Jump to content

micsho3

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by micsho3

1. אם הסיפא שלך נכונה אני איתך גבר. תאמין לי שאני אוהב ומעריך אותו מעריך אחי, תאמין לי מעריך אותו (במיוחד אחרי הסבל מלוני והשנים הקשות). פשוט אני בתחושה כבר כמה עונות (כולל באלו שלקחנו אליפות עם מאמן כמו איביץ') שהמועדון לא מעניין אותו. הלוואי ואני טועה, הלוואי
  2. על מה מעיף? על דעה שונה אחי? תאמין לי שגם אני מהסובלים של הבעלים הכי גרוע שהיה פה אי פעם (לוני כמובן), אבל אתה לא רואה שלמיץ' (ואין ספק שהוא עשה כאן דברים ענקיים) פשוט נמאס?
  3. עוד אחד שמגן בצורה עיוורת על מיץ'. קצת ביקורתיות לא תזיק.
  4. בדיוק. אם למיץ' נמאס ממכבי, מה שלדעתי קורה כבר זאת העונה החמישית (פשוט היה מאמן פנטסטי כמו איביץ' שטאטא את זה), אז שימכור את מכבי.
  5. הניהול בנוער יותר גרוע אפילו מהבוגרת: 2 שחקנים מובילים משנתון 2005 עזבו (נערים א), 3 מ2006 ומדובר על שחקנים שהחזיקו מהם והיו בין המובילים בדקות משחק בעונה קודמת.
  6. מה הבעיה עם מה שרשמתי? אפשר להשמיע דעות אחרות.
  7. אז מי אשם יצחקי? פטריק? היה עונות שהאשמתי את ג'ורדי בזמנו ולא את מיץ', הניהול של מיץ' גרוע. זאת דעתי (אוין בעיה לא להסכים, אבל חלאס עם עצימת העיניים).
  8. עם ניהול נכון, במיוחד מהכיוון של מיץ', לא היית מגיע לשפל כזה אחרי העונות עם איביץ'.
  9. תיזהר כאן בפורום אתה מנסה להאיר לאנשים את העיניים שמיץ' כבר עשה את שלו, ושכמו שדאג לנו להרבה רגעי אושר אז לפני שיהפוך לפארסה שימצא למי למכור את הקבוצה (סומך עליו בעיניים עצומות), יוצאים עליך.
  10. עונה שעברה, אפילו לפני שדוניס הגיע ועדיין היינו על האדים מעידן איביץ', ניצחת פעמיים את בש ולקחת בהליכה את סכנין. ניהול פשוט גרוע בראש ובראשונה של מיץ'. איבד את הרצון לקחת אליפויות פה בארץ. תשלימו עם זה שלא יהיו פה יותר התאבדויות על האליפות.
  11. בשיא הרצינות: מה מבחינת מיץ' נמצא נכון להיום גבוה יותר בסדר העדיפויות - לקחת את ליגת העל או להיות מוסרי?
  12. אני איתך אחי - בסך הכל מביע את דעתי לגבי סדר העדיפויות של מיץ' נכון ל-2021 ולי כאוהד זה מפריע
  13. אישית אני חושב שהעניין חינוכי נמצא בערך גבוה יותר מבחינתו מאשר הערך הספורטיבי. בגלל זה ציינתי שמבחינתו אליפות המוסר חשובה יותר מאליפות ליגת העל
  14. ברצינות אחי - למה העונה הזאת למשל כל כך אנמית מבחינת התחזקות הקבוצה? אתה חושב שיש למיץ' עוד שאיפה להשקיע כאן?
  15. רק שפה נמאס לו. אין לו דרייב להשקיע. כבר חמש עונות זה ככה. סומך עליו שיביא רוכש עם אמביציה גדולה יותר להשקיע.
  16. חבר'ה תתחילו להחליף דיסקט: אליפות המוסר > אליפות ליגת העל. מבחינתי תודה רבה למיץ' על הכל, אבל שישחרר. enough.
  17. ככה זה שמיץ' איבד עניין כבר לפני חמש עונות (מכליל את העונות של איביץ' שם לפחות היה מאמן עם עמוד שדרה). היום מעניין את מיץ' אליפות המוסר
  18. יוצאין מן הכלל שאינם מעידים על הכלל. דרך אגב שניהם כבר (לפחות) עונה שלישית לא במועדון
  19. מי אמר שהדעה של כולם צריכה להיות זהה? בעיניים שלי אתם אופטימיים ואני ריאלי. אוהב ומוקיר את מיץ' אבל לטעמי לא בא לו להשקיע על המועדון כפי שהיה. ניקח את ה-3 אליפויות בעשור אבל לא מעבר. ככה אני חושב שהוא רואה את המציאות (ואני אגיד אותו דבר גם אם וכאשר נעלה לשלב הבתים העונה וניקח איכשהו אליפות בעז"ה)
  20. ראיקו ואצילי היו החתמות אחרי השנים שאמרתי שהם בגדר יוצאים מן הכלל. תראה את ההשקעה בעונות הראשונות שלפני ג'ורדי, ההשקעה בעונה עם אוסקר ובמיוחד לפני סוזה ומה שהיה לאחר מכן במיוחד כשהתחיל הקטע עם הפייר פליי. ככה הוא רואה את המציאות, וזה בסדר אבל אנחנו צריכים להבין ששליטה כמו שהייתה לנו ברמת הבעלים כבר לא תחזור. הוא משרה יציבות אבל מעבר לכך הניהול ברמה נמוכה מאוד (כולל בנוער) וכך גם ההשקעה.
  21. הוא הפסיק להשקיע אי שם אחרי האליפות עם סוזה. מאז אין השקעה כולל בעונות עם איביץ' שם לפחות היה מאמן ברמה
  22. מה הקשר? לאנשים פה קשה, גם לי אבל אנחנו צריכים להשלים שמבחינת מיץ' לא תהיה השקעה יותר ממה שיש כרגע גם אם זה יספיק ל-3 אליפויות גג בעשור.
  23. האמת כואבת (והיא כואבת גם לי). אבל לא מעניין אותו מכבי כבר הרבה עונות (כול בעונה עם איביץ' שאז הגיע מאמן ברמה עם קיץ מאוד דומה להיום). יכול להיות שזה גם בסדר לקחת 3 אליפויות בעשור בהשקעה מינימלית ואנחנו צריכים להשלים עם זה
  24. מיץ' עשה את שלום. ברגע שהתחיל עם הזוהמה הפוליטקלי קורקט שלו עם אצילי ומיכה נגמר הסיפור. לא מעניין אותו מכבי, מבחינתו 3 אליפויות בעשור זה וואו. תשלימו עם זה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.