Jump to content

Toro

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by Toro

1. המטרה שלהם לגרום לנו ולו להרגיש לא בסדר שהוא נשאר. במידה מסויימת הם הצליחו עד היום לעצב את התודעה. אם גלוך יצא מפה כשהוא כוכב ללא עוררין אני מאמין שזה יעזור לו שיבנו עליו במקום שאליו יגיע.
  2. לא יודע אם הובא לפורום, זה מכתבה שהייתה השבוע. כדאי להכיר ולא להיות תמימים
  3. אם מחר יהיה בונקר של אשדוד מול חיפה נראה שוב גל כתבות שצריך להקטין את הליגה?
  4. פשוט בדיחה, לא מבין אם הם מסתלבטים או שיש פה משהו מעבר
  5. יאללה שיתן לנו אליפות + צ'מפיונס ויעזוב לאן שרוצה
  6. גלוך העונה פתח בהרכב ב 7/9 משחקים בליגה, בכולם ניצחנו, כשהוא לא פתח איבדנו נקודות. נכון שמול סכנין הוא הוחלף (לדעתי שלא בצדק) ורק אז הגיע השער ועדיין סטט' יפה
  7. קניקובסקי לא מספיק מדוייק/מתואם, היה יכול לתת כמה מסירות גדולות. אולי הגיע זמן גויאגון
  8. אכן מטורף, כשהכדור בגובה אני כבר רגוע שהוא יקח אותו בקלות. איזה משחק ראש
  9. מי שנופל בישראלים בענק (ע"ע נחמיאס וחלאילה) שזה שוק שאתה אמור לשלוט בו בעיניים עצומות, לא פלא שיפול גם בזרים. כל המערכת של מחלקת הנוער ותוצריה שמועברים להשאלות עד שמגיעים לבוגרת מחזיקה אותנו מעל המים כבר כמה שנים
  10. איביץ' מחפש אולי איזה איזון או התאמות שלא קיימים כנראה בסגל הנוכחי. הוא מסבך את עצמו יותר מידי. ההרכב היום היה מסורס, מרגע שהוא ביצע חילופים סכנין פשוט נגררו אחורה ונשמנו אוויר סוף סוף. לא מבין איך שחקנים שהיו נראים טוב בדרבי לא פתחו היום. לא צריך רוטציה מתחכמת כל משחק. אם מסתכלים סטטיסטית, צריך לומר גם את האמת עונה שעברה ההגנה הייתה מסננת מזוויעה, הוא הצליח לייצב אותה ואנחנו סטטיסטית עם ההגנה וההתקפה הכי טובים בליגה, אבל אין ספק שהיום היה יותר מזל משכל.
  11. שדה הניסויים של איביץ'. ישך הרכבים שנתנו חמישיות ורביעיות וכאילו הכל נשכח. לפחות תן קרדיט לשחקנים שנראו טוב משחק קודם
  12. רק אחד מבין גבי, גויאגון וגלוך בהרכב, לא מובן.
  13. הוא כל כך שווה הרכב, מצד שני את מי נוציא? קשוח
  14. גלוך וגויאגון שני השחקנים אולי הכי יצירתיים בליגה והם אצלנו, חייבים לקחת את העונה הזאת
  15. איביץ' לא מעריך את גלוך מספיק, רואים את זה מתחילת העונה. השאלה באיזה שלב במהלך העונה הוא יכיר בזה שהוא השחקן אולי הכי חשוב שלו, נקווה שלא מאוחר מידי כי הוא טועה לגביו ובאסה לנו שהוא לא רואה מה שכולם רואים. נדמה לי שבכל המשחקים שגלוך פתח בהרכב העונה ניצחנו.
  16. משחק גרוע, הסיכוי להוציא נקודות היה קלוש בדרך הזאת אם מסתכלים על 90 דקות בסה"כ. הפערים בין הקבוצות לא כמו שראינו היום. הדבר הטוב מהמשחק - שיותר לא נראה את המערך/הרכב הזה (בתקווה)
  17. חבל חבל אני חושב שטוב לנו שחיפה יאבדו כמה שיותר נקודות
  18. איזה מבאס דסה, הוא קיבל חוזה לשנתיים שם וממכבי דרש ארבע. כל כך רציתי שיגיע
  19. מעניין לראות איך מכבי יראו כשיתחיל המשחק והתוצאה 0-0, שבוע שעבר עד הגול הראשון היה נראה קשוח, אחרי זה כבר היה משחק אחר לגמריי
  20. מעניין בכמה, סיפור מעצבן שאסור שיחזור
  21. אחרי ששמיר סגר שם, ב"ש רוצה את דן ביטון. אני זוכר מעברים ממכבי לב"ש שהצליחו להם, מעניין מה יהיה הפעם
  22. זה לא משנה לו, הוא שחקן חופשי לא? יכול לחתום אחרי סגירת החלון
  23. מאוד רוצה זרים מצד שני מפחד שיקברו אותנו עם פלופים בחוזים לשנים ארוכות, ויעשו נזק ארוך טווח. קצת איבדתי בהם אמון. נקווה שאני סתם פסימי.
  24. נפלנו איתו חזק, מקווה שמחלקת סקוואטינג עושה חשבון נפש בנושא הזרים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.