Jump to content

שי123

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
Recent Profile Visitors

231 profile views
  1. פחחח אין לזה שום היתכנות פוליטית בארה״ב. בכל מקרה אף ממשלה ישראלית לא תעשה צעד מדיני משמעותי בלי תיאום עם ארה״ב, כי חייבים את הגיבוי של ארה״ב בזירה הבינלאומית.
  2. זה לא קשור לאינטליגנציה אלא להיצע מקומות העבודה בפריפריה.
  3. מלצרים זאת לא דוגמה טובה, כי רובם מרוויחים גם ככה יותר משכר מינימום מטיפים. הלוואי שהייתי אופטימי כמוך. איזו עמדת מיקוח אתה חושב שיש לעובדים הכי חלשים במשק? כאילו שפנסיונר חסר השכלה בפריפריה שעומד בכניסה לסופר יעשה משא ומתן עם כמה חברות שמירה כדי להשיג את המשכורת הכי גבוהה. במציאות הוא יגיד תודה שנתנו לו עבודה.
  4. אנחנו במדינת ישראל, גם כשאין מחיר מקסימום / שכר מינימום, הרבה מעסיקים / עסקים יעשו קרטל ויתאמו שכר / מחירים. השוק בארץ קטן ובהרבה ענפים אין מספיק תחרות. אני מסכים שהעלאת שכר המינימום היא די חסרת משמעות, כי היא מתורגמת לעליית מחירים, אבל בוודאי שבישראל צריך שכר מינימום. כאילו חסרים פה מעסיקים מניאקים שינצלו עובדים חלשים ויתנו להם שכר רעב אם הם יכולים.
  5. נקווה שיגיע חיסון מהר, כי הממשלה שלנו שהוקמה בעיקר לצורך הטיפול בקורונה ובמשבר הכלכלי הנלווה עושה עבודה מזעזעת. כל יום נשבר שיא טמטום חדש, והפעם הפתיחה של אילת בוטלה בגלל מאבקי אגו.
  6. בחייך, טראמפ כבר העביר את השגרירות לירושלים והתניע תהליך נורמליזציה עם מדינות ערב. ספק אם רוב האזרחים במדינת ישראל בכלל ישימו לב שהנשיא בארה״ב התחלף. גם לאובמה המושמץ היתה השפעה אפסית על חיי האזרח הממוצע בארץ. היחיד שכנראה באמת ייפגע זה ביבי.
  7. סורי. אני עדיין בהלם מהמשחק.
  8. שום דבר לא מצדיק את ההרכב ששיחק בתחילת הרבע הרביעי ואת הייבוש של בריאנט שהיה בזון של החיים על הספסל לאורך דקות ארוכות.
  9. ניהול משחק של יאניס ברבע הרביעי על גבול המכירה.
  10. בחייך, מה הלך הרוח של אנשים פרטיים קשור לעניין? בכל מקרה זה ויכוח כל כך מיותר עכשיו שנראה שביידן ניצח בבחירות.
  11. אתה מביא טורי דעה של אנשים פרטיים בתור הוכחה שבכלי התקשורת בארץ ״מנסים לצייר את זה כאילו ביידן טוב לישראל וטראמפ סתם גרוע״. זאת בדיחה? סבתא שלי יכולה לכתוב תור דעה בynet ולטעון שם שביידן הוא המשיח. עריכה: אגב, ברור שלדרך שבה מתנהל טראמפ יש גם השפעות שליליות על ישראל, כמו שברור שבמבחן התוצאה הסופי הוא הביא להישגים משמעותיים. אני מניח שנגלה עד כמה החלק השלילי היה משמעותי רק בעתיד.
  12. לא. תביא דוגמה אחת למה שרשמת - מישהו שטוען שביידן טוב לישראל וטראמפ רע לישראל. לטעון שביידן עדיף זאת כבר דעה סובייקטיבית לחלוטין.
  13. נראה לי שזה יותר מה שאתה רוצה להבין ממה שהם אומרים. לא ראיתי אפילו טור אחד של מישהו רציני שטוען את זה.
  14. תקרא שום את מה שרשמתי. בפעם האחרונה שבדקתי טראמפ לא היה הנשיא שלי או שלך. המשפט שלי שציטטת נאמר לגבי האם הוא נשיא טוב עבור ארה״ב.
  15. איך בדיוק אפשר לקבוע שזה לא מתיישב המציאות? זה לחלוטין עניין סובייקטיבי. ברור שחלק מהאנשים מרגישים שעבורם הוא היה נשיא טוב, ובאותה מידה חלק מרגישים ההיפך. עם העובדה שהוא מתנהג כמו אידיוט הרבה פעמים אי אפשר להתווכח.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.