Jump to content

antonio_margheriti2

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by antonio_margheriti2

1. בלטקסה זאת התפשרות, לא שווה שקל לדעתי, עדיף להריץ כישרון מהנוער על פניו, אם יש.
  2. נכון, גם אמרתי שיש לו חסרונות, אבל הוא בגיל טוב לשוער, וחתום על חוזה לעונה אחת בשכר נמוך עם אופציה. אם ימשיך במגמת השיפור, לא יהיה איכפת לי אם הוא ימשיך, למרות שזו עמדה של זר, אין שוערים בולטים במיוחד בשוק הישראלי. הייתי הכי בעד משפתי בקיץ, אבל הוא לא עשוי מהחומר לשוער מוביל במכבי, לא זוכר שהוא הביא לנו נקודות.
  3. הוא צריך לשחק באופן קבוע בשביל להתקדם לדעתי, אחרת יתקע כמו אחרים קודמים לפניו.
  4. קודם כל אני רוצה להתנצל ולהוריד את הכובע. הייתי כמו הרוב, מה צריך שוער זר, מה הביאו לפה, מה כל כך רע במשפתי, וכו.... מסתבר שהמועדון ידע כמה עמדת השוער היא קריטית, הוא התחיל בצורה מפוקפקת מעט, ואבל הוא השתפר מאוד. במחזורים האחרונים הוא אחראי על הרבה נקודות, יש לו חסרונות ולפעמים הוא עושה התקפי לב סטייל חואן פאבלו, אבל רוצה להאמין שיעבדו איתו עליהם. הוא לקח הצלות ששוער גנרי אחר לא לוקח, אחלה מוסקרה, שוער חתולי מעלה זכרונות טובים, הלוואי ימשיך ככה :-)
  5. לא מסכים, ראית איזה כדורים הוא נותן? כמו אנייסטה בחיי חח
  6. נחמיאס חזר מפלצת, אולי המשפט "אחזור חזק יותר" הוא לא קלישאה.
  7. "בעונה האחרונה ב-MLS במדי ספורטינג קנזס סיטי, אחרי שהתאושש מפציעה קשה, רשם קינדה 29 הופעות בכל המסגרות, בהן כבש 5 שערים ובישל 8. בסך הכל, שיחק 80 פעמים במדי קנזס סיטי, כבש 16 שערים ובישל 17"
  8. השאלה למה הוא לא ממשיך בארצות הברית, הבחור עם עבר של פציעות, לא יודע למה אתם מתבאסים.
  9. התכונה הכי חזקה שלו היתה קור רוח, וסיומת, איכשהו הוא איבד את זה, אז לא מפתיע שהוא הדרדר ככה.
  10. כל עוד המוזהב יהיה בריא וחזק, לא רואה סיבה שלא ישחק עד גיל 40 ויעבור אותו.
  11. לצערי ביטון עבר הרבה פציעות בקריירה, הוא אחלה בנאדם, וחבל שהוא מסיים ככה אצלנו, מאחל לו רק טוב.
  12. מה שגם אני אוהב בו, זה הסבלנות, לא עשה פוזות כשלא שיחק. חיכה להזדמנות שלו ומשתפר ממשחק למשחק, צובר ביטחון, עולה על משפתי, אינסטינקטים של פנתר.
  13. אני מתחיל להתאהב בו, הוא משתפר, משמע הוא נותן בראש באימונים כנראה, עד מכבי אימנו אותו חובבים נראה לי.
  14. איך מוסקרה לקח את הכדור הזה? באמת נדיר.
  15. הרכב לא טוב, כנפיים על הפנים היום, עידו שחר לא לוקח הזדמנות.
  16. מאמן שוערים טוב יכול לשפר אותו, כרגע, לא שווה עמדה של זר. עם כמה הצלות טובות, יש גם מקרים שהוא מקבל גולים קלים ששוער שלא בא ממדינת עולם שלישי היה לוקח.
  17. גם המשחק שלנו היום יותר מעניין בתכלס. לדעתי זה בגלל שמכבי לא משתפת איתם פעולה, זה שאנחנו לא נותנים ראיונות מביך אותם כל פעם מחדש חח
  18. כואב לי עליו, בסך הכל בחור טוב, מכביסט, חוסר מזל מטורף יש לו, לא כל שחקן חוזר מהפציעה הזו כמו שצריך, רק בריאות אילון.
  19. בכר מיצא בחיפה, קשה לי להאמין שהוא יחזור, בטח יקבל הצעה מליגה יוונית או מקפריסין.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.