Jump to content

micsho3

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by micsho3

1. כנראה שהמכירה תפתח ב-7/5 (רונית אשכנזי רשמה את זה אתמול אבל לא מוצא את זה כרגע)
  2. לטעמי ידידי היקרים הבעיה נעוצה בכך שאנחנו במגמת ירידה אל מול ב"ש - נכון שמול שאר הליגה אנחנו משחקים בסדר גמור אבל בכל ארבעת המפגשים מול ב"ש המרכז שדה שלנו היה לא ברמה
  3. הוא לא שינה דיסקט אחי, הוא פשוט היה בטוח שכל עוד זה מספיק אין צורך לשנות. היום כבר מאוחר מידי והוא די מיצה את עצמו לדעתי כבר בעונת הטראבל (שאם תסתכל על הכדורגל נטו שם כבר הייתה נסיגה). תסתכל על הסיטואציה בעיניים פקוחות
  4. זה לא עניין של לא מתאים, זה עניין שזה לא שחקן שיביא לך אליפות. הייתי שמח אם היה נשאר בסגל אבל נראה לי שהוא מעדיף להיות על המגרש ופה כבר אנחנו צריכים לראות את האינטרס שלנו לקחת אליפות
  5. אני מסכים אבל ג'ורדי זה לא הבן אדם שיכול לעשות את זה - הוא שבוי בקונספציות שהיו נכונות ללפני חמש שנים ולא רלוונטיות היום
  6. את האמת, כואב כמה שזה קשה לי להגיד את זה, אני מקווה שנעוף על הקבוצה הראשונה במוקדמות שנפגוש. אין לנו סגל שיספיק להתמודד מול באר שבע וגם באירופה בו זמנית.
  7. המגמה היא כלפי מטה ידידי... די לעצימת העיניים. גביע המדינה, עם כל הכבוד, זה לא מדד להצלחה או כשלון בניגוד לאליפות שכן
  8. אצלינו הסגל עוד יותר מזדקן ולא מחפשים לו פתרונות (סאריונה...), הם מביאים את אוחנה וזריהן. די לעצימת העיניים
  9. לא שחקן שיביא לנו אליפות עם כל הרצון הטוב
  10. זה יותר ממזל - הם בונים ומנהלים את הקבוצה יותר טוב מאיתנו.
  11. האם יש קישור אפילו בתשלום כך שצפוי שיהיה יציב יותר?
  12. אני חושב שג'ורדי זה האשם אבל זה כנאה לא אמור לעניין אף אחד
  13. ההנהלה שלנו גם מטומטמת שלא ביקשה לפסול את השופט הזה אחרי דרבי פואד (הבעיה זה שגם אדלר ויפת גרועים)
  14. ראשון-שני זה פסח שני בגלל זה דחו לשלישי
  15. קבל: https://youtu.be/bMkiwa7OuK4?t=1h27m56s שיר צדק מקבל צהוב חמישי מלאכותי בדקה 86 כדי להיות מורחק ממשחק גביע נגד ביתר ת"T כשאר שני משחקים אחר כך זה כבר היה יכול להיות מכבי תל אביב. ארבע דקות מאוחר יותר אוגו עושה משהו דומה (הסרטון מתחיל בדיוק בקטע עם צדק)
  16. חלק מציר הרשע: יפת - אדלר - ריינשרייבר
  17. אני מבחינתי כל פעם בעתיד שאראה תגובה קטנונית של אוהד הפ' בש אני אגיב לו בוידאו הזה. אנחנו גם צריכים לדאוג מבחינתנו לקצת רעש בתקשורת.
  18. נושא מאוד חשוב - נתחיל ממנו, ובעז"ה נעבור לניר רשף, מאיר לוי, זיו אדלר, ריינשרייבר ואלון יפת
  19. הבעלים מספר אחד גם כשלא תמיד הולך. הבן אדם הוציא כ-4 מ' יורו בינואר (!!!) במיוחד כשאחנו במרחק יחסית גדול מהמקום הראשון. אני בטוח שגם אותו הארגון יפנק בתפאורה הכי יפה שיכולה להיות.
  20. הטיזר העדכני - זהו את שדה התעופה: http://imgur.com/a/liF8V
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.