Jump to content

Toro

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by Toro

1. מזל של אלופים. מרגש כמו הסיפור של זוהר ארגוב.
  2. מה שמדהים זה קשר השתיקה. אני מניח שיש גם עיתונאים שידעו ושתקו.
  3. ימים יגידו מי מאיתנו צדק. קפטן הוא כנראה לא יהיה בקרוב בכל מקרה.
  4. יותר מהכל יש לו את האופי המתאים. בין הבודדים שלא שילשל במשחקים האחרונים כשכבר הלחץ עלה לשמיים. כשהגלים מתחזקים - החזקים מתגלים. הוא יכול לסחוב אחריו ולהוביל, רק תסדרו לו קבוצה נורמלית מסביב.
  5. לגמרי. לישראלים העצלנים צריך לעשות 50 אחוז שכר בסיס (עדיין יהיה גבוה יחסית לליגה) ו50 אחוז על נקודות ושלבים בגביע. זה עולה ביחס הפוך, ב10 נקודות הראשונות מרוויחים x לכל נקודה, ב10 הבאות 2x, בין 50 ל60 מרוויחים פי 6 וכך הלאה. שמינית גמר מרוויחים y, רבע 2y, חצי 3y וגמר 4y.
  6. לא משנה כבר מה היה. כרגע טיבי לא מוכן להתנצל, מה שאומר שהוא מסרב לקבור את הפרשה אולי בעת הכי קשה של המועדון בשנים האחרונות. בין אם זה משיקולי אגו ובין אם הוא חושב שהוא הכי צודק בעולם, חכם הוא לא. טיבי 3 שנים היה בורג מרכזי בקבוצה שזכתה בגביע הטוטו, גם 10 משחקים אם היה יושב בחוץ זה בסדר. היה צריך הרבה זמן לעשות חשבון נפש האם הוא הציג רמה שראויה לבלם נבחרת, האם הוא השתפר בשנים האחרונות. הרעב הגדול כנראה נעלם עם החוזה הגדול. אומר את זה בעצב רב כי הכישלון שלו זה הכישלון שלנו.
  7. טובת המועדון מעל הכל, זו לא רק סיסמא ודווקא ברגעים הקשים באמת היא חשובה מכל. נראה שטיבי לא שיחק כמה משחקים וכבר לא מעניין אותו אף אחד חוץ מעצמו. גם להתעצבן זה בסדר ואפילו חובה לווינר אמיתי, אבל יש דרך לכל דבר. עוד חודש ג'ורדי עוזב ואז נראה כמה כל אחד מהשחקנים האלה טובים, יגמרו התירוצים והסיפורים על ג'ורדי שאתם מדליפים לעיתונאים. נלמד גם מה היה חלקו המדוייק של ג'ורדי בכשלון. כל המלחמות אגו האלו זו תוצאה של ניהול מקצועי, מנטלי וארגוני כושל בראש ובראשונה ("מכבי חיפה הפרומו"). הגננת לא מצליחה להשתלט על התינוקות. אז כנראה שהגננת לא משהו אבל יכול שיש גם כמה תינוקות שלא מתאימים לגן הזה יותר, לווא דווקא טיבי.
  8. מישהו זוכר/יודע איך הוא נפצע במהלך המשחק? מה גרם לפציעה?
  9. מכבי לא יודעים להשתחרר מלחץ באופן מחריד. מאה פעם עושים אותו דבר ונכשלים, נראה לי שלדפוק את הראש בקיר כבר יותר מועיל. לא ראיתי דבר כזה הרבה זמן.
  10. ייני עם קרוב ל2000 דקות בכל המסגרות ורק נגמר אוקטובר. כשאתה משחק קצת יותר מידיי אתה לפעמים עלול לחפף פה ושם, תלוי ברמת העייפות והשחיקה שלך. כנראה שהוא הגיע לסף העליון. חייב לרענן את עצמו יותר אם זה בשעות שינה מספקות ומנוחה טובה לגוף ולמוח. אם הגוף יקבל את המשאבים שהוא צריך הוא לא יבגוד בך בקלות.
  11. שיחק עם בטחון, תעוזה ונחישות. אבל זה לא אומר הרבה בנתיים. הייתי שמח לראות את התכונות האלה אצל שאר הקבוצה.
  12. נותן לו עונש להזמין את כל הקבוצה לארוחה על חשבונו, דורש ממנו להתנצל בפני מי שצריך, וסוגר דיל עם עטר שהוא בועט את הפנדל הבא "מחזיר לו את הגול" ובתמורה הוא ישים הכל מאחור.
  13. איזה קהל של אפסים יש להם. המיץ של הזבל.
  14. מי אני מעיף? כל מי שמעכשיו והלאה לא נותן ת'תחת כל משחק, לא מעניין אותי כשרון או שמות או כלום. אם זהבי היום על המגרש הוא משתולל עליהם אחד-אחד.
  15. השחקנים של חיפה נראים גם כמו בית קברות ויעקב שחר נמצא כל משחק. עזוב זו לא הבעיה שלנו. בוא נתמקד בשחקנים האלה שיתחילו לאכול את הדשא.
  16. מה הקשר גולדהאר, תגיד לי מה נראה לך שעומדים בתור לקנות את מכבי? עסק גרעוני שמפסיד כל שנה עשרות מיליונים.. צריך לומר תודה על כל יום שהוא פה ומוכן לתרום כי ה' יודע מה יהיה פה אחריו, אולי בעיקר חובות. תסתכל מעבר לכביש ותגיד כל יום תודה 10 פעמים
  17. לא מפתיעה אותי ההתנהלות הערמומית והעמדת הפנים במסיבת עיתונאים. במשך שנתיים החברה מהדרום מתנהלים כך החל מרמת הניהול עד לרמת הדשא, מי ששם לב לפרטים הקטנים מזהה את המנטליות הזאת. הפעם פשוט זה נחשף לציבור (וגם זה לקח לא מעט זמן).
  18. פרוטוקול הדיון מבית הדין היום עלה לאתר ההתאחדות: http://ext.football.org.il/ifadocs/court_of_law/2017-2018/98752/17-10-03_16-41-57_protocol_98752.pdf
  19. עדיין לא הבנתי למה הרשיעו אותו, כל מי שיקרא את הטיעונים של מאירי יראה שיש בהם צדק והגיון. נחכה שההתאחדות תעלה את הפרוטוקול לאתר שלהם, בנתיים אין כלום.
  20. שמישהו יגיד לו כבר לגנוב מקסימום מטרים שהוא יכול לפני הבעיטה.
  21. אבל אתמול אלונה התגאתה בשקיפות שיש במועדון שלה. הם אמורים לקבל דו"ח מעבדה מפורט עם כל החומרים שנמצאו בבדיקה. עד עכשיו הייתי נטרלי, אך כשמנסים להסתיר דברים אני אישית מתחיל לאבד אמון.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.