Jump to content

micsho3

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by micsho3

1. לוח משחקים - מכבי ת"א (עד מחזור 18): מחזור 14: כפ"ס חוץ בשבת 17/12 16:00 מחזור 15: אשדוד בית מוצ"ש 24/12 18:15 מחזור 16: ביתר בטדי שני 02/01 21:00 מחזור 17: רעננה בית רביעי 11/01 21:00 [מחזור אמצע שבוע] מחזור 18: דרבי חוץ שני 16/01 21:00
  2. אני אחזור על הדעה שרשמתי במספר מקומות בפורום: לדעתי צריך לתת למאמן ישראלי בפרופיל נמוך לאמן את מכבי ת"א עד סוף העונה (אני מכוון לעמיר תורג'מן) כאשר באזור ינואר-פברואר צריך להביא מנהל מקצועי שהוא ורק הוא ידאג להכין את הסגל לעונה הבאה (בכל מקרה אסור שג'ורדי יהיה אחראי על החתמה של שחקנים בינואר, זה יסנדל במידת מה את המנהל המקצועי החדש) וגם ימנה את המאמן של הקבוצה בעונה הבאה (מאמן זר כמובן או ברק בכר).
  3. התכוונתי בנקודת זמן של היום - כרגע לדעתי (וזה בסדר שאתה חולק עלי, אין לי בעיה עם זה אחי) הפער המקצועי שלהם גבוה משלנו בכמה דרגות. לגבי העתיד הרחוק כל עוד גולדהאר אצלינו אני רגוע, אבל לגבי ההוה והעתיד הקרוב ממש לא.
  4. הי חייבים לציין שמה שנאמר כאן נכון כמעט לגבי כל עסק שהצליח בסוף. אני מרגיש (ואולי אני טועה כי אני גם מחזיק בדעה הזאת) שלאנשים קשה עם המצב מאחר והם מרגישים שפתחנו פער תהומי מעל הליגה הזאת, ועם המשאבים שמיץ' מציע למועדון חשבנו שהפערים רק יתרחבו יותר ובמקום זאת קיבלנו יריבה מפלצתית בדמותה של ב"ש (ומהצד אנחנו רואים גם את חיפה מתעוררת) אשר פתחתה מאיתנו פער שנכון להיום נראה לא קטן. אני החזקתי בדעה שג'ורדי היה אמור לא לחדש את החוזה שלו בזמנו מאחר והוא נמצא בתפקיד שלדעתי מידי כמה שנים דורש רענון. לעתיד, הייתי מקווה שמכבי יאמצו את המודל של באזל (יש לה מעין דירקטוריון של מנהלים מקצועיים שמקבלים את כל החלטות הרכש והמאמן), בכל מקרה לדעתי צריך להיפרד יפה מג'ורדי בסוף העונה ובזמן שנותר להביא מנהל מקצועי חדש שיבנה את הסגל לעונה הבאה (אסור לתת לג'ורדי להביא עוד שחקנים וזאת כדי שלמנהל המקצועי החדש לא יהיו חוזים שיכבלו אותו). יאללה מכבי
  5. לדעתי השינוי במכבי צריך לבא מכמה מישורים: א. מאמן - לדעתי המאמן צריך להיות במכבי ויפה שעה אחת קודם. לדעתי אין צורך להביא מאמן זר לחודשים שנשארו אלא מאמן ישראלי בפרופיל נמוך (אני מכוון לעמיר תורג'מן) ב. מנהל מקצועי - ג'ורדי צריך לסיים את העונה ושם ניפרד ממנו בצורה יפה, בזמן שכבר בינואר נמנה מנהל מקצועי חדש שידאג לבנות את הסגל לעונה הבאה. ג. רכש - אסור לתת לג'ורדי להביא לפה עוד שחקנים, חד וחלק. אין מה לבא לשחקנים בטענות
  6. ומנהל מקצועי שיתחיל את העבודה שלו על הסגל של העונה הבאה כבר בפברואר (מג'ורדי להיפרד בצורה מכובדת רק בסוף העונה - לא לפני)
  7. שחקנים לא ברמה אחי, אמנם יותר טובים מהשחקנים שיש לבני יהודה אבל עדיין לא שחקנים יוצאי דופן. ברור שגם המאמן אשם, אבל ג'ורדי בתוקף תפקידו כמנהל לא שם לב לעניין עוד בעונה עם פאקו שכבר שם במקום לקחת אליפות עם הפרש דו ספרתי לקחת אליפות 6 נקודות הפרש (ואל תיתן לגביע המדינה וגביע הטוטו לבלבל אותך)
  8. בגדול צריך להיפרד יפה מג'ורדי וכמובן המאמן בסוף העונה - מבחינתי שגם לאירופה לא נעלה (עדיף להתרכז בליגה בעונה הבאה). להביא לפה מנהל מקצועי בפברואר שיבנה את הסגל - אין מנוס (ועדיף אחד שתומך בכדורגל מודרני עם גמישות רבה בסגל ולא 4-3-3 מיושן)
  9. מסכים עם הנאמר - להיפרד ממנו בסוף העונה בצורה מכובדת (מגיע לו) ולהביא מישהו באזור מרץ שיכין את הסגל לעונה הבאה
  10. ג'ורדי הביא לפה סטנדרטים חדשים והיה אחראי לשלוש אליפויות ברציפות - אך לדעתי הוא מיצה את עצמו כבר בעונה עם פאקו ולא היה צריך לחתום על חוזה נוסף. אוהדים של קבוצות אחרות אפילו כבר די היו משוכנעים שמכבי תיקח פה עוד עשר אליפויות ברציפות, הפער היה ענק-אך לצערי ג'ורדי קפא על הביצים, לא הגיב בזמן להתפתחות של באר שבע והיום לצערי כנראה שהפער הצטמצם ואף עבר לטובתם. יאללה מכבי
  11. זהבי אומר דברים מעניינים בטור הזה. אני מסיק שאו שבקרוב הוא הולך לפתוח את החוזה או לעבור קבוצה: עמדנו ביעד, אבל קשה לי עם הבינוניות: הטור השבועי של ערן זהבי פערי הרמות בהפסד בדרבי הבהירו לי שוב: אמנם עמדתי במטרות עם גוואנגז'ו, אבל אני מרגיש צורך להתקדם לקבוצה שנאבקת על תארים. הטור האישי של ערן זהבי על הדילמות האישיות והגעגוע לדרבי עם אמוציות כמו זה של תל אביבתגיות: ערן זהבי ערן זהבי יום חמישי, 22 בספטמבר 2016, 14:00 שתףבפייסבוק שתף בטוויטר שתף במייל דברו איתנו 00:00 02:07 by Taboola Promoted Links . פרנק דה בור: "השחקנים השתנו אחרי ההפסד להפועל באר שבע" "אללה אכבר!": עד 120 עם יהודה גליק - וואלה! תרבות דיווח חי: גוואנגז'ו R&F שוטף פלוס 30: במכבי תל אביב נשענים על השחקנים הוותיקים "התוצאה, הדרך, המסר הכללי, מאוד אכזבו אותי אישית. רציתי מאוד לזכות בגביע. מרגיש לי מוזר לסגור עונה בלי כלום"אחרי ההפסד בחצי גמר הגביע בדרבי של גוואנגז'ו, הרגשתי משהו שהוא חדש לי אישית: הפסד ראשון. זה הרגיש לי מוזר, שונה. לא אני. משהו שהוא מעבר להפסד. בדרבי כולכם ראיתם על מה אני מדבר: יחסי הכוחות פה בין הקבוצות גדולים מאוד. אלופת אסיה מול קבוצה בינונית בליגה הסינית. ככה זה היה בדיוק. אומנם הצלחנו להפתיע אותם פעמיים העונה עם ניצחון בליגה ועוד תוצאת תיקו במפגש הראשון בגביע, אבל הבדלי הרמות ברורים. זה היה משחק שהבליט לא מעט מכל זה וכל מה שאני מרגיש כבר תקופה. התוצאה, הדרך, המסר הכללי, מאוד אכזבו אותי אישית. רציתי מאוד את התואר הזה. זה יכול היה להיות מיוחד לזכות בתואר פה בסין, וזה מרגיש לי מוזר לסגור עונה בלי כלום. נותרו עוד חמישה משחקים לסיום הליגה, אבל זה מרגיש לי כמו חצי עונה. חצי עונה שהיא לא לגמרי אני. הדיבורים על מעבר שלי לקבוצה אחרת מחמיאים מאוד, אבל אני לא באמת יודע אם זה יקרה. מבחינה אישית קשה לי מאוד. אני מרגיש צורך להתקדם. אני שחקן שאוהב להילחם על תארים ולא אוהב להיקלע לבינוניות. הדרבי, כפי שאפשר להבין מהטקסט, רק חידד לי את הרגשות האלה. עוד בנושא זהבי כבש, אך קבוצתו הודחה מהגביע עם הפסד 2:1 לגוואנגז'ו אברגרנדה ראשי גוואנגז'ו מבהירים: "זהבי לא ביקש לעזוב, הוא העתיד של המועדון" המטרות של המועדון אחרות. זהבי (צילום: טוויטר) "אני צריך יותר. זה לא אומר שאני יודע מה יהיה בסוף העונה איתי, אבל אני בטוח בדבר אחד: הולך להיות מעניין"אני משתדל לדחוף את עצמי לקצה בכל פעם מחדש. זה עושה לי טוב. זה נותן לי אתגר. זה מה שעושה אותי לספורטאי שאני. האחריות הזו להוכיח כל הזמן. האמונה שבכל בוקר יש משהו חדש להשיג. ואין לי את זה כאן. המטרות של המועדון הן אחרות. כשבאתי המטרות היו להישאר בליגה ולהתקדם בטבלה, ובאמת עמדנו בזה. אבל אני צריך יותר. זה לא אומר שאני יודע מה יהיה בסוף העונה איתי, אבל אני בטוח בדבר אחד: הולך להיות מעניין. ואם כבר מדברים על דרבי, אז ביום ראשון יתקיים הדרבי התל אביבי, ואוי כמה שהתגעגעתי אליו. עוד לא באמת עזבתי וכבר הגעגוע לאווירה, ליריבות, להרגשה המיוחדת בעיר, לתחושה של לנצח דרבי – אין על זה בכל העולם. כולל סין. אין את האווירה הזו בדרבי של גוואנגז'ו. אין כאן אווירת מלחמה ואמוציות כל כך גדולות שעושות את המשחק לדבר כזה ענק. אני אוהב את זה ככה. מאמין שמכבי תנצח את הדרבי הזה כי היא פשוט קבוצה הרבה יותר טובה. מה שיכול לעזור להפועל זה אולי השינוי בעמדת המאמן. זה תמיד נותן אפקט חיובי, לפחות במשחק הראשון, וזה יכול להקשות קצת על מכבי. אבל לדעתי רק קצת. ההימור שלי: 0:2 למכבי.
  12. מה שנראה לי שלא שמו אליו לב - לפני המשחק בטרנר מכבי תשחק בגביע הטוטו שלושה ימים לפני ואילו בש כבר תקדים את המשחק שלה מול מכבי חיפה כך שלא יהיה לה משחק שבוע לפני משחק העונה... רק אומר
  13. היה אמור להיות משוחק במחזור בעוד שבועיים, רק שבחמישי יש לנו משחק נגד האירים בארופה ולא ניתן לדחות לראשון/שני כי זה ראש השנה. דרך אגב - לבש דחו את המשחק במחזור הנל ל-15/10 (נגד מכבי פת)
  14. נקודה שעולה לי בראש: אני עד היום כואב את זה שלא הבאנו את נוואקמה למרות שהוא רצה מאוד לבא אלינו (לבש הוא הגיע שעתיים אחרי סגירת החלון בעקבות ארכה שנמני ביקש כי הם נתקעו בפקקים) בעיקר מאחר והוא כבר התאקלם בארץ וידענו כמה הפיזיות שלו שווה - אבל לא בוכים על חלב שנשפך. היום לפי דעתי היה עדיף לנו להביא את ז'אורז'יניו במקום סקאריונה-אני ממש רואה את זה כמו המקרה של נוואקמה. אני מאמין שלא היחיד
  15. לפי המנהלת זה בנתניה, לפי הלוח משחקים של מכבי-זה המשחק היחיד עד המחזור ה-13 שלא רשום באיזה אצטדיון זה יתקיים.
  16. פניתי לרכבת ישראל וגם הם לא מודעים כל כך למה שיכול להיות שיקרה בעוד שבועיים. הם מחזירים תשובה די לקונית...
  17. רק נקווה שהם עירניים שמדובר במשחק נפיץ שדורש מינימום חיכוך בין האוהדים - בכל זאת לא מדובר בבלומפילד
  18. כפי שפורסם בכל אתרי החדשות החל מיום שני הבא לא יפעלו רכבות בת"א (מלבד תחנת ההגנה) למשך שמונה ימים - מה שאומר שגם במשחק הדרבי הם לא תפעלנה. לפי מה שהבנתי מהמפה במידה והמשחק יהיה בסמי עופר נצטרך לקחת רכבת מתחנת ההגנה לתחנת לוד ומשם רכבת עוקפת ת"א לחוף הכרמל. דווקא אם המשחק בנתניה יכולה להיות בעיה - לא הבנתי מהמפה איך ניתן יהיה להגיע מת"א לנתניה דרך הרכבת. לידיעתכם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.