Jump to content

micsho3

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by micsho3

1. ג'ורדי מיצה: עשה את המהפכה הכי גדולה כאן אבל נראה שכמו בכל בנייה של חברה/קבוצה גם פה הוא כבר מעבר לשיא וטוב בשבילנו (ואת האמת גם בשבילו) שיתקדם הלאה לקבוצה גדולה יותר ואנחנו נתקדם הלאה עם מנהל ספורטיבי ברמה יותר גבוהה. גם בחלון הקודם מה שהוא הביא מלבד טבח הבלם היה על סף הסגירה. אנחנו צריכים כבר שנה וחצי לחזק את ההגנה ובמקום זה כלום.
  2. את האמת זה חלון ראשון שאני באופן אישי כל כך בולט לי הקשר בין הסוכנים לקבוצות
  3. רומז לכך שרמי גרשון יהיה הרכש הבא שלהם באחד החלונות הקרובים?
  4. בא נתחיל מזה-ג'ורדי הוא איש המקצוע מספר אחד שהגיע לפה אי פעם והלוואי ובהתאחדות היה מישהו כמוהו שגם באמת הין מיישמים את מה שהוא אומר. לתוכן העניינים-נוואקמה לדעתי זה חתיכת פספוס: גם מכיר את ישראל, גם הצטיין פה בשנתיים ששיחק וגם היה צריך מישהו כמוהו. לגבי קרלוס-שנה שעברה כבר הגיעה נסיגה משמעותית ביכולת ומאחר וצדק היה תלוי ועומד היה צריך לא לפספס אותו (במיוחד לא ליריבה העיקרית בשנתיים שלפני). אני מסכים שהרכש בקיץ היה בסדר גמור (למרות שבן חיים הבלם אני הערכתי שלא היה מספיק וראדוניץ' שהגיע על קצה החלון הקודם הגיע בתזמון בעייתי) אבל עדיין יש נורות אזהרה שנדלקו כבר ממזמן (במיוחד בהגנה) ויש צורך לטפל בהן. הלוואי עלינו את גולדהאר לעוד 200 שנה ואנשי מקצוע כמו ג'ורדי במכבי. הביקורות שלי עניינית נטו אחי.
  5. הסכומים של העסקה של דסה ואזולאי מביתר לא נראים כמו סחיטה במו"מ כי אם אני זוכר נכון הסכומים ששולמו לא השתנו כל כך במהלך המו"מ. אותו דבר לגבי ראדוניץ'-הגיע ממש בסיום החלון כברירת מחדל וראינו מה קרה.
  6. הערה חשובה: מלבד טבח הבלם כל הרכש בוצע ממש מאוחר (רק ריקן שיחק במוקדמות הצ'מפיונס). זה גם לא לעניין
  7. שנה שעברה כבר ראינו נסיגה ממש משמעותיצת ביכולת של קרלוס. כל ההחתמות בקיץ מלבד טב"ח היו ממש לקראת הסוף, אפילו אחרי באזל. זה לא לעניין.
  8. אף אחד לא יקח לג'ורדי את מה שנתן למכבי. אני אישית מה שמפריע לי זה שפעם אחרי פעם נדלקו נורות אזהרה בנוגע להגנה שלנו ומה שנעשה זה להאריך את החוזה של קרלוס ולהביא את טל בן חיים במקום שעם כל הכבוד גם לליגה שלנו הם לא מספיקים במיוחד כשהציפיה של ג'ורדי זה קו הגנה רחוק מהשער שדורש בלמים מהירים (ואני בכלל לא מדבר על איך שההגנה נראיתה בליגת האלופות-מה שמעניין זה הליגה המקומית). עוד דבר שהפריע לי זה שנואאקמה הוצע למכבי לפני בש ועדיין ג'ורדי סרב לקחת אותו למרות שהוא מכיר את ישראל ובשתי עונות ששיחק ברעננה הוא היה בסדר גמור. דבר אחרון-מדוניאנין. אולי מדובר בשחקן טוב אבל זה נראה כברירית מחדל.
  9. לא יודע מה איתך אחי אבל לי לפחות יש ציפיות לבלם איכותי כבר מינואר של שנה שעברה - כל פעם נדלקות עוד נורות אזהרה ועוד נורות אזהרה שההגנה שלנו ברמה מאוד נמוכה וג'ורדי לא נותן לנו את הפתרון לכך. ודרך אגב-אני לא חושב שמדוניאנין הוא פתרון ראוי.
  10. אחי אני לא עד כדי כך קיצוני - ג'ורדי הובא למכבי על ידי מיץ' כדי לקדם את המועדון בזירה המקומית (ולדעתי עשה את זה בגדול) ורק אחרי זה באירופה (ובינינו לא ניתן לשכוח שעברנו את הבתים בארופית והגענו לבתים בצ'מפיונס. עפנו בקיץ 2014 הרבה בזכות שלא ארחנו בבית). לדעתי מה שקרה לג'ורדי זה דבר טבעי: הוא בא כדי להעביר את המועדון תהליך קשה שלא הייתה ברירה אחרת אלא לעבור אותו וכעת הוא מעבר לשיא ואפילו יותר מזיק ממועיל. אם אין בלם למכבי אחרי שכבר במשך 3 חלונות זה היה ברור אנחנו בבעיה (כנל לגבי נוואקמה למשל שהוצע למכבי לפני שהוצע לבש ולא לקחנו אותו). יש לי תחושה שג'ורדי מנסה כל הזמן להוכיח שהוא יכול ומסוגל במקום לקדם את המועדון וזה בעוכרינו (ובינינו-גם בעוכריו). לכל סיר יש מכסה ולכל אחד יש תחליף. כמו שהביאו את ג'ורדי צריך להביא מישהו אחר ובעז"ה מישהו שיביא אותנו צעד אחד קדימה כמועדון וכקבוצה.
  11. לכל סיר יש מכסה ולכל אחד יש תחליף ואין מושלם-אם היה מושלם הוא יהיה בברצלונה ולא במכבי. אבל כן צריך שינוי.
  12. ג'ורדי מיצה: עשה את המהפכה הכי גדולה כאן אבל נראה שכמו בכל בנייה של חברה/קבוצה גם פה הוא כבר מעבר לשיא וטוב בשבילנו (ואת האמת גם בשבילו) שיתקדם הלאה לקבוצה גדולה יותר ואנחנו נתקדם הלאה עם מנהל ספורטיבי ברמה יותר גבוהה.
  13. בתחושה שלי ג'ורדי שהוא המהפכן הכי גדול שהיה כאן בכדורגל די מיצה את עצמו במכבי: כבר מהעונה הקודמת הנסיגה של הבלמים בלטה לעין ובמשך שלושת החלונות מאז שום דבר לא השתנה, כנל לגבי מגן שמאלי. הסגל עדיין רץ בליגה טוב אבל יש יותר מידי נורות אזהרה שלא מקבלות מענה. עוד דבר-נוואקמה הוצע למכבי לפני בש-למה הוא לא במכבי היום? כנל לגבי צדק. ראדי שוחרר כאקט של מחווה שנה לפני תום החוזה-למה דווקא ליריבה הכי גדולה שלנו? אני גם חושב שג'ורדי הוא הגורם הראשי לשלושת האליפויות שלנו (עובדה שלפניו תקציב הקבוצה הבוגרת היה מהותית גבוה יותר ולא השגנו כלום) אבל נראה לי שהקשר בין ג'ורדי למכבי כבר מעבר לשיא וניתוק הקשר יעשה טוב לשני הצדדים.
  14. מאוד מעריך את ג'ורדי אבל הוא מיצה את עצמו במכבי: למה צדק לא במכבי? נוואקמה? בלם נורמלי? מגן שמאלי? מדוניאנין?!
  15. הוא טוב כשהוא מרוכז במשחק - כשהוא מתפזר זה נראה כאילו עוד שניה הוא הולך לקבל אדום
  16. הבנתי שבאטה בוריסוב במצב כלכלי לא טוב (לכן גם הפועל חיםה הצליחה להנחית משם שחקן) - אין מצב לגנוב להם משם משהו?
  17. סתם אנקדוטה שמקווה שלא תהיה תקפה שבוע הבא: העונה הזאת חלקנו עד עכשיו לשני שחקנים כבוד על תרומה בעבר-בדש ואייבינדר, אלו גם שני המשחקים היחידים שהפסדנו אותם. נקווה ששבוע הבא יקרה ההפך
  18. אני חייב להגיב לגבי השוואות שעושים עם קמפיינים של מכבי ושאר הישראליות בעבר: בתחילת העשור הנוכחי הגבלת הזרים בכל אירופה הוסרה לחלוטין בעוד שבישראל היא נשארה ואפילו די מחמירה. תשימו לב שלא רק למכבי קשה באירופה, גם שאר הקבוצות לא מצטיינות (אף קבוצה לא עלתה לשום שלב בתים כבר שנתיים ברציפות, מכבי חיפה בפעם האחרונה בליגה הארופית התבזתה מול אגדם מקזחסטן, הפועל תל אביב עפה ע"י פנדורי ואדוז וקבוצה מליטא). המסקנה: אין מה להשוות עם מה שהיה לפני 2012-החוקים באירופה השתנו ואנחנו נשארנו מאחורה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.