Jump to content

antonio_margheriti2

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by antonio_margheriti2

1. בקיצור, יש הסכמה של 100 אחוז כאן שהספסל שלנו רע. זאת גם הסיבה שאם השחקנים האלה יקבלו חוזה חדש, חוזז ובן חיים, בלטקסה, ריקן, זה יהיה ביזיון דיי גדול, מקווה שגולדהאר מבין את זה כמונו, כי על יצחקי אני לא סומך.
  2. מרשים מאוד. רק שימשיך ככה, שנהנה ממנו, כי ברמה כזו הוא לא ישאר כאן יותר מעונה. אני בעד לתת לעוד צעירים מבטיחים הזדמנות, עם הספסל הגרוע שלנו, אני בטוח שהם אלטרנטיבה עדיפה יותר.
  3. מסכים, וזה נכון שהסגל גרוע, אבל הניהול משחק שלו לא משהו בכלל. הייתי רוצה משהו אחר, לא מתחבר אליו בכלל, למרות שנתנו משחק טוב מאוד היום, אני לא רואה אותו מחזיר לנו את האליפות.
  4. לא נורא חברים, אני גאה בקבוצה. אני חושב שזה טעות של מאמן ללכת אחורה, זאת חיפה, לא סכנין, אתה מזמין גולים.
  5. חבל, היה משחק ממש טוב של הקבוצה, חבל שהפסקנו לשחק בדקות האחרונות.
  6. זה רק ספורט חברים, לשמוע מקרים כאלה תמיד מכניס אותך לפרופורציות. אמן שניתן להם בראש כן? מכביסט והכל, אבל שמתבגרים עם השנים הופכים להיות יותר ריאלים, אני מאמין בניסים רק שזהבי על המגרש.
  7. בכנות, אין בי טיפת ריגוש לקראת המשחק הזה. מבחינתי שהעונה תסתיים עכשיו, וישארו רק משחקי הגביע. מעולם לא התעצבנתי כל כך הרבה כמו בעונה הזו. אם זה לגבי החלטות מועדון, או שחקנים שאי אפשר לראות אותם יותר לובשים צהוב. התחושה שלי שיצחקי מנסה להציל את עצמו עם המהלך הזה של אוסקר גלוך, אולי גם של המאמן, שיראו כביכול שחושבים כבר על העונה הבאה. צריך לזרוק פה חצי סגל, להיפרד יפה משחקנים כמו ריקן, שנתנו למועדון, ובן חיים בשנותיו הטובות, ולא להאריך חוזה לבינוניים כמו חוזז, שמיר, בלטקסה, שחקני גביע הטוטו במקרה הטוב.
  8. אני מוכן להתערב שאם פריצה חותם בחיפה, הוא מסיים עם 20 שערים בעונה, לא משחרר אותו בחיים, זו תיהיה טעות.
  9. אני חייב להודות, לא האמנתי שניקח אליפות גם אחרי הסיבוב השני המוצלח שלנו. הביאו חלוץ מדהים בינואר, אבל לא התחזקו איפה שבאמת היה צריך, צריך להיות ממש לא מחובר בשביל להאמין שאפשר לקחת אליפות עם הסגל שלנו. עונה הבאה עם מהפכה אמיתית, אפשר יהיה לבנות משהו יפה. אבל אליפות? לא עם המאמן הזה, זה בטוח, ועל יצחקי אני לא סומך, סביר להניח שישאיר שחקנים מיותרים כמו ריקן/בן חיים בשביל עלק חדר הלבשה.
  10. זה לא אדום, אבל בואו, איזה שחקן טיפש.
  11. חחחחחחחחחחחחחחח איזה בדיחהההההההההההההההההההה
  12. חחחחחחחחח הכל כאן שכונה, רקוב.
  13. עצוב לראות איזה פער חיפה פתחה מאיתנו. עם חיזוקים בהגנה וחלוץ סקורר, הם לוקחים אליפות קל גם עונה הבאה.
  14. מסכים, הפוך ממנו. אבל הכוונה שלי בקטע של אחוזי ההצלחה בסיבוב השני. זאת אותה סיטואציה של מאמן לא מתאים. לדעתי גם עם סגל יותר מוצלח, לא הייתי רוצה אותו כמאמן שלנו בעונה הבאה, קבוצה לא מאומנת בשיט.
  15. שכחתי שהוא קיים, שחקן של הברקה פה ושם, לא ראיתי אותו נותן יותר מחצי שעה טובה אצלנו.
  16. מאמן סביר במקרה הטוב, לא מתאים למכבי. לא הייתי בעדו גם עם האחוזים המרשימים שלו, ואן לוון 2, רק יותר חביב מבחינת אישיות.
  17. מאמן טוב מוצא פיתרונות. בטח לא נותן לבן חיים לפתוח, גם הביאו בלם חדש, למה לעזאזל הוא לא משחק? גם ב-40 אחוז כשירות הוא עדיף על נחמיאס.
  18. הסגל אכן חלש, אבל זה לא מצדיק את המערכים וההרכבים ההזויים האלה.
  19. גם אם ננצח פה בנס, המאמן הזה לא צריך להמשיך.
  20. לא משנה ההרכב, תכלס אין הרבה ציפיות. נתניה קבוצה טובה שמשחקת התקפי, עם ההגנה מחורבנת שלנו, לכו תדעו מה יהיה.
  21. זה שאי אפשר לבנות עליו עונה שלמה אנחנו יודעים גם כשהוא רק הגיע אלינו. אין מה לעשות, זה שחקן שאתה לא רוצה אצל היריבה שלך, בונה על הצעירים, אבל גולסה זה שחקן שאתה לא מוותר עליו בסגל, עם חוזה מקוצץ, משאיר. קנדיל זה סתם בלוף, נותן את הבמה למזרחי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.