Jump to content

Toro

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

636 profile views
  1. שמואלביץ׳ טעה בהעברת הקווים בענק אם מסתכלים על הסרטון של איגוד השופטים ומתיחות הקווים לעומת התמונה שפורסמה בזמן שידור המשחק. זה שבדיעבד הם טוענים שקשה לקבוע בVAR אם בודקים נכון את כל השחקנים לשיטתם לא אומר שהוא לא העביר קווים בצורה הזויה. אז כן גם הוא לא חף מטעויות.
  2. אם כבר אז בואו נפתח הכל - איזה נוח שמאמן לא יכול לבקר שופט על החלטה אבל שופט רשאי לבקר התנהגות של מאמן ולהוציא לו אדום, לגרום להרחקה בבית דין וכו׳. אה ולמה השופט לא הופיע לראיון אחרי המשחק? מגיעים רק כשנוח?
  3. עוד דבר שימו לב איפה נמצא הקוון, לא על הקו הגנה. פשוט לא הגיוני איך הוא רואה משהו בכלל
  4. חד משמעית לא נבדל לפי הסרטון, כנראה מתחו קווים לא על השחקן הנכון וגם לא בפריים הנכון. ביזיון
  5. תוהה עם עצמי מתי נשמע שבכר מיצה והגיע הזמן שלו לעבור לחו״ל
  6. הווינר הכי גדול איי פעם (והוא כזה) לא יכול לסובב את הראש לפני שהסתיימה ההתקפה, זה לא ווינרי. כל עוד יש סיכוי אף אם קלוש ביותר, איפה שהרוב כבר מאבדים את התקווה, הוא צריך לארוב לטרף
  7. חוץ מהרבע שעה אחרי המחצית נתנו 75 דקות (45+30) כדורגל טוב היום. אחלה משחק. הפועל ירושלים במשחק בין החלשים שלהם העונה בזכותנו. זהבי ויובא הפכו לברומטר של הקבוצה
  8. רוצה כל כך להיכנס לראש של איביץ׳. מה הוא מחפש
  9. הגיע הזמן שיתנו שתי מחציות טובות ואני מאמין שיהיה טוב. יש לנו רגעים טובים במשחקים, תנו לנו יותר מהם. לא להתפרק אחרי גול ולא אחרי מחצית ללא שערים וגם לא אחרי אדום, לשמור על קור רוח. יאללה מכבי
  10. גם לו יש חלק, מי יותר אשם אני לא יודע. בסופו של דבר העברה של הכדור בין השוער לקו הבלמים והגעה למצב של אחד על אחד זה התרחיש הכי מסוכן שיכול לקרות מכל התרחישים במצב הנתון כאן ואני מצפה מהבלמים להיות באטרף לסגור להם את האופציה הזו לפני כל אופציה אחרת. לא קל לסגור הרמטית את האופציות מסירה בקישור 90 דקות וצריך שאחד יחפה על השני.
  11. כן קצת הגזמתי… אמת אין לי מה לומר
  12. תכלס ביתר היו הרבה יותר טובים לדעתי, מגיע להם להוביל אפילו
  13. יש משהו במה שאתה אומר. אני כבר מבואס מכל המצב המחורבן שנקלענו אליו כנראה שהכל נראה לי שחור
  14. אצלנו כל גול לידת עכוז, אצל חיפה זה נראה קל מידיי. פשוט מבאס
  15. איביץ׳ נראה כאילו התחיל במשחקים באחרונים לעלות שחקנים רנדומלית מהספסל שיצילו את המולדת, הוא חייב להתאפס ולהיות קר רוח. תן לגלוך 90 דקות עליו נקום או ניפול
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.