Jump to content

daniel616

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by daniel616

1. אני לא חושב שמייעדים לו את תפקיד הרכז בכלל, כרגע משחקים לפניו ברוטציה בעמדת הרכז חוסה קלדרון (שתפס את מקומו של ריימונד פלטון כרכז הפותח הכי גרוע בליגה) ולנגסטון גאלוואי הנפלא. הוא משחק בעיקר בעמדה 2 וכרכז השלישי ברוטציה. מבחינת המספרים, לא רואה אותו נותן תפוקה מרשימה כבר השנה לפחות מבחינת הנק', אבל מבחינת אסיסטים, ריבאונדים, חטיפות והגנה הוא יתן והרבה (היום סיים עם 7 ריב' ו-7 אסיסטים).
  2. ממש לא. נראנו מצויין נגד מילווקי, קצת פחות נגד אטלנטה הלילה, אבל באופן כללי יש מגמת שיפור ברורה במשחק שלנו וסגל צעיר ודיי רעב. למעשה אני אפילו חושב שנצליח להתגנב לפלייאוף.
  3. רג'י מילר מפרשן משחק של הניקס בגארדן. הקאתי קצת בפה
  4. תשמע אני מסכים עם רוח הדברים שלך וגם אני חושב שצריך לתת לו עוד זמן לפני שחורצים את גורל הקריירה שלו, אבל אתה לא יכול לרשום משפט כזה. הוא אשם בלעדי בלפחות 3 גולים שאני זוכר (ק"ש, צלסי והשני של רוקאביצה)
  5. כל קבוצה באנגליה מביאה קהל חוץ. לטעמי זה המשחק הכי טוב מבין הארבעה.
  6. זה כמו שבכדורסל שחקני הגנה נותנים לשחקן שלא יודע לזרוק מהשלוש מטר, אז ככה בלמים עם בן בסט.
  7. daniel616

Nfl 2015

תודה רבה. אני משתמש חדש בפורום, אוהד את הג'טס מהימים של ג'ו ניימת' (מהמגזימים). בנוגע לפיצ'פטריק, אני חושב שהפציעה הביזארית של ג'ינו (איך זה תמיד קורה אצל האמריקאים כל השטויות האלה) עשתה לנו רק טוב ואולי הצילה לנו את העונה. לא חושב שעם ג'ינו בעמדת הQB היינו נמצאים איפה שאנחנו נמצאים היום. לגביי מרשל, אני מת עליו למרות שהוא headcase רציני מאוד, ראית את המסירה שלו אחורה מולכם? אני לא משונאיו של סאנצ'ס, יש לי כמה זכרונות טובים ממנו. העונה ההיא שניצחנו בפוקסברו עם הנאום המפורסם של בארט סקוט למשל. אבל בגדול הוא אכזבה גדולה מאוד מבחינתי.
  8. daniel616

Nfl 2015

אני חושב שבכלל כל העונה הזאת מאוד מרשימה ביחס לציפיות, לא האמנתי שנפתח ככה את העונה. פיצ'פטריק אומנם לא איזשהו עילוי, אבל ביחס למה שהורגלנו בשנים האחרונות והמרורים שאכלנו מסאנצ'ס וג'ינו סמית' זו רמה אחרת לגמריי. ההגנה שלנו פשוט מטורפת, פריור זה בול פגיעה בסקנדרי, סייפטי מפחיד, לאונרד וויליאמס נראה כמו מפלצת בהתהוות. תוסיפו אליהם את מוחמד וילקרסון, שלדון ריצ'רדסון, ריוויס איילנד, קרומרטי ודייויד האריס וקיבלתם את אחת ההגנות החזקות בליגה, אם לא הכי חזקה כרגע.
  9. ומה אם הוא סגר טיסה ברגע האחרון או אם לא היה לו דרכון בתוקף? הריי לאן ביקשו את כל הדברים האלה.
  10. בשער של מילאן פותח היום שוער שהשנתון שלו הוא 1999, ג'יאנלויג'י דונארומה (Donnarumma).
  11. אין מילים לתאר את מה שהיה שם. המכבי זה אצלי בלב בכיכר היה פשוט מטורף, שמעו את זה בכל פורטו.
  12. http://www.the7eye.org.il/177742 ממליץ לקרוא. ככה מתנהל עיתונאי אינטרסנט ושקרן, פשוט גועל נפש. שום כבוד מקצועי כלפי הקולגה שלו. להקיא עליו.
  13. מה לגבי החולצות הלבנות? אין אותם בחנות בסינמה סיטי?
  14. בתור אחד שעובד ב012 - הרפורמה הזאת לא מתאימה לכל אחד. אם אתה סובל מתקלות חוזרות מצד בזק אז אם תעשה חבילה משולבת דרך ספק כלשהו זה לא יפתור את הבעיה, להפך. לספק יהיה יותר קשה לפתור לך את הבעיה כי הוא תלוי בטכנאים של בזק ומן הסתם היחס שלהם כלפיך יהיה שונה מללקוח שלהם. מה שאמרו לך לגביי הרמת שירות, הטכנאים וכל היוצא בזאת נכון. מה שנאמר לגביי הזמינות של הטכנאים גם נכון. קח בחשבון שאם תבחר לשלם לספק על חבילת ספק + תשתית פחות כסף מאשר לבזק אז השירות יהיה פחות טוב ממה שתקבל בבזק תמורת יותר כסף.
  15. עומר אצילי עם הגלח נראה בול כמו קליפטון קולינס ג'וניור מהסרט 187, למי שראה. http://1.fwcdn.pl/ph/00/01/1/238563_1.1.jpg
  16. מירי רגב לא אמרה שצריך להוריד אותם ליגה בזמנו? יאללה, הגיע הזמן.
  17. מישהו קלט את הדגל השחור שאוהד ביתר החזיק עם ציור של בנאדם דופק חמור?
  18. האנזה רוסטוק - דינאמו דרזדן, ליגה שלישית בגרמניה: היציע של האולטרס של האנזה סגור בעקבות הבלאגן במשחק מול מאגדבורג. מתיזים עם מטף כיבוי אש על השוטרים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.