Jump to content

Limes

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Limes

1. נכנסים לשנה שלישית ברצף בלי פגרהמבין אותך. אבל תזכור שבסוף זה אמור להיות כיף. חוויה. רכבת הרים. זה יבוא לך.
  2. כי גם 60 שנה של שאיפת אדים רעילים, שמש קופחת והזנחנ ממסדית לא יכולה להוביל לרמה כזו של הזיה
  3. וזה שהם סיימו מעל מכבי בטבלת הליגה, הגיעו רחוק יותר בפלייאוף (אליפות וזה), וניצחו 2 מתוך 3 מפגשים ישירים?
  4. סייף לא יגיע לארץ, לא למכבי ולא לביקור מולדת ולא בטיח. בנוגע לעטר, בהחלט חילוש לעומת טבח. חבל מאד. הייתי שמח לראות את הכסף הזה הולך לשחקן בלבל של וידאר
  5. מצד שני קל להבין למה אנשים לא רוצים לשלם 700 שקל למנוי למשחקים מול עפולה ומרמורק
  6. בנתניה יצרו תכנית של אצטדיון סגור ובנו חצי ממנה
  7. ג'ו ביזארה הגיע מקליארי, טל בנין מברשיה, מאוריסיו ארוס מפיינורד, מדוניאנין מלה קורוניה, ארנשואו מקארדיף. לא הבנתי מה כ"כ מיוחד בטורינו?
  8. לא הייתי בונה על נבחנים. לא משהו שמכבי עשו בשנים האחרונות...
  9. הוא לא מחרטט. לאחד קוראים מרפי, חלוץ אנגלי צעיר שהיה ברצף השאלות בשנים האחרונות. לא נשמע מבטיח מדי. השני הוא קשר בשם ג'וש שיהאן, לא הצלחתי למצוא מידע, כנראה כתבתי לא נכון באנגלית
  10. הלוואי שלפחות היה מנסה לעבוד על עצמו ולשפר היבטים במשחק מהצד זה ממש לא נראה שיש מאמץ
  11. הוא לא שווה חצי מיליון אם יחליט להתרענן קצת בבלגיה ולעשות כסף? תפדאל
  12. אני די בטוח שגם כשיודיעו ב2024 שבלומפילד נפתח, הרוב פה די יכעסו כשנגלה בסוף הוא הורחב ל4,500 מושבים
  13. הוא אמר. הוא אמר אם לא היום אז מחר, ואם לא מחר אז מתישהו. הוא אמר ואני לא הקשבתי. דוד אחי שאפו ענק
  14. גבר. די. זה לא מצחיק, זה אפילו לא מציק, זה סתם עצוב. אתה בכוח מנסה למתג את עצמך כ-One trick pony?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.