Jump to content

daniel616

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by daniel616

1. מסכים שלסוזה היה סגל חזק יותר משמעותית אבל לא יודע, משהו בבנאדם הזה, בתשוקה שלו, קנה אותי.
  2. יש הבדל גדול בין המצב לפני שבוע למצב כיום. כל מוסדות החינוך מושבתים, אין שום סיבה שיבקש דבר כזה עכשיו.
  3. אצלנו דחו את פתיחת הסמסטר ליום ראשון (היה אמור להפתח מחר)
  4. קרה בגרמניה, שחקן של האנובר מהליגה השנייה נבדק בנגיף ועכשיו כל הקבוצה וגם היריבה שלהם מהסופ"ש נירנברג נשלחים לבידוד
  5. הם אוכלים פנגלונים, זה נחשב למעדן וסמל סטטוס בסין. חוץ מזה שפנגלונים לא חיים בעיר וואהן אלא הם נסחרים שם במקומות שנקראים wet market (שוק של חיות אקזוטיות שנמכרות חיות או נשחטות במקום)
  6. עד שנפטרנו משיטת ההגרלה אנשים רוצים להחזיר אותו? שנתיים של ניקוד ושכחתם איזה חרא של דבר זה? בכל מקרה זה לא יגיע למצב הזה ופשוט ישחקו פה בלי קהל, לצערי הרב.
  7. חחחחחחחח רק חסר שליאני ילווה את אוגו וזה מושלם
  8. מה שבאמת יפה שהדברים האלה נכתבו גם פה (כולל אני). איזה חסרי מושג אנחנו.
  9. https://m.one.co.il/mobile/article/19-20/1,1,1,32081/307127.html
  10. ראיקו נגד באטוקיו. עצר פנדל, הרביעי העונה שהוא עוצר מתוך חמישה פנדלים שבעטו לו. הכי הרבה באירופה.
  11. אתה מגזים. אני לא חובב ליברפול גדול אבל הקבוצה הזאת לא נופלת מארסנל ההיא ובטח שלא מצ'לסי של מוריניו (יכול להוסיף לרשימה הזאת גם את יונייטד של רונאלדו בשיאו)
  12. ראיתי אותו בכל התקופה הלא טובה שלו. להגנתו ייאמר שכל הקבוצה שלהם ירדה ביכולת חוץ מרוקאביצה שדיי מחזיק אותם במחזורים האחרונים. עדיין שחקן שהייתי שמח לראות אצלנו. לא מבין למה הוא מגביל את הקבוצה למערך ספציפי, תסביר את זה.
  13. המועמדים לשחקן העונה הסדירה של ONE: יוני, רוקאביצה ו... איתמר ניצן
  14. אשכרה אשתך. הייתי בטוח שמסתלבטים עליי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.