Jump to content

daniel616

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by daniel616

1. פשוט תגיע, מקרה הכי גרוע רואים בפלאפון של מישהו.
  2. אתה אומר די להביא שמות הזויים ומביא את השם של נס זמיר. גם הוא עוד מעט בן 30 אגב. שחקנים לספסל לא צריך לחפש בקבוצות אחרות. לדוגמא אם רוצים קשר מחליף אלטמן עושה עונה מעולה, יש את חנצ'יס, ברקוביץ', גררו, פראפה ועוד כמה בבית"ר רמלה.
  3. איזה ברבריות? ראיתם סרטון אחד של מישהו רב עם איזה בעל חנות אז החלטתם שהצעדה הייתה ברברית?
  4. עזוב לא להבין בכדורגל, זה לא להבין את הסיטואציה. עוואד לא רוצה להיות שם. סתם בשביל הקטע, שון וייסמן כבש העונה נגד רומא ומנשנגלדבך. מעבר להאלנד הליגה האוסטרית מוציאה שחקנים לליגות הגדולות בלי סוף. רק השנה עבר משם שחקן לליברפול. תכנס לטרנספרמארקט ותראה לאן שחקנים מהליגה האוסטרית עוברים.
  5. אתה בטוח בזה אחי? יכול למצוא את זה? כי הדבר היחיד שמצאתי זה זה: עריכה: לא משנה מצאתי
  6. איך הוא יצא טוב אם אסור להוציא צהובים על סמך ואר?
  7. מה זה אין סיבה, היכולות הפיזיות של ספורטאים נחלשות משמעותית בגילאים האלה. מדי פעם יש נפילים שזה לא ממש משפיע עליהם או יודעים לשנות את סגנון המשחק שלהם ולהתאים אותו ליכולות שלהם. בכל מקרה שוב אנחנו מדברים על השוק של אחרי הקורונה. לפי הפרסומים בקיץ האחרון מכבי דרשו באיזור המיליון יורו אאל"ט וסראגוסה לא הסכימו לשלם.
  8. 38-39 זה כבר שלהי הקריירה, כמה עונות אמאדור יכול להחזיק ביכולת הזאת לדעתך? לדעתי גג 3 עונות. קבוצות לא ממהרות לשים סכומי כסף משמעותיים על בלמים בגיל הזה כי אחר כך הם לא יוכלו למכור אותם. זה לא כלכלי להם.
  9. שמע אני לא שמאי שחקנים אבל נראה לי שבשוק של אחרי הקורונה לדרוש 3 מיליון יורו על בלם בן 31 זה מופרך. קח לדוגמא בלם בן 20 מרעננה שנמכר ב1.5. נגיד והוא היה במכבי, הוא היה נמכר בכפול. אבל זה בלם בן 20, לא 31.
  10. חלילה בחינם. אבל 3 מיליון יורו זה לא ריאלי.
  11. כנראה, לא ידעתי בכלל שזאת אופציה דו צדדית
  12. הבדל גדול מאוד. ראיקוביץ' שחקן בן 24 ואמאדור בן 31. בדר"כ לא משלמים סכומים גבוהים על שחקנים בגילאים האלה, בטח לא בשנת חוזה.
  13. זאת אופציה של 2 הצדדים. הוא רוצה להתקדם.
  14. גם אני מאוד רוצה שישאר אבל הוא לא רוצה כנראה.
  15. 3 מיליון חחחח. אנחנו נגיד תודה גם אם נקבל 700 אלף. הוא בשנת חוזה.
  16. לא, משום מה הייתי בטוח ששרון ניסים אמר את זה. יצאתי טמבל בקיצור.
  17. באיזה עולם חזיזה הרכב אצלנו? הוא שחקן מצויין אבל יש לנו טובים ממנו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.