Jump to content

שי123

משתמשים רשומים
    0
Posts פורסם על ידי שי123

1. 13 דקות לפני, הרוסונרי said:

אל תהיו נאיביים, ירדן הגנו על עצמם, ועדיין נהרגו להם איזה 3, כל ״הבריתות״ האלה זה חיבוק דב, שבסופו של דבר גורם לנו לא להיכנס לרפיח, לא לתקוף באיראן, ולהמשיך באותה קונספציית הגנה וירידה למקלטים, במקום לתקוף את ראש הנחש, איך אמר הפרסי, כבר אתמול ב6 בבוקר שדות הנפט של איראן היו צריכים לעלות באש, שלא יהיה להם דולר אחד להמשיך לממן את כל השלוחות שלהם, אנחנו נמשיך בקו הזה, ומה שקיבלנו ב7.10, ועכשיו מאיראן זה משחק ילדים. ביום שצבא הגנה לישראל יעבור לצבא התקפה לישראל, ההרתעה שלנו תחזור. 

כן. אין ספק שלפתוח חזית שלישית מול מדינה גדולה מאיתנו כמעט פי 10 זה מה שיעזור לנו להגיע לרפיח, ולהוכיח ש"הניצחון המוחלט" זאת עוד סיסמה פוליטית ריקה מתוכן של ביבי.

2. 1 hour ago, car.garsia said:

סגירת יציעים זה מעל רדיוס.

אבל אי קהל חוץ זה גם מעל רדיוס.

שני המצבים מאוד מחורבנים, לא אמרתי שהתקנון הקודם היה טוב. רק אמרתי שמאירי האפס כתב חרא של תקנון שהולך לגמור לנו את כל המשחקי חוץ הגדולים.

אתה מדבר על תיאוריה, אבל יש את המציאות.

שנה שעברה סגרו את שער 11 במשך 9 משחקים, והשנה כרגע יש רק משחק אחד בבאר שבע שבו יופעל עונש איסור קהל חוץ.

לא יודע איך אפשר לקרוא לתקנון החדש חרא במצב כזה.

3. 1 hour ago, car.garsia said:

עדיף שהמנויים יתאמצו מאשר שלא יגיעו אוהדים למשחק של מכבי בכלל. אנשים עובדים קשה כל השנה שיהיה להם ניקוד למשחקים גדולים ובאים ולוקחים להם את המשחקים הכי כיפים בשנה.

חרא על ההסכם הזה וחרא על מאירי, שחר וכל מי שהיה שותף לתקנון המגעיל הזה.

אבל במצב הקודם אנשים ששילמו כסף על מנוי לא יכלו ללכת למשחק כי סגרו להם את היציע.

וגם השתמשו בזה בקלות בלתי נסבלת - סגירת יציע ל3 משחקים.

4. לפני2 שעות , car.garsia said:

מי שהעביר את התקנון האסוני הזה הוא מאירי החלאה. 

הרבה יותר גרוע מרדיוס עם קהל עונש כזה.

השוואה לא רלוונטית.
    המצב הקודם היה סגירת יציעים ולא רדיוס עם קהל.

בכל מקרה לדעתי העברת משחק בית לירושלים או חיפה זה עונש הרבה יותר גרוע.

אני מניח שלפחות חצי מהמנויים לא יגיעו למשחק במצב כזה.

5. לפני2 שעות , Brandon Roy said:

אף אחד לא באמת יודע מה בכר רוצה וכמה הוא להוט לחזור לאמן. 

זה שהוא החליט לא לקחת את הנבחרת הכושלת רגע, לפני קמפיין עם הגרלה אכזרית, לא אומר כלום. 

אני במקומו, גם אם הייתי רוצה חיפה, הייתי נותן להם להיכשל עם לפחות מאמן אחד נוסף, בכדי שברגע שיחזור, יעריכו אותו יותר ותהיה להם הרבה יותר סבלנות כלפיו. 

הוא כרגע בנקודה שאחרי 3 אליפויות אצלם, לחזור אחרי עונה אחת, אפשר רק להיכשל. 

הסיטואציה גם בעייתית בשבילו.

לא בטוח שאפשר יהיה לשכנע זרים לבוא לפה, ומוכרים לו את השחקן הכי טוב בקבוצה בפער.

6. לפני4 שעות , חומץ בלסמי said:

קח את קראנקה, תן לו את מילסון ודוידה, ובוא נדבר. מאמן טוב הוא לא היה, אבל הוא סבל מסגל גרוע עוד יותר, והגיע באמצע העונה, שזה אף פעם לא טוב, לקבוצה בהלם מעזיבת איביץ' ומכירתו של גלוך.

כך או כך, פערי האיכות בין שני המאמנים לא גדולים, ולא בטוח לטובת מי.

קראנקה הצליח לגרום לי לסבול מהמשחקים של מכבי.

זה הישג מיוחד ששמור רק למאמן אנטי כדורגל כמוהו.

7. לפני3 שעות , Replay said:

להערכתי, לאור החיסולים האחרונים של כמה פרסים, הטיל הגרעיני של האיראנים שהם ישלחו עלינו קרוב מתמיד

זה הכי רחוק מהאסטרטגיה שהם מנהלים כבר שנים רבות בהשקעה אדירה.

רק חסר להם לשגר טיל גרעיני (שכנראה אין להם עדיין) ושהוא יופל על ידי חץ 3.

8. 4 דקות לפני, אלמוג מלול said:

שנה שעברה עד הרגע שגלוך עזב?

הייתה קבוצה הרבה יותר טובה משל העונה.

פרץ גלזר גלוך גיאגון זהבי ויובה. קבוצה מעולה.

ועדיין לא היה לך שחקן אגף אחד נורמלי בסגל, אז הקבוצה היתה הרבה פחות מאוזנת.

מצד שני כמובן איביץ' מאמן הרבה יותר טוב מקין.

9. 24 דקות לפני, Cosmic said:

חחחחח חשבון נפש.

לא הבנת את הסחורה כנראה. 

הוא כבר קבר אותך קדימה לשנה הבאה עם החתמתם המפוארת של מיטב התוצרת הבינונית - בלטקסה, מלדה ושלמה.

להערכתי - בשנה הבאה נהיה חלשים יותר מהעונה אפילו. 

אפשר לחשוב איזה ישראלים היית יכול להביא במקום.

החתמות סבירות בהתחשב בעובדה שלא ברור מתי אפשר יהיה להחתים זרים בגלל המלחמה.

10. 5 דקות לפני, Cosmic said:

אני ממש לא בטוח שהקבוצה הזו יותר טובה מזו של העונה שעברה. היא בטח לא יותר טובה משמעותית. 

זה הכל מומנטום, ורמת היריבות שלך לתואר.

אין באמת דבר כזה שנה שעברה.

היו שתי קבוצות שונות - לפני שאיביץ' וגלוך עזבו ואחרי.

11. 7 דקות לפני, Brandon Roy said:

שחקן שהוא אוברייטד מטורף. צודק מי שכתב שזו לא אשמתו, הוא לא שחקן אגף. הוא צודק, זה על קין.

אבל הוא כבר משחק הרבה ואתה אומר בסדר, הוא לא חזק בהגנה ולא במשחק הלחץ וגם לא בתנועה לעומק ואז הוא מקבל את הכדור בהתקפת מעבר שבשביל זה הוא בהרכב ואתה רואה אותו מצליח להעביר את הכדור קדימה בצורה טובה 1 ל-5. אולי. אז לקחת את כל החסרונות בשביל בקושי 20%? לא תודה. אם אני גם מתחיל לקחת את הנתונים ורואה כמה מהפסים האלה שהיינו בשיווון או בפיגור או אפילו ביתרון של רק שער אחד, אני יורד לאזור ה - 10%. אוברייטד מטורף.

לדעתי מכבי יעשו טעות ויאריכו לו חוזה כי גולסה לא ימשיך, גבי לדעתי יעזוב, על קארצב לא יממשו את הסכום שחרור והם יפחדו להישאר בלי כלום. 

לא מבין איך לא עובדים איתו על קבלת החלטות באימונים.

אחוז הפעמים שהוא מחזיק את הכדור כשצריך למסור, מוסר כשלא צריך, או מוסר לשחקן הלא נכון זה משהו לא הגיוני.

12. 6 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא שאני אוהב להיות הסנגור של ביטון, אבל כל מי שבא אליו בטענות לא מבין מה אתם רוצים ממנו - הוא לא שחקן אגף.

היכולת שלו לקבל ב99% מהפעמים את ההחלטה הלא נכונה היא באמת מיוחדת.

זה לא קשור לעמדה שבה הוא משחק.

13. 3 דקות לפני, YoniC said:

מישהו יכול להסביר לי איך הערעור עכשיו רלוונטי לנקודה שירדה להם בתחילת העונה? הרי ההפעלה שם הייתה בגלל מה שהם עשו באלוף האלופים  וזה היה לפני שינוי התקנון (שאם אני לא טועה נכנס לפועל רק בתחילת 2024)

לא רלוונטי.

מדובר רק בנקודה שירדה אחרי כניסת הוראת השעה לתוקף.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.