Jump to content

micsho3

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by micsho3

1. אני אסביר לך מה זה נקרא לעשות את המקסימום: לפני חמש שנים אלי טביב איין לא לעלות נגד מכבי חיפה בגלל עונשי הרדיוס שהיה מקבל. בערב המשחק הוא החליט לעלות למגרש לאחר שקיבל הבטחה שעניין עונשי הרדיוס יקבל חשיבה מחדש וכך אכן קרה. מאז הם לא קיבלו אפילו רדיוס אחד (!!!). למכבי ת"א יש הכי הרבה כח בליגה: הכי הרבה קליקבייטס בכל אתר ספורט ומכבי ת"א זאת העונה האחת עשרה ברציפות שמשודרת הכי הרבה במשחק המרכזי. תאמין לי שלהנהלת מכבי יש הרבה, אבל הרבה כח ביד.
  2. חבר׳ה תפציצו גם את מכבי - שלא יעלו למשחק
  3. גם ההנהלה והבעלים שלנו צריכים להבין שטוב יעשו אם לא יעלו למשחק. זה הפתרון הכי טוב. שיתנו לחיפה דאבל - אבל לא על חשבונינו.
  4. אני יודע שפותח האשכול הולך לצאת עלי עכשיו (ואני די מסכים עם מה שהוא מציע כאן) אבל ביחד עם זה מיץ' צריך לשנות את הניהול שלו ולהחליף דיסקט מהמוסריות שלו. זה לא עבד באליפות הראשונה של ב"ש (גם שם היו טענות של היריבים בנוגע לשיפוט למרות שזה לא היה נכון), כל מה שהוא עשה וכנראה ציפה גם מאחרים לעשות עם מיכה ואצילי ועכשיו זה. הוא לא מבין עם איזה אשפה של תרבות הוא מתעסק כאן והפחד שלי שלא בגללנו, אלא בגלל אנשים כמו שיש בהתאחדות, הוא בסוף יגיד שדי לו ויעזוב.
  5. זורם גבר. מבאס לראות איך מנצילם את המאנצ'יות והמוסריות שלו. כנראה צריך לקבל את זה שמבחינתו 3-4 אליפויות בעשור זה מספיק.
  6. העניין הוא אבל שלפעמים נראה שמיץ' לא מבין שטוב הלב והמאנץ' שלו מנוצל לרעת הקבוצה (ובסוף גם לא יכבדו אותו)
  7. שיהיה בריא מיץ' הזה עדיין לא הבין שטוב לב בישראל זה מתכון לכך שינצלו אותך ולא שיכבדו אותך
  8. בר כהן קיבל הזדמנות בהפועל חיפה אבל היה אנמי מידי ועבר בינואר לביתר ת"א. הוא עדיין בגדר דן ביטון אבל אפילו חלש יותר פיזית, לא נראה לי שזה מה שאנחנו צריכים כרגע לנוכח חוסר האגרסיביות שלנו בחוד. נדב נידם ממה שראיתי עדיין ראוי שילך להשאלה באחת מקבוצות ליגת העל. אתם מגזימים עם הציפיות מהשחקנים הללו.
  9. פטריק עשה קאמבק מהסרטים אבל במאני טיים ראית שאליפות מול ברק בכר (שלפחות לגבי הכבוד שלי אליו זה בגלל שהוא לקח קבוצת מהפריפריה ולקח איתה שלוש ברצף על הפרצוף שלנו, וכעת הוא לוקח עם הקבוצה הכושלת ביותר בעשור האחרון אליפות) עם הורסטיליות והרעננות שהוא שומר על הסגל לאורך העונה זה לא יהיה כוחות. בלבול לא היה לוקח אליפות אם היה נשאר העונה בחיפה, על אותו שטאנץ אני חושב שואן לייבן לא יביא אליפות עונה הבאה על חיפה. לפחות לי אין ביקורת לגביו ולגבי השחקנים (העונה הביקורת לדעתי צריכה להיות מופנית כלפי מיץ').
  10. הוא לא אהב את ההתנהלות של גולדהאר בכל קיץ ובגלל זה עזב. אין סיכוי.
  11. הוא באמת היה הזוי אבל אל תשכח שהוא לא עשה את ההכנה לעונה (הגיע שלושה ימים לפני תחילת הליגה לקבוצה) - איזו מן התנהלות זאת? אם יודעים שיש בעיה בגלל הקורונה, ומאמן כמו ברק בכר על המדף אז תביא את בכר. שגיאה ניהולית מכריעה.
  12. תבוא בטענות לבעלים שלך שלא מינה מנכ"ל שהיה אמור לנהל את האירוע תקשורתית וכמובן שבסוף החליט מה שהחליט. מיץ' ענק, אבל אבדן האליפות הזאת, במיוחד אחרי שנתיים שאחריהן רק על אדי הדלק היית אמור לקחת אליפות, רשומה על שמו בענק (מוסיף לפרשת אצילי את העניין של להביא מאמן בדקה ה90 וחוסר מענה להגנה שהתפרקה).
  13. לדעתי ראיה לא נכונה ומתעלמת מהמציאות. אני גם יודע שזה לא יקרה אבל עדיין זאת טעות. איביץ' לפי מה שאני מבין מהראיונות שלו לא אוהב את ההתנהלות של מיץ' ולכן עזב ולא יחזור (מישהו רשם את זה למעלה).
  14. קצת כבוד למאמן שעם פאקינג באר שבע לקח לך שלוש ברצף על הראש, ועכשיו נותן למועדון הכי כושל בארץ אחרי עשור אליפות. סתם זלזול מיותר
  15. כמו שברח לאיזי שבוע אחרי שהאריך חוזה, הוא יבוא למכבי. הוא גם יודע שהמקפצה האמיתית לאירופה זה כאן ומיץ' ישלם יותר מיענק'לה (ועדיין לא יגיע לסכומים ששילם שם לזרים)
  16. מדויקים בהחלט. עשה אחלה עבודה אבל צריך לחזור לנוער, ולדעתי להביא את ברק בכר. אין סיבה שלא יגיע.
  17. עשה קאמבק אדיר אבל הוא לא מאמן שיקח אליפות, שבלוני מידי מול בכר הורסטילי
  18. אתה מכיר את מיץ' - זה לא יקרה (ומעבר לזהבי שאחרי היום אני חושב שיש מצב שיגיע). גם אחרי שלושת האליפויות של ב"ש לקחנו בסוף אליפות עם איביץ' ועם שחקנים צעירים שבתחילת העונה לא חשבנו שיגמר כמו שנגמר. הלוואי ואני סתם טועה.
  19. לדעתי העונה הבאה תהיה כמו האליפות השניה של ב"ש - לפחות 10 הפרש לחיפה. הם בנויים טוב יותר היום ובכר יתן שם עבודה לחיזוק הקבוצה. חבל שנתנו להם לשבור את תקרת הזכוכית הזאת בקיץ גרוע (מיכה ואצילי, להביא מאמן דקה 90, לא להביא רכש למרות שההגנה פורקה)
  20. אין קשר: שני השנתונים שכרגע בנוער (2003 ו2002) לקחו אליפויות בנערים א. צריך להבין שבמכבי בנוער ובנערים ההישגיות חשובה אבל לא הכי חשובה. כשמכבי כמדיניות אין בה אפילו לא חריג גיל אחד זה ממש משמעותי.
  21. אל תשכח שבמכבי זאת מדיניות לא לשחק עם חריגי גיל (בהפועל למשל שיחקו 2 כאלה היום) וחצי הרכב לפחות מהשנתון הצעיר (בהפועל למשל רק 3) וזה בגלל שאליפות בנוער לא חשובה, אלא השדרוג עצמו אמור להיות בעליה לבוגרים בבית"ר ת"א. מה שאותי מטריד זה האם ההתעקשות על 4-3-3 כמו היום במיוחד כשהפועל עם 3 בלמים נכונה גם לבוגרים שפטריק כמעט ולא זז מזה, כשמולו ברק בכר שהקבוצות שלו מתורגלות בכמה מערכים.
  22. מקווה שלא יקרה מה שקרה במשחק שב"ש לקחו נגדינו אליפות בנתניה שהיה שם ביציע so called רב שלהם. גועל נפש של אנשים - לא חסרים אוהדי מכבי שיקנו את הכרטיסים שלנו, למה להעביר לקופים?!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.