Jump to content

antonio_margheriti2

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by antonio_margheriti2

1. ראיתי את זה עכשיו, זוועה, איזה דיכאון, היה חייב להכנס בו.
  2. קל מאוד להשיג נשק אה? סביר להניח שזה M16 צהלי נכון? מביך, שכונה כאן.
  3. מה עם המגנים? מחליפים אצלנו, אחד מהם לא רואה דקות בכלל חח גם מהשוער אני לא מחזיק, פה ושם נותן הצלות גדולות, אבל הוא לא מתאים לנבחרת.
  4. תן לו לשחק, אתה באמת מדמיין שיש לנו עוד סיכוי לאליפות? תיהיה ריאלי, צריכים להתמקד רק בגביע.
  5. התקווה על אדמת גרמניה זה משהו חזק, מקווה שלא יביישו אותנו, הרכב חלש.
  6. נתן בישול גדול עכשיו, חייב להיות מולחם בהרכב עונה הבאה, 2 רמות מעל שמיר וגולסה (בכושרו הנוכחי)
  7. יוני גם אצלנו עשה טובה כשהוא איבד כדור, בקושי היה רץ. לא מחזיק ממנו, וגם לא רוצה שיחזור, תן לי את פרץ, מתגעגע אליו רצח.
  8. זה לא רק האמצע, גם אין משחק אגפים בכלל. מגנים שנותנים אולי הרמה אחת טובה במשחק, וקיצוניים מביכים, בן חיים, חוזז, קוואס, אלמוג - ככה אי אפשר לקחת אליפות.
  9. אליפות זאת פנטזיה שאף פעם לא האמנתי בה העונה. אבל תמיד להפסיד נקודות זה כואב, במיוחד לסכנין האנטי כדורגל הזאת. עונה הבאה אנחנו ניהיה טובים במידה ויעשו החלטות קשות, פלוס פגיעה של 3 זרים חדשים. אסור לחוזז ובן חיים להמשיך, כנ"ל ריקן, גם על בלטקסה אני לא עף, אם יעשה פוזות וירצה חוזה גדול, מוותר. נותן למושאלים המוכשרים הזדמנות (עידו שחר, גיא מזרחי, פארפה) פלוס משלב שחקני נוער כבר עכשיו בפלייאוף, סטייל אוסקר, כי עושה רושם של כמה רמות מעל הכדורגלן הישראלי, ועדיף שיתפתח אצלנו, ולא באיזה קבוצה בלאומית.
  10. פטריק 2, בלוף. ניהול משחק מזעזע, היום ספיציפית עם מערך גרוע במחצית הראשונה, פלוס חוזז שאסור שיראה דשא בכלל. חילופים מאוחרים ורעים. ריקן מגן ימני? באמת?! איפה קנדיל? גם איפה שמיר? אמנם שחקן בינוני, אבל עדיף על קוואס האדיש הזה.
  11. אני תמיד אמרתי לא לפתח ציפיות, אני פשוט מודע למגבלות שלנו. בחייאת, עם בן חיים, חוזז, וקוואס לוקחים אליפות? היום זה על המאמן האיבוד נקודות, בגלל המערך המחורבן במחצית הראשונה. מה שמדכא אותי, זה שאשכרה מעוניינים שחוזז יקבל חוזה חדש, אני גם בטוח שיתנו לבן חיים ולריקן, שאין להם מקום גם ברוטציה, צריכים רענון רציני בסגל.
  12. זה נכון, אבל לא הייתי מפיל עליו את האחריות. רק על המאמן עם המערך השווה לתחת הזה, אשכרה היה לו משהו שעובד, והוא בחר לא להשתמש בו.
  13. בעיקר המאמן עם המערך הגרוע במחצית הראשונה. זה כואב, אבל אנחנו לא קבוצה לאליפות אם חוזז ובן חיים פותחים אצלנו.
  14. מחצית קשה לצפייה, מקווה לשינויים בהרכב. בן חיים הכניס כדור יפה, אבל עצוב שזה האלטרנטיבה שלנו למגן ימני. חוזז, מצטער, לא מסוגל לראות אותו יותר, זה באמת חטא אם יקבל חוזה חדש, כשיש כל כך הרבה שחקנים מוכשרים ששייכים לנו.
  15. כרגיל, נספוג, אבל מקווה שההתקפה שלנו תיהיה ביום טוב. אחרי תקופה וחצי שלא הייתי בבלומפילד, מקווה ליהנות, יאלה מכבי!
  16. מגווייר באמת כזה גרוע? אני יודע שבפיפא הוא איטי רצח, אבל במציאות, לא יצא לי לראות אותו הרבה חח
  17. אם היתה לנו הגנה יציבה, אולי הייתי מאמין. כתבתי היום שהתקווה היחידה שיש לי שסה, הבלם החדש, יהיה בינגו ויחזק אותנו במאני טיים. אנחנו שווים לפחות 2 ספיגות במשחק, ראו את זה גם נגד חדרה, אז נגד קבוצות מהפלייאוף? הזייה לחשוב על אליפות. יש בסיס טוב לעונה הבאה, זה כן... עם זרים חדשים, ושיחרור של שחקנים מיותרים ורענון הסגל עם מושאלים/נוער מוכשרים, יש פוטנציאל להוביל כאן הרבה שנים.
  18. מה בעצם הוביל לנפילה שלהם? השחקנים שהבאנו להם השנה פשוט לא ברמה? או שזה עניין של מאמן?
  19. פשוט אל תפתחו ציפיות, ככה לא תתאכזבו. ראיתי כמה דקות מהמשחק אתמול והבנתי שבית"ר לא תוציא מהם כלום וכיביתי. למרות שהשתפרנו מעט, עדיין ההגנה שלנו דיי מחורבנת, ככה שאני לא מפטנז על אליפות, זה נשמע לי הזוי כרגע. התקווה היחידה שאולי יש, שהבלם שהבאנו, סה, ברמה גבוהה וישדרג אותנו במאני טיים, אולי ככה יש סיכוי מולם ראש בראש ונוכל לצמצם נקודות.
  20. רק עם אדום מוקדם של חיפה יש סיכוי לבית"ר, ניצחון קל.
  21. כל עוד חיפה מובילה עליהם בנקודות, על הזין אם הם מנצחים או לא, מקום שני או שלישי זה אותו חרא מבחינתי, רק מקום ראשון מעניין.
  22. פששששששששש מטורף. לך תדע, אולי יביא להם אליפות, בכל זאת, זהבי, הוינר הכי גדול שראיתי, לפחות בכדורגל הישראלי.
  23. עדיין יש להם סיכוי לאליפות או שזה אבוד? כמה מחזורים נשאר?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.