Jump to content

antonio_margheriti2

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by antonio_margheriti2

1. טננבאום עולה על שניהם ולא משחק, לא ברור למה. הוא מנהיג ברחבה וגם שותף לאליפויות, זוכרים אותו בתקופת דוניס? "האוטטטטטטט, האוטטטטט" היינו בטוחים שזה האיש והמעיל צועק את זה בכלל.
  2. הבקשה היחידה שלי ממנו זה לתת לטננבאום לשחק - יש לך 2 שוערים שנוטים לעשות טעויות של שוערי נוער, תן לו הזדמנות בחייך, הרגת אותנו.
  3. מועדון שמביא בלם דייג כמו בלטקסה, לא רציני לגביי אליפות.
  4. טננבאום לשער, שחררו אותנו מהמושתל שיער הזה משפתי, הגולים עליו.
  5. מקווה שיתעוררו שם במועדון ויביאו רכש.
  6. חוסר רוטציה, זחיחות, מוגבלות מבחינת שיטה, אין יכולת לשנות מערך כשלא הולך, ותלות בזהבי ומילסון.
  7. אם קיין לא סגור על השוער הראשון שלו, מגיע הזדמנות גם לטננבאום, להבדיל מהם, הוא שוער מוכח שלקח כאן אליפויות.
  8. מקווה שהגול הזה יחזיר את פרץ לעניינים, למה הוא נראה על הפנים במשחקים האחרונים.
  9. מה אין מחליף לפרץ בסגל? הוא נראה כמו פרץ הגירסא האדישה מלפני כמה שנים.
  10. החתמה רעה משפתי, שוער גרוע כזה לא היה במכבי מאז גיא סולומון.
  11. ברגע שנגמר המשחק - נגמרו גם העצבים. הכי מה שהעם שלנו עובר, זה מרגיש דבילי לקחת ללב, ממשיכים הלאה, זה רק ספורט.
  12. תן אוויר לשחקנים שלך, בחייאת... הרגת אותם, המאמן הכי גדול שראיתי שעושה רוטציות היה סוזה.
  13. היה צפוי שנאבד נקודות, השחקנים גמורים, חרא רוטציה של רובי, פישל במשחק הכי חשוב.
  14. לא מפתח ציפיות מהסיבה הברורה - השופטים של יענקלה ידאגו לזה שנפסיד.
  15. מי היה מאמין שאני אגיד את זה, אבל ביטון היה חסר היום.
  16. מקווה שקיין רואה את זה, לא צריכים חלטורה כמו הפרסי כבלם, למרות שייני לא מהיר, כמו שאמרתם, הוא חכם וקורא את המשחק.
  17. יש להם סגל טוב, המאמן חסר ניסיון ולא נראה שהשחקנים מעריכים אותו בכלל, אם יפטרו אותו, לא הייתי מזלזל בהם, למרות 10 נקודות.
  18. אהבתי גם את קיקו, אחלה שחקן שעושה רושם שרק ישתפר ממשחק למשחק.
  19. שואל ברצינות, אין איזה בלם עילוי בנוער? מה הפרסי בלם, מה?!
  20. כל הכבוד ביטון, אבל למה הוא בדיכאון שהוא חוגג?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.