Jump to content

daniel616

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by daniel616

1. קבוצה שקונה כל מה שזז בזמן האחרון בשאיפה לחזור לצמרת באיטליה. אחלה מעבר מבחינתו.
  2. "תשמעו את הקהל של מכבי חיפה מוחא כפיים לקבוצה" שתמחאו כפיים בהפסדים כל החיים שלכם
  3. פודקאסט אדיר, מצטרף להמלצה. לא היה פה אז אני אמליץ גם על בשירות הוד מלכותה. פודקאסט פרמיירליג עם דוידוביץ', אסף כהן ובן פורגס. רוב הפרקים הם סיכומי מחזור בליגה האנגלית אבל יש פרקים שאפשר להאזין להם גם עכשיו כמו פרקים על עשרת הארגנטינאים וההולנדים הכי טובים בפרמיירליג. יש גם פרק על מרסלו ביילסה (או שזה בפודיום, לא זוכר כבר).
  4. מה גורם לך להיות בטוח? בנתיים הוא כבר 10 שנים פה כולל צ'מפיונס ומכירת שחקנים במליונים ועדיין הוא רק מפסיד כסף.
  5. לא נכנס לדיון המקורי אבל אני חייב להגיב לזה: עם כל השחקנים שמכרת, עם כל המאמנים שיצאו מפה, עם כל מחלקת הנוער המפוארת שלנו - מיץ' עדיין מפסיד מליונים בכל שנה. זאת לא השקעה אלא פלינתרופיה. אין פה עניין של דעה אישית אפילו, זאת עובדה מוגמרת. הכסף שהוא השקיע פה לא יחזור אליו בעתיד, זה כסף אבוד. ובוא אני אספר לך עוד משהו, אנחנו גם לא נהיה רווחיים בעתיד. בשביל להיות רווחי צריך אצטדיון משלנו, כל שנה אירופה, כל שנה למכור שחקנים במליונים. אנחנו לא שם וגם לא נהיה שם.
  6. The big short אם הוא עדיין שם חתול רשם פה על הדמות של פליקס בנרקוס מקסיקו - מסכים עם כל מילה. איזה דמות מעפנה. איפה הוא ואיפה הקולומביאנים.
  7. אם כבר יונייטד אז עוד משחק שלהם שלא אשכח זה המחזור הראשון של 2003-2004 נגד בולטון באולד טראפורד, גיגס שם גול בבעיטה חופשית והשדר האנגלי אומר "Who needs Beckham anyway". עוד משחק מאותה עונה: ארסנל הבלתי מנוצחת מגיעה לאולד טראפורד. יונייטד מקבלים פנדל בדקה ה-90, ואן ניסטלרוי בועט למשקוף ובסוף המשחק שחקני ארסנל קופצים עליו.
  8. וואו לגמריי המשחק של קאקה באולד טראפורד. בחיים אני לא אשכח את מה שהוא עשה להיינצה ופטריס אברה. איזה שחקן מדהים הוא היה. אגב לגביי אייאקס, ה4-1 אומנם משחק אדיר אבל הוא ממש לא המשחק הכי טוב שהיה בעונה שעברה. סיטי - טוטנהאם ואייאקס - טוטנהאם יותר גדולים מזה לדעתי.
  9. זה המחיר שלוציפר פרסם בזמנו אז הם מתיישרים עם זה.
  10. 4-3 של ריאל מדריד באולד טראפורד ב2003, הניצחון של פורטו באולד טראפורד ב2004, דפור עושה מהפך על מילאן, סיטי טוטנהאם שנה שעברה, 7-1 גרמניה ברזיל אגב ה4-3 של ריאל באולד טראפורד היה הגומלין, במשחק הראשון ריאל ניצחו 3-1 במשחק מדהים אבל לא ראיתי בלייב לצערי
  11. לא חושב שקראתי ראיון יותר מנותק מהמציאות מזה. הקטע הכי מצחיק זה שהוא אומר שוואן מקדמים אותנו ואז שאלה אחר כך אומר שהוא הזמין מהם סקר.
  12. זה מצחיק שהוא אומר את זה על אתר שעובד בו דורון בן דור
  13. אני דווקא יותר חשבתי על "קבוצה של כסף מסריחה ופריצה מניאק" למישהו יש את השיר הזה?
  14. הגמלים בהלם ראו את הנסיכה בורחת ישר בפנים או הוווווו הווו
  15. הודעות פיפי, הנה טעימות קטנות:
  16. האפיזודה חלפה רשמית, סלאמת
  17. קרן מכבי ואחים לסמל עלו השבוע עם פרויקט מימון המונים לטובת סלי מזון לקשישים ומשפחות נזקקות. השנה חשוב אפילו יותר מתמיד והם הבהירו שרוב הכסף יועבר לטובת הקשישים שנמצאים עכשיו בבית לבד בגלל הקורונה. יש בפנים אחלה תשורות (משחק פיפא גם גולסה ומיכה למשל) ומאמין שיהיו עוד בהמשך. מי שלא תורם אדום! https://giveback.co.il/project/55955
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.