Jump to content

שי123

משתמשים רשומים
 • Posts

  0
 • Joined

Recent Profile Visitors

478 profile views
 1. מאיפה הרעיון המוזר לשחרר שחקנים ישראל, כאילו הם גדלים על העצים? חוץ מטבח שאפשר להחליף בקונוס ולא נרגיש בהבדל רוב הזמן, לא משחרר אף שחקן ישראלי, אלא אם יש מישהו יותר טוב ממנו שריאלי להביא. בעונה ארוכה צריך את כולם, גם אם חלק מהשחקנים לא מתאימים להיות שחקני הרכב במכבי. והכי הזוי שביטון ברשימה.
 2. איפה הטבלה של טעויות השיפוט נגדנו באתרי הספורט? איזה קמפיין עשו בתקשורת נגדנו כשהיו כמה החלטות גבוליות לטובתנו. בלתי נתפס מה שקורה השנה עם השופטים. כל שבוע נשבר השיא מחדש.
 3. איך טב"ח פותח בהרכב משחק שני רצוף. באותה מידה אפשר לעלות עם קונוס במקומו - לא זוכר פעולה חיובית אחת שלו במשחק. ג'רלדש חייב ספסל בדחיפות. הבחור נראה גמור. השופטים עם מכירה יוצאת דופן, אפילו במונחים של המכירות נגדנו השנה. לפחות צוות השידור לא הפסיק לדבר על זה ולהראות את הטעויות.
 4. עכשיו כשראינו שמלאדן משחק גם 4-3-3, השלב הבא זה להחליף שיטה תוך כדי משחק. הייתי מנסה את סאבוריט כבלם באמצע וגבי מצד שמאל במקום אופיר. ככה אפשר יהיה להחליף שיטה בלי חילופים מהספסל. חייבים להביא שחקנים מהירים להתקפה שהם לא בינוניים. אם אין ברירה הייתי מוותר על קובאס, ואולי אפילו על פריצה.
 5. הרכב הזיה בהתקפה, אבל הבעיה שלנו היא בכלל בהגנה בכל מקרה. שיהיה לנו בהצלחה.
 6. לא היה לי כוח לענות על מה שכתבת פה, אבל בני בגין החליט לענות לך במקומי, אז הנה: "היתרון של החוק הזה הוא כפול", טען בגין. "אדם לא יוכל לבקש חיבור לחשמל אלא אם כן הוא נמצא ביישוב שיש לגביו תוכנית מסודרת. למה זה חשוב? משום שהוועדה המחוזית לתכנון ובנייה תאשר שאכן הבית לא מסכן את התכנון. הוא לא נמצא באזור שבתוכנית המתאר מיועד לשטח ציבורי, להעברת צינור מים, להקמת בית ספר, מתנ"ס או קופת חולים. לכן יש כאן בהחלט חידוש. שנית, המבקש מתחייב וישלם ערבות שתבטיח שאחרי החיבור ישלם את חובותיו לרשות המקומית - וגם זה חשוב. הדברים האלה מעודדים בנייה מסודרת ביישובים מתוכננים".
 7. פעם שנייה רצוף שבוכים פה על ההרכב לפני המשחק, ופותחים עם 2:0 מהיר. איזה כיף זה כשיש מאמן. חבל שמכבי כדורסל עדיין מסרבים להבין את זה.
 8. היו לא מעט דקות במחצית הראשונה שהפסקנו עם המשחק השבלוני של המסירות שוער-בלם-מגן-בלם-שוער. זה היה חידוש מרענן, ונותר רק לקוות שנראה יותר דקות כאלה בהמשך.
 9. הסגל של מכבי השנה הוא ממש לא הבעיה. יש סגל טוב, אין מאמן.
 10. יאניס רוכב על הצלחה של חצי שנה כבר שנה וחצי שבהן מכבי נראים כמו קבוצה לא מאומנת, ואין שום מגמת שיפור. היה צריך ללכת הביתה כבר מזמן. הכי בולט בעיניי זה ההגנה המביכה של מכבי. במקום לעבוד באימונים על פתרונות לחולשות של ההגנה, כל פעם שומרים את הגנת החילופים ההזויה הזאת, והיריבה מגיעה למיס-מאצ׳ים בקלות בלתי נסבלת.
 11. כל כך פתטי לראות את הגנת החילופים של מכבי. מזל שפתאום יאניס נזכר שיש גם סוגי הגנה אחרים ועבר לאזורית, רק חבל שזה נראה כאילו הם לא תרגלו את זה בכלל באימונים. מאמן מביך.
 12. קלינגר לא ראה את זה מגיע...
 13. לסור לא היה עוזר, כי מאוד קשה לנהל 3 שחקנים על אותה עמדה. בטח למאמן כל כך חלש כמו יאניס. הוא פשוט היה מתייבש על הספסל או ביציע, ואז היו מתפלאים שהוא לא משחק טוב כשיאניס היה נזכר פתאום שהוא קיים.
 14. מכבי כדורגל עם יצחקי בתור מאמן נראו יותר מאומנים מאשר מכבי עם יאניס. הכל מקרי גם בהגנה וגם בהתקפה. יש סגל טוב, אין מאמן.
 15. עוד תשובה גנרית שלא היתה יכולה להיות אחרת כשאתה שואל מאמן שהרגע הגיע באמצע העונה לגבי רכש.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.