Jump to content

antonio_margheriti2

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by antonio_margheriti2

1. אם עטר יחזור זה יהיה מרגש, אפילו שנתן נגדנו גולים לא חגג בטירוף, יש לו כבוד לאוהדים.
  2. לא אתגעגע, שונא אותו ואת הצהובים הדבילים שהוא מקבל במהלך העונה, שחקן משלים, לא מנהיג.
  3. טוב שכל השחקנים האלה שיחקו, ככה צריך להיות מחנה אימונים, לבחון שחקנים. מה מי שהוא מכיר הוא יודע מה הוא מקבל מהם , אין צורך לתת להם לשחק, רק להתאמן טוב.
  4. חח צוחק אחי, לא מאמין שיגיע, פצוע או לא, הייתי רוצה שיחזור אבל אני ריאלי.
  5. למה אתם חושבים שחיפה תשחרר את עטר בכלל? השחקן הכי טוב שלהם.
  6. למה אתם חושבים שעל המשבצת שלו יבוא ישראלי? ישקיעו בזר, זה סכום לא מבוטל, גם ג'ורדי מאמין ביחזקאל, עם כיוון בראש הוא יהיה אדיר.
  7. למה להשאיל אותו? הוא עד כדי כך גרוע? למה הביאו אותו אז? מוזר, כי בסרטונים הוא אדיר.
  8. בדיוק, לא צריך להוסיף יותר, מסכם הכל, אל תהיו ילדים, שחקן מצוין הגנתית, על הזין בישולים.
  9. סולח לו על הפנדל, הבחור נתן את כולו על המגרש, עשה ספרינטים דקה 90, שאפו, שחקן גדול, בהצלחה.
  10. יתן עונה גדולה תחת ג'ורדי, החלטה טובה.
  11. אחלה הרכב, מה עם דור מיכה? לא צריך יותר בשלבים האלה.
  12. דווקא היה שחקן חביב פונצ'ץ, דאבור לוקח לו את הכובע 0:50.
  13. שורה תחתונה אני חושב שאם מוצאים שחקן טוב יותר, אז להיפרד, לא לשחרר בלי אלנטרנטיבה. אני לעומת הרוב לא שוכח לו את החצי עונה המדהימה שהוא נתן, רק אחרי הפציעה הדרדר, חזר טוב, ואז שוב נפצע ולא נספר.
  14. מיטב התזונאים ומאמני הכושר שלא הצליחו לבניון לעלות מסת שריר, זאת גנטיקה.
  15. זהבי ידע שהוא מוכר את עצמו לכסף, ותאמינו לי שהוא בסדר עם זה, לא חושב שהוא ציפה לקחת אליפות איתם. יש תחושה שהיא השתנה בעקבות הכסף הגדול, יהירות, שחצנות, אבל זה טבעי, סכומים פסיכים שגורמים לך להרגיש כל יכול.
  16. מצרים אם אני לא טועה, אבל אף פעם לא התלהבתי ממנו, קונאטה בהרבה יותר מוכשר, דווקא חשבתי שיגיע רחוק.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.