Jump to content

Limes

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Limes

1. חבל שבאת לזלזל. בוודאות תהיה מהראשונים שיתאבדו כשהאמת תיחשף.
  2. ועדיין עולה השאלה האם מוצדק מצידם לספור משחק כזה אני לא הייתי רוצה אותו ברקורד, בטח לא בשיר שמקניט יריבה
  3. לתת את הדוגמא האחת שהיא היוצאת מהכלל זו חוכמה קטנה שמעון מיוחד, ופעם בתנאים שונים מאד מאלו שמתקיימים היום בכדורגל לא אומר שזה כישלון ודאי, אומר שלחפש אוהדים זו לא הדרך הנכונה. צריך לחפש אנשים נכונים.
  4. לא צריך אוהד שיבוא להציל, תראה מה קרה להפועל עם הקונספט המקולקל הזה גולדהאר לא אוהד מכבי, שחר לא אוהד חיפה, אלונה לא ב"ש, טביב לא בית"ר ואיזי לא ק"ש. חפש סיפורי הצלחה בכדורגל, כמעט ולא תמצא אוהדים בראש המערכת מכבי חיפה על אף השנים הקשות זה מותג עוצמתי מאד. אצטדיון חדיש, קהל נאמן שצמא להצלחות, מחוז שלם מגוייס, ארון תארים עמוס, רקורד אירופאי מכובד, נקיים משיוך פוליטי, נקיים מגזענות מופגנת הם ימצאו רוכש. לא מהר, לא בקלות, אבל ימצאו. לא ששחר אי פעם ימכור
  5. מה שווה לקחת אליפויות כשאין למי לשיר תשתחוו
  6. ועדיין הם הגיעו לפירוק וירידה גוטליב במהלך גדול
  7. הוא לא ח"כ? אין לו עבודה לעשות? מה זה החילטור הזה
  8. ואם המטאור ייכנס באירופה ויצא מדרום אמריקה?
  9. אם מורידים את אירופה באמת נהיה הליגה השישית בטיבה
  10. ראינו איך לשחר הלך עם גישת ה"הם יחזרו לגודל הטבעי שלהם". אם ב"ש תרד כוח אחר יעלה. לא יהיה ואקום של יותר משנה-שנתיים, אין דבר כזה. לחבר ששאל "למה הם בשיא דווקא מולנו", אז מול שחר היתה הפועל הגדולה אי פעם, פשוט הוא השכיל להפסיד להם רק אליפות אחת.
  11. עצוב לראות שחקן גומר את הקריירה, בטח שחקן מאד מוכשר ושמעולם לא באמת שנאנו. כואב עליו
  12. ההבדל בין בלקמן שחקן הכנף לבלקמן החלוץ פשוט לא הגיוני
  13. דברים שנאמרו בפה מלא/רמיזות/בין השורות לגבי החבר'ה של גייט11: תומכים בלקלל שחקנים באופן שיטתי הכוח המניע מאחורי המחאות והפסקות העידוד השתלטו על היציע ממניעים זרים מחוברים לגורמים אלימים שאין להם קשר למכבי נוהגים לאיים באלימות על חברים ליציע יורקים וזורקים דברים ליציע התחתון לטעמם הפנאטיקס לא היו מספיק גזענים ועוד... * אין לי מושג מה נכון ואם בכלל, את כל זה קראתי פה בפורום, הלוואי שהכל שקרים אז עכשיו כולם שוב "גוף אחד" והאנשים האלה חוזרים להיות חלק מהפנאטיקס? מה שהיה הוא שיהיה
  14. אמיתי לגמרי, יש עדויות ראייה
  15. בינתיים הריפל אחרי תקופה יציבה במונחי העולם הזה עושה גם פליקפלאקים באוויר. עלה ב50% תוך יממה רק כדי לצנוח ב20% בכמה שעות... העסק הזה כ"כ לא יציב
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.