Jump to content

antonio_margheriti2

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by antonio_margheriti2

1. חחחחחחח הוא אמר שהוא ראה נגיעה בזמן אמת, אבל בתמונה המטושטשת הוא החליט לבטל, הזייה.
  2. תכלס, איך לא היה להם עוד זויות? מצלמות של 4K באמת נראו כמו שידורים משנות ה-90, זום מביך.
  3. נכון, אבל עדיין, על עמדה של זר, לדעתי הוא לא ברמה, וצריך לשאוף ל-2 שוערים אחרים, כי גם משפתי אני לא עף, גנרי מאוד.
  4. חחחחחחח איזה שכונה זה שצביקה מדבר בתור אוהד.
  5. לוקאסן הציל כאן גול דרמטי, הוא בלם מעולה כשהוא רוצה.
  6. תודה על התשובה, למרות שאני לא אוהד גדול של ביטון, צריך לפרגן לו, עשה התקדמות לאחרונה, שיהיה לנו בריא.
  7. אגב ממה דן ביטון נפצע? פספסתי את הקטע הזה, הלכתי להביא לי משהו לאכול חח
  8. מחצית מדהימה, הרבה זמן לא נהנתי ככה ממכבי, פשששששששששש, דוידה חתיכת שחקן.
  9. גם המנהרות הענקיות שגילו רק עכשיו, 700 מטר ליד גבול ישראל, הזייה. מתחת לאף שלנו ולא ידעו, אשכרה אפשר לנסוע במנהרה הזו עם רכבים, מדאיג מאוד.
  10. לדעתי מאסון לא משחק בעקבות הראיון שלו, שאמר שהוא רוצה לעזוב אותנו בגלל המלחמה. וקיין לא אוהב שחקנים שעושים לנו טובה, כמו שהיה גויאגון, אישית, חושב שהוא לא אבדה גדולה, מגן בינוני מאוד, לא הייתי שם עליו את המיליון יורו רכישה במילא.
  11. עידו שחר לא רוצה להאריך חוזה ולהיות שוב מושאל, לא חושב שיש לנו ברירה אחרת.
  12. אחלה מילסון, באסה על ההגנה שלנו, צריך לתקן שם בדחיפות, שוער חדש ובלם.
  13. תאמין לי קובי, התגעגעתי אליך, קצת הומור אח שלי.
  14. לא מפתיע שמשפתי איבד את עמדת השוער הראשון. הוא ממש חלש, גם כשוער שני הוא לא ברמה למכבי לדעתי, גם פתאום אין לו מפרצים, זה חשוד מאוד.
  15. מצדיק את הסירטון וולקאם האדיר שעשו לו. כנראה במועדון ידעו דברים שאנחנו לא, כי לי אישית הוא היה דיי אנונימי. להביא עוד מגן ימני ישראלי כגיבוי, לא צריך שם זר.
  16. קצת אושר במציאות הנוראית שעוברת עלינו, תודה לך מכבי.
  17. ישששששששששששששששששששששששששששששששששששש
  18. עמדת השוער חייבת שינוי, זה יכול לדפוק לנו את העונה.
  19. ישששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש
  20. זה משודר בערוץ פתוח, אצלי בפרטנר , ערוץ 504.
  21. עמדת הבלם היא דיכאון (ביטון) אבל עמדת השוער גורמת לי לחרדות, איפה טננבאום? אוכל את שניהם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.