Jump to content

antonio_margheriti2

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Posts פורסם על ידי antonio_margheriti2

1. 6 דקות לפני, avich15 said:

שום דבר לא מצדיק תגובה כזאת על אפחד שנפצע ככה מכניסה בקרסול. על אחת כמה וכמה שחקן של מכבי.

תפסיק לבלבל תשכל ולהצדיק את עצמך.

מה אתה חושב שאני שמח שהוא נפצע? לא, אבל מבחינתי הוא במילא שחקן שלא תורם כלום.

ישחק או לא, זה לא משנה, נאמנות זה דבר חשוב, והוא לא הוכיח אותה, מילא היה שחקן מפתח, עם יכולת מופלאה, היה יכול להגיד למכבי, חכו לסוף העונה.

אבל שחקן רוטציה? מי אתה?! כי כמו שאמרתי, כבר שנה הדיבורים האלה, אפילו שנתיים...

עושה עלינו פוזות כאילו הוא בלם העתיד של הכדורגל הישראלי, בן 26, דברים חדשים לא תראה ממנו, ההגנה שלנו על הפנים איתו או בלעדיו חח ;-)

2. 23 דקות לפני, BRoi said:

שיהנה בשיקום בקבוצה החדשה שלו מכבי חיפה

מקווה מאוד שמכבי פעם אחת ילמדו שחקנים חוצפנים כאלה לקח ולא יחתימו אותו עכשיו על חוזה חדש ילד זין 

17 דקות לפני, Double said:

זה הבעיה שכשיש פה מגבלת זרים כל איזה ילד זין חושב שהוא משהו

חחחח בול.

אני יודע שאם היה לנו מנהל מקצועי אחר, 100 אחוז שהוא לא היה כאן, כולל שאר הדייגים חוזז ובן חיים.

אבל אין לי אמונה ביצחקי שיקח החלטה לטובת המועדון, אני באמת לא מבין מה הוא רואה, שאנחנו האוהדים לא.

בלטקסה זה אחד השחקנים החלשים שיש לנו בסגל לדעתי, עצם זה שרצו שימשיך הזייה מבחינתי, אם השוק הישראלי מת, אז תנחיתו איזה יהודי מהגולה, תחשבו מחוץ לקופסא לעזאזל.

3. 27 דקות לפני, avich15 said:

איזה תגובה דוחה.

הוא הרוויח את זה.

כבר שנה אני שומע שמכבי מציעה לו חוזה חדש והוא לא בעניין, אז אין לי סימפטיה גדולה אליו.

גם איתו נראנו חרא בהגנה, ככה שאני לא מחזיק ממנו בכלל, שחקן לא אחראי שעד עכשיו אין לו תפקיד קבוע.

התירוץ הזה של אירופה מגוחך בעינייי, שחקן שלא עשה כלום רוצה אירופה, נו באמת.

רוצה לחלוב את מכבי עם חוזה של שחקן מפתח, כשהוא בקושי ראוי לרוטציה, שיהיה בריא, אבל לא רוצה אותו אצלנו.

4. 1 דקה לפני, LL6 said:

זה נראה שזהבי לא מתלהב או לא שלם לחזור למכבי.

אני בדעה שהוא רוצה להישאר אגדה במכבי, שיזכרו אותו לטובה, לא יסכן את המעמד הזה במקרה שלא ילך לו טוב.

למרות שאני מאמין שבליגה שלנו הוא יכול לשחק עד גיל 40, אבל לך תדע... אני לא מפתח ציפיות, אם יגיע, זה יהיה חלום שמתגשם.

5. 1 hour ago, אליהו_הנביא said:

מישהו אמר מה הפציעה של בלטקסה? כי לפי התגובות של אנשים בטוויטר הפגיעה חמורה מאוד, אבל לא ראיתי שום כתבה על זה

הוא מסיים חוזה במילא, הוא לא רוצה להאריך, אז תכלס לא מעניין, סתם שחקן לדעתי, לא אוהב אותו בכלל.

6. לפני5 שעות , yuval11 said:

פרק מביש נוסף ליצחקי ותמם,

מחליף אותם לפני שאני מחליף מאמן, הם שורש הבעיה.

תכלס, את תמם מחזיר לשיווק, ומביא מנכ"ל שמבין כדורגל.

יצחקי, אולי נותן עוד הזדמנות, אבל הוא צריך להראות לנו שהוא מבין עניין, אם אני אשמע על חוזה חדש לבן חיים או חוזז, אני מוותר על העונה הבאה מראש, לא נגיע לכלום.

7. 1 hour ago, car.garsia said:

דרך אגב, אני לא מוותר על איילון אלמוג לעונה הבאה. מבין את הבעייה באופי בגישה בחוסר רצון לעשות הגנה תמיד, אבל הרבה פעמים הוא נכנס והוא מביא גם הברקות (כמו נגד סכנין בדוחא). אין לי ספק שאם מאמן בסטייל של איביץ' הוא מוציא מעצמו הרבה יותר.

הוא חייב לשחק קבוע, אצלנו אין לו מקום, לצערי גם כשחקן רוטציה, הוא פשוט לא שם.

משאיל, ואם יצא ממנו שחקן אני אשמח, לא רוצה לראות אותו נכשל, אבל זה הכל תלוי בו, ברגע שיהיה מחויב ואחראי, יהיה שחקן פצצה.

8. כל העונה אני טוען שאין מי שירים לו כדור לגול, ברגע שזה קורה, הוא נותן בראש.

חלוץ כזה אנדרייטד, גם בתקשורת לא מדברים עליו יותר מדיי, אני שמח שאף פעם לא לכלכתי עליו, או רציתי שיעזוב, זה פשוט לא להבין בכדורגל.

9. לפני6 שעות , אקיטה said:

רואה את התקציר של נתניה, פארפה רוקד מאגף שמאל ומוסיף עוד בישול למי שדאג למספרים שלו.

שחקן מטורף, אני דיי בטוח שנקבל עליו הצעה מאירופה, לא לרמה של הליגה הישראלית, יתפתח למפלצת.

10. 4 דקות לפני, Originals said:

הבן אדם לא יודע להתראיין 

כאילו הוא בכוח מנסה לעשות לתדמית שלו נזק

כן, עוד לא הבנתי אם זה בגלל שאין לו אנגלית, או שהוא סתם גרוע ביחסי אנוש.

11. 1 דקה לפני, קמחי said:

מה?

החלטה של הצוות המקצועי.

שיצחקי יגיד תודה, ייקח את טב"ח וחוזז יחד עם ההדלפות והלקק בתקשורת(שגם את זה עושה גרוע, לראייה האונס שעושים לנו בתקשורת) ויעבור לנהל מקצועית את בית"ר או הפועל אשקלון.

קשה לי להאמין שזאת רק החלטת מאמן, אם זה ככה, אז הוא מנהל מקצועי דיי בלוף.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.