעם התנהל ביהירות) בקיץ עם עניין אצילי+מיכה, להביא מאמן דקה 90 לפני תחילת הליגה, לא לתת מענה הולם כלשהו לכל מי שעזב עונה שעברה בדגש על חולית ההגנה. אין לי ספק שהוא אוהב את מכבי ושם פה הרבה כסף אבל לדעתי הוא גם איבד את התשוקה שהייתה לו (ושוב - אין על מיץ', שלא יהיה ספק אבל ביקורת מותר וצריך להביע)
  17. למה אתה חושב שהוא שונא מכבי? תן לו משכורת נאה לישראלי (ובוודאי יותר נמוכה מכל מאמן זר שהיה כאן) והוא יבנה לך פה קבוצה לשלוש שנים לפחות. אכן עשה ריצה ענקית אבל כשהתחיל הלחץ הוא קרס. פטריק גם בנוער הוא מאוד שבלוני - הוא לא יודע להסתדר עם שחקנים בוגרים ובטח ובטח שלא חלק מהם כוכבים. אליפות הוא לא יביא לך.
  18. אוברייטד שלקח לך שלוש (!!!) שנים רצופות אליפות על הראש עם פאקינג הפועל באר שבע, ועכשיו עם מכבי חיפה. אין קשר בין הנפילה ביכולת לבין ניהול משחק גרוע כמו אתמול וגם כמעט כמו כל משחק בפלייאוף אחרי המשחק בסמי עופר. שלא תבין לא נכון - פטריק לא האשם, מיץ' אשם באבדן האליפות עם ההתנהלות היהירה בקיץ שעבר (אצילי ומיכה, להביא מאמן דקה 90, לא לתת מענה הולם לכך ששחקנים עזבו וכו' מבלי לגרוע כמובן במה שמיץ' עושה בשבילנו בעשור וקצת שהוא פה)) אבל עדיין פטריק לא מאמן שיביא לך אליפות, בכר ינקנק אותו בעונה הבאה.
  19. בהנחה שאין סיכוי שסוזה או איביץ' חוזרים (כידוע לכולנו - לא רלוונטי) - הייתי מביא את ברק בכר. מאמין שבעונה הבאה אנחנו נראה את הפערים ממכבי חיפה רק הולכים ומתרחבים אם פטריק ישאר מאמן וברק בחיפה. זה שפטריק עשה קאמבק באמת מדהים שאפו, אבל המועדון צריך לראות מי יכול להביא לו אליפות ומבין אלו שאנחנו מכירים וריאלי להביא זה בכר. אם בהנהלה יש ישראלים במקום המנכ"לים מחו"ל שהיו כאן אז שגם יהיה מאמן ישראלי אם הוא באמת ברמה גבוהה.
  20. שיחק אותה העונה אבל מצטער - לא מאמן לאליפות.
  21. לא קשור לכאן, ועם כל האהבה אליו ומה שהוא עשה מהמועדון שלנו - איבוד אליפות נטו על מיץ' וההתנהלות הגרועה והיהירה בקיץ.
  22. מי יש בשוק? גם אחרי שלושת העונות שב"ש לקחו אליפות לא הבאת כלום אלא איביץ' השתמש בשחקנים הצעירים. אל תבנה על חיזוק הסגל. גדול חח
  23. מסכים. אליפות הוא לא יביא. בכר יעשה ממנו נקניקיה בעונה הבאה לצערי.
  24. פטריק עשה דבר ענק העונה אבל הוא לא מאמן לאליפות. לא העונה ולא בעתיד
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.