Jump to content

antonio_margheriti2

משתמשים רשומים
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by antonio_margheriti2

 1. מה אתה חושב שאני שמח שהוא נפצע? לא, אבל מבחינתי הוא במילא שחקן שלא תורם כלום. ישחק או לא, זה לא משנה, נאמנות זה דבר חשוב, והוא לא הוכיח אותה, מילא היה שחקן מפתח, עם יכולת מופלאה, היה יכול להגיד למכבי, חכו לסוף העונה. אבל שחקן רוטציה? מי אתה?! כי כמו שאמרתי, כבר שנה הדיבורים האלה, אפילו שנתיים... עושה עלינו פוזות כאילו הוא בלם העתיד של הכדורגל הישראלי, בן 26, דברים חדשים לא תראה ממנו, ההגנה שלנו על הפנים איתו או בלעדיו חח ;-)
 2. חחחח בול. אני יודע שאם היה לנו מנהל מקצועי אחר, 100 אחוז שהוא לא היה כאן, כולל שאר הדייגים חוזז ובן חיים. אבל אין לי אמונה ביצחקי שיקח החלטה לטובת המועדון, אני באמת לא מבין מה הוא רואה, שאנחנו האוהדים לא. בלטקסה זה אחד השחקנים החלשים שיש לנו בסגל לדעתי, עצם זה שרצו שימשיך הזייה מבחינתי, אם השוק הישראלי מת, אז תנחיתו איזה יהודי מהגולה, תחשבו מחוץ לקופסא לעזאזל.
 3. הוא הרוויח את זה. כבר שנה אני שומע שמכבי מציעה לו חוזה חדש והוא לא בעניין, אז אין לי סימפטיה גדולה אליו. גם איתו נראנו חרא בהגנה, ככה שאני לא מחזיק ממנו בכלל, שחקן לא אחראי שעד עכשיו אין לו תפקיד קבוע. התירוץ הזה של אירופה מגוחך בעינייי, שחקן שלא עשה כלום רוצה אירופה, נו באמת. רוצה לחלוב את מכבי עם חוזה של שחקן מפתח, כשהוא בקושי ראוי לרוטציה, שיהיה בריא, אבל לא רוצה אותו אצלנו.
 4. כתבתי את זה איפשהו, הוא במילא לא רוצה להאריך חוזה, שיזדיין, שחקן בינוני ומטה.
 5. אני בדעה שהוא רוצה להישאר אגדה במכבי, שיזכרו אותו לטובה, לא יסכן את המעמד הזה במקרה שלא ילך לו טוב. למרות שאני מאמין שבליגה שלנו הוא יכול לשחק עד גיל 40, אבל לך תדע... אני לא מפתח ציפיות, אם יגיע, זה יהיה חלום שמתגשם.
 6. הקבוצה של יונתן לא עלתה ליגה אה? היינו אמורים לקבל מענקים אם כן. תכלס, אף פעם לא החזקתי ממנו שחקן גדול, הוא בסדר, קצת מצחיק שהיו חבר'ה שאמרו שהוא זהבי הבא.
 7. הוא מסיים חוזה במילא, הוא לא רוצה להאריך, אז תכלס לא מעניין, סתם שחקן לדעתי, לא אוהב אותו בכלל.
 8. בקיצור מה שהוא אומר, שתמם ויצחקי שכונה, את זה כולנו יודעים, מיץ', הגיע הזמן לבוא לישראל ולעשות סדר.
 9. זה חטא לא לתת לו לפתוח, אני אוהב את פריצה, אבל במצבים שהוא הגיע אליהם, היינו מנצחים קל.
 10. תכלס, את תמם מחזיר לשיווק, ומביא מנכ"ל שמבין כדורגל. יצחקי, אולי נותן עוד הזדמנות, אבל הוא צריך להראות לנו שהוא מבין עניין, אם אני אשמע על חוזה חדש לבן חיים או חוזז, אני מוותר על העונה הבאה מראש, לא נגיע לכלום.
 11. אני בטוח שגולדהאר לא יאשר לו חוזה חדש, הוא גם מבין שבן חיים זה שחקן עבר.
 12. חלוצים טובים מאוד יש לסרביה, כיף שהוא שם.
 13. אוהב אותו, אבל לא נתקדם לשום מקום עם מגן ימני זר שמבשל פעמיים בעונה, גם הגנתית הוא לא מעל הליגה, ראה ערך סבוריט.
 14. אוהב אותו מאוד, אבל אני בדעה שצריך להתקדם הלאה, את הדקות שלו צריכים לקבל כישרונות אחרים, זאת עמדה עמוסה.
 15. הוא חייב לשחק קבוע, אצלנו אין לו מקום, לצערי גם כשחקן רוטציה, הוא פשוט לא שם. משאיל, ואם יצא ממנו שחקן אני אשמח, לא רוצה לראות אותו נכשל, אבל זה הכל תלוי בו, ברגע שיהיה מחויב ואחראי, יהיה שחקן פצצה.
 16. כל העונה אני טוען שאין מי שירים לו כדור לגול, ברגע שזה קורה, הוא נותן בראש. חלוץ כזה אנדרייטד, גם בתקשורת לא מדברים עליו יותר מדיי, אני שמח שאף פעם לא לכלכתי עליו, או רציתי שיעזוב, זה פשוט לא להבין בכדורגל.
 17. שחקן מטורף, אני דיי בטוח שנקבל עליו הצעה מאירופה, לא לרמה של הליגה הישראלית, יתפתח למפלצת.
 18. לא אמר כלום, נפנף את המראיינת, לא הבין מה רוצה ממנו חח
 19. כן, עוד לא הבנתי אם זה בגלל שאין לו אנגלית, או שהוא סתם גרוע ביחסי אנוש.
 20. קשה לי להאמין שזאת רק החלטת מאמן, אם זה ככה, אז הוא מנהל מקצועי דיי בלוף.
 21. שילוב שלו כבר בינואר, למרות שזה בשביל להציל את עצמו, אבל זה עבד.
 22. הפחד שלי שישאר רק בגלל בן חיים וחוזז, הוא יתן להם חוזה חדש כנראה. אם לא, אין לי בעיה שישאר וילמד מהטעויות שלו, עשה מהלך יפה עם אוסקר.
 23. ראיתי אותו רק פעמיים, עושה רושם טוב מאוד, גם היום נגיעות יפות.
 24. אני ממש פוחד שיקחו אותו לאירופה כבר בקיץ, ולא ניהנה ממנו.
 25. חחחחחחחח ניצחנו אותם גם עם המאמן הטמבל שלנו.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.