Jump to content

שי123

משתמשים רשומים
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Days Won

  1

Recent Profile Visitors

273 profile views
 1. מה הופך את הליכוד לימין ואת ליברמן למרכז בעיניך?
 2. למה ליברמן לא ימין? כי ביבי קרא לו שמאל? תעשה לי טובה. ימין/שמאל כבר הפך מזמן לתיוג חסר משמעות. ליברמן יותר ימני בדעות שלו מביבי, ומעשית יהיו בממשלה הזאת חברים פעילים ימניים אמיתיים יותר מאשר בממשלה היוצאת.
 3. תקרא לזה כמו שקראת לממשלה הנוכחית. אין באמת הבדל מהותי בין הממשלות מבחינת ימין/שמאל. הליכוד הרי מזמן כבר לא מפלגת ימין אמיתית. עסוקים שם בעיקר בג׳ובים. אני אצטט את מתן כהנא כי הוא כתב את זה יפה: "נכון, הממשלה הזו כנראה לא תהיה ממשלת החלומות של הימין. אבל... הממשלה הזו גם לא תחתום על הסכמים מסוכנים כמו אוסלו, לא תשחרר אלפי מחבלים, לא תחבק רבי מרצחים כמו ערפאת, לא תמסור את חברון, לא תצביע בעד בגירוש יהודים מביתם, ולא תעשה הרבה מאוד דברים שעשה.... כן - בנימין נתניהו".
 4. איזה ביטוי חסר משמעות - ״ממשלת שמאל״. כמו שנקרא לממשלות של ביבי ב12 השנים האחרונות ממשלות חרדים.
 5. אחת ההודעות ההזויות שקראתי בפורום.
 6. לא למדתם כבר לא להאמין לאגודל? פרץ בהרכב.
 7. זה ברור, אבל מה יהיה עם הלב? אסור לשכוח לקחת את הכדורים להורדת לחץ דם לפני המשחק.
 8. איך עוד פעם משחק של 4:0 הופך למותח בסיום?
 9. מי אמר שחייבים להגביל את הכהונה לשתי קדנציות? אפשר להגביל נניח ל8 או 10 שנים, כאשר המגבלה רק בתוקף לגבי הרכבת הממשלה לאחר הבחירות. אף אחד לא חשב הרי שנגיע למצב כזה שיהיה ראש ממשלה במשך למעלה מעשור שיעסוק בצורה אובססיבית במשך כל הזמן בביצור הכיסא שלו תוך סילוק כל גורם שעלול לחשוב בצורה עצמאית, וסגירת דילים עם מפלגות אחרות שמנוגדים לאינטרס של המדינה. אמנם הסיכוי שיקרה דבר כזה שוב הוא לא גבוה, אבל עדיף לא להשאיר אפילו סיכוי מזערי שנגיע שוב למצב כזה.
 10. כל מה שהוא רשם נכון עובדתית. ובוא לא נשכח את חלקו של טראמפ בהסכמים. ודיברת על מנהיגות - איזו מנהיגות בדיוק נדרשה מביבי בשביל לחתום על ההסכמים? זה לא שנדרש פה מהלך כואב שדורש מנהיגות כמו פינוי סיני.
 11. הצהרה בומבסטית שאין לה כיסוי. שניהם היו ראשי ממשלה בתקופות הרבה יותר מאתגרות ותרמו הרבה יותר לקידום המדינה. אז יואיל בטובו ביבי, ששוב נכשל במשימה שלו, לפנות את מקומו עד אחרי המשפט שלו, ולשחרר את האחיזה בגוש שלו שלא מאפשרת הקמת ממשלה אחרת.
 12. ביבי יכול לצחצח לבן גוריון ובגין את הנעליים. שוב, המאבק נגד ביבי הוא לא בגלל צבע העיניים שלו, אלא בגלל שהוא עומד למשפט. לא מסע ולא שנאה. עקרון. הרוב הזה לא מצליח להרכיב ממשלה מאותה סיבה שביבי לא יכול להרכיב ממשלה כרגע - הוא מורכב מחלקים שונים שלא מוכנים לשבת ביחד. אחד? רק מחיפוש קצר מצאתי דברים של הנגבי, זוהר וביטן שדיברו בעד מהלך כזה.
 13. מדהים איך עניין עקרוני של חוסר נכונות לשבת תחת ראש ממשלה שעומד למשפט הופך אצלך למסע שנאה. זכותם של אנשים לא לרצות שביבי יהיה ראש ממשלה, ומה לעשות שכבר 4 מערכות בחירות הרוב מצביעים נגד האפשרות הזאת. והכי מצחיק שאתה מתלונן על עסקאות עם ״רשימת תומכי מחבלים״ בזמן ששרים מהליכוד כבר התחילו להכשיר את דעת הקהל בשליחות ביבי להקמת ממשלה בתמיכת רע״מ.
 14. לא הבנתי מה הקשר בין הטענות שלי לביבי לבין העובדה שאח שלך הצביע לו. מצפה ממי שהמדינה חשובה לו, ואמור להבין כבר שהוא לא יכול להרכיב ממשלה כל עוד הוא עומד למשפט לתת למישהו אחר הזדמנות.
 15. כי הם לא ראשי ממשלה כבר 12 שנים ברצף ולא עומדים למשפט. וכמו שכבר אמרתי, פרישה שלהם לא תשנה כלום. מי שיחליף אותם עדיין לא ישב תחת ראש ממשלה שעומד למשפט.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.