Jump to content

סנובה :)

משתמשים רשומים
    140
  • Last visited

1 Follower

About סנובה :)

• Birthday 09/11/1988

Contact Methods

• Website URL
    http://
  1. 1+2 אלמוג אולי תסכימי איתנו פעם אחת... זה משחק מילים!!!
  2. הוא ישיר כמה שירים מוכרים מהדיסק החדש והשאר ישנים (: יהיה אשש (:
  3. פלוציייייתתת קטנההההההה אז מה גדלת בשנה אהה?! מק ההיפר-אקטיבית... חחח כזאת מצחיקה וקופצנית מקה קטנה שיהיה המון מזל טוב... מאחלת לך המון המון בהצלחה בלימודים החופרים האלה, שתסיימי אותם כבר ותוכלי ללכת לים כמה שבא לך! תמשיכי להיות כזאת כיפית, מצחיקה, תומכת ומקשיבה! הכי כיף לקבל ממך אסאמאס אופטימי ומשעשע באמצע החיים קיצרררר יום הולדת שמיייח פלוציייייתתת אני שעה מחפשת תמונה ומתברר שיש לנו רק תמונות מהיום הולדת שלי לפני כמעט שנתיים אז אני מעדיפה לחכות עם זה לאחרי היום
  4. איש איש באמונתו יחיה... יאללה תעיפו כבר!
  5. מזל טוב ילדה יפה... תמיד כיף לראות את החיוך המקסים הזה שלך... יום הולדת שמח בובלה...
  6. אוייייש כאלה מתוקים אין דברים כאלה....
  7. ארז!! המון המון מזל טוב!! תמשיך להנות ולטייל כמה שרק אתה יכול... מקווה מאוד שאתה עושה כייייף חיייים יום הולדת שמייח!
  8. אורי המון מזל טוב ושתהיה לך אחלה של יומולדת (:
  9. ילדה יפה שלי!!! אני באמת מצטערת על האיחור, שבוע =\ אבל את יודעת כמה לחץ היה לי שבוע הזה.. קשה להשתחרר מה לעשות?! טוב אז איך אני אתחיל? בברכות? או בלשבח אותך?! יש כל כך הרבה לא נראה לי שאפשר להכניס הכל פה... שרוני בתקופה האחרונה, בשנה האחרונה(!!) הפכנו לחברות כל כך טובות.. שעברנו כל כך הרבה יחד שאני באמת לא יודעת מאיפה להתחיל... אני רוצה להגיד לך תודה! תודה על זה שאת תמיד פה ושם בשבילי תודה על זה שאת מקשיבה כל הזמן תודה על התמיכה והעזרה שאת נותנת תודה על השטויות שאת עושה שגורמות לי לחייך ולצחוק תודה על השטויות שאת עושה שגורמות לי לצעוק עלייך פשוט תודה! את עכשיו התחלת תקופה די יפה בחיים, קצת חפירות ובלאגנים אבל זו תקופה שאת תלמדי בה כל כך הרבה.. ואני כל כך שמחה ואני מקווה שתמשיכי ככה, לקבל ולהסתכל על הדברים תמיד בצד החיובי שבהם... אהובה יפה... קודם כל אני אאחל לעצמי שנשאר קרובות כי אני לא יכולה לבקש יותר טוב מזה (: ועכשיו אני אאחל לך.. שתהיי הכי הכי מאושרת בעולם, כי מגיע לך! שהשירות יעבור מהר ובכיף כמו שאת יודעת לעשות! באמת באמת שיהיה לך הכי טוב ורק טוב שיכול להיות! המון המון מזל טוב! את יודעת כמה אני אוהבת אותך! מור
  10. אוף נש אני כל כך מצטערת שלא הגבתי לפני המשחק... יפה שלי שיהיה לך מזל טוב את אחת הילדות הכי מדהימות שיצא לי להכיר את חברה טובה ואין לך תחליף!! אני אוהבת אותך!! יערך מתישהו אני מבטיחה!!!! יום הולדת שמח!
  11. טוב באמת שאין על הדרבי הזה ... אוף בא לי שוב טירוף כזה...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.