Jump to content

micsho3

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by micsho3

1. תשאל את דניאל גולאני מנערים ב' כמה שילמו לו כדי שיעבור מהפועל פ"ת, או איזה הצעה מאור ביטו מנערים ג' של בני יהודה קיבל. משלמים גם משלמים במכבי פ"ת דמי מענק
  2. חח חזק... גם בגלל זה מכבי חיפה נראית כ]י מה שהיא נראית. מדובר על שנתון נערים א' ותסתכל בהתאחדות ותבין שלמרות שבאמת מדובר בשני שחקנים שפורעים שטרות (כלומר גולים) הקבוצות לא כל כך מתרוממות.
  3. ממי שמכיר מקרוב - תבינו את ההבדלים בין מכבי לשאר הקבוצות: שנה שעברה מכבי חיפה צירפה 2 כשרונות מבטיחים בגילאי 16 (לירוי גבאי וסתיו נחמני) - לאחד מהם היא שילמה 400,000 ש"ח ולשני 300,000 ש"ח כדי שיצטרפו. מכבי הביאה את השוער הנ"ל ללא מענק חתימה, וכך גם את דור תורג'מן ואור ביטון שמופיעים בכתבה. למכבי מגיעים הכי טובים מכל הארץ ללא מענק חתימה (הסגר קטין בלבד), ולמכבי חיפה, מכבי פת למשל מגיעים רק אחרי שמשלמים להם. תבינו את העוצמה
  4. אבא שלו כמעט כל יום נמצא אצל ציון מהקפיטריה במחלקת הנוער ככה שאם מכבי רוצה אותו הגישה אליו קלה. ממה שהבנתי אבא שלו ומכבי לא מתלהבים אחד מהשני אבל אי אפשר לדעת מה יהיה.
  5. אני משקר? אתה משקר!: אני מתגורר בשכונת יד אליהו ולמעשה חוץ ממני ומאחיין שלי שגם אוהד מכבי כל השאר אוהדי בני יהודה. הלכתי עם המשפחה לכן התקווה והם הסתלבטו עלי שהוא שר את זה (זה היה על מסכים גדולים ואי אפשר היה לטעות - הוא שר איתם את זה!!!). אז לא רציתי שירד מהבמה אבל כן רציתי שלא ישיר את זה. שקרן אני בטוח לא. יש הבדל בין הדוגמאות שנתת לבין יונתן: הוא שחקן בית שלנו שגדל בכל השנים במכבי, וגם אם לא רצה לחגוג יש דרכים פחות מתריסות.
  6. זה באמת בסדר מבחינתך שהוא שר על הבמה בגן התקווה 'יוני ז*ן את מכבי'?
  7. היה משהו מתריס אתמול בצורת ה'לא לחגוג' שלו. יוני בא ממשפחה של מכביסטים אמיתיים - אבל לי אישית, בתור אחד שגר באזור התקווה ואוהד מכבי היה קשה לראות אותו בזמנו שר עם הקהל 'יוני זיין את מכבי' וכרגע הוא מתנהג בצורה כזאת. אבל אם זה מפריע רק לי ולמעטים נוספים אז אולי באמת אני זה שטועה.
  8. מה שמאכזב זה שהוא בא ממשפחה של מכביסטים. שחקן צבוע. חגג בגביע מולנו יפה מאוד, ואחרי זה בגן התקווה שר 'יוני ז*ן את מכבי'
  9. 100% צודק. בינתיים נראה לי לפי התגובות פה שלאוהדים זה פחות מציק כי אם לא היו פה עוד תגובות (לדעתי זה כן היה מציק אם המצב היה פחות טוב אבל מקווה שתמיד נהיה במצב כזה בטבלה)
  10. מספיק שעוד שחקן בקבוצה יתנהג ככה במידה ויכניס גול נגד קבוצה שהיה מושאל אליה ואני מאמין שהתגובות כבר יהיו יותר מיליטנטיות. מקווה מאוד שזה לא יהפוך לטרנד בקבוצה (פרץ נגד הפועל חיפה, גלזר נגד נתניה, חוזז נגד אשקלון וכו')
  11. מקווה רק שכל שחקן שגדל במכבי ומושאל לקבוצה אחרת (למעשה זה כולם) לא יסחף לכל הקטע הזה של לא לחגוג. סתם צביעות.
  12. בהנחה שמה שמפורסם באתרים נכון - זה לא עסקה גרועה למכבי?
  13. ושכחת משהו נוסף: היום שבו אוסישקין נחרב (ופורום שדים נשאר שחור לנצח ביום הזה)
  14. זה המספרים בשלושת העונות האחרונות - מקסימום 5 שחקנים לפני שנתיים. המאמנים זה אכן אנשים עם זיקה למכבי אבל עדיין - זה לא אותו דבר כמו קבוצה ב'. זה בדיוק מה שאני אומר - קבוצה ב' זה חממה מצוינת לשחקנים שזה עתה סיימו גיל נוער מחד ומאידך עדיף שאת השדרוג לבוגרים יעשו תחת מכבי ולא תחת קבוצה אחרת עם לוח אימונים שונה וכו'. במחלקת הנוער, החל מילדים א', מתאמנים 5 פעמים בשבוע שעתיים וחצי כל אימון כולל שישי (במכבי חיפה למשל מתאמנים 4 פעמים בשבוע שעתיים כל אימון) והחל מנערים ג' מתאמנים בנוסף עוד אימון בוקר אחד, בד"כ בימי רביעי באורך של אימון מלא. האימונים במחלקת הנוער של מכבי בקצב הרבה יותר גבוה מבקבוצות אחרות.
  15. 4 שחקנים בלבד מהסגל בבית"ר ת"א שייכים למכבי - זה לא נקרא קבוצה ב'...
  16. הלוואי ויהיה כדברך - אנחנו כקהל גם נצטרך המון סבלנות לשחקנים כאלו: בליגות אחרות יש בד"כ קבוצות ב' שזה מעין חממה שמאפשרת לשחקנים צעירים לשחק בליגות בכירות ללא הלחץ של לקחת אליפות (אני אנסה לצרף תרשים של התפלגות של ליגות שבהם יש אפשרות לקבוצה ב ותראה את הכמות). ולא, בית"ר ת"א זה לא קבוצה ב, זה יותר קומבינה של מכבי שיש עליה עיניים של שאר הקבוצות.
  17. ניצחו 1-0. נשארלהם 3 משחקי בית עד סוף העונה + חצי גמר מחר מול ב"ש
  18. הוא היה גם חתום אצל איזי ואלונה עשתה איתושם קטע - לא זאת הבעיה
  19. אם כבר ישראלי אז ברק בכר
  20. עדיף את גולדברג: שנה שעברה היה בהרכב של בני יהודה ומשחק הרבה יחסית בבית"ר.
  21. לפי המנג'ר - בסוף עונה הבאה חוזרים לבלומפילד (לא מצליח להעלות לפה תמונות)
  22. מצד שני גם לא נתן לדוס סנטוס אדום במשחק שבע שעבר מול חיפה (היה שופט הרחבה)
  23. את האמת אחי מהכתבה מסתבר שהחברה הנ"ל, גם אם מדובר בסינטטי, ממש לא למדה מהטעויות ולהפך - היא נכשלה במספר פרויקטים שהיא עשתה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.