Jump to content

antonio_margheriti2

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by antonio_margheriti2

1. לפחות רואים את כל הליקויים, איביץ', יש הרבה עבודה.
  2. כן גלזר חסר, בגלל זה אני חושב שצריך להשאיר את עידו שחר בסגל, ולא להשאיל אותו.
  3. כוכב כדורגל, לא יודע איך לא שמו עליו חבילה הקיץ הזה.
  4. כן אין משחק קישור בכלל, סתם בועטים למעלה ליובה.
  5. ממש מבסוט על גויאגון. מקווה שזאת לא תיהיה ההגנה שלנו למשחקים האירופאיים, צריך לאלתר את סבוריט כבלם עד שנתחזק שם או שביטון יחזור מהפציעה.
  6. עכשיו דמיינו את ההרכב הזה עם 2 שחקני הגנה חדשים, וקיצוני אחר במקום קוואס, פוטנציאל לקבוצה מפחידה. קוואס שחקן, ואם הוא ישתנה בגישה, אני מאמין שהוא יתרום הרבה, אמן שזה יקרה, אמן.... אבל מקווה שאיביץ' יחתוך במידה ויראה שזה ידפוק לנו את העונה.
  7. גם אני מתרגש שפותחים עונה. אני עובר תקופה קצת מאתגרת, ורק מכבי יכולה להרים לי את המצב רוח.
  8. אולי איביץ' מנסה להרויח את קוואס, כי יכולת יש לו, זה הכל עניין מנטאלי. נראה אותו במשחקים הבאים, לא יהיה טוב, אין לי ספק שיחתכו אותו, החלון ארוך הפעם. מקווה שיריבות בקונפרנס לא רציניות, עם ההגנה הזו אנחנו עדיין שווים ספיגה כל משחק.
  9. פשוט עצוב לי לראות אותם חוזרים לליגה הזאת. אם פרץ חוזר, הוא ישאר כאן עד סוף הקריירה והוא ירגיש פספוס, ודסה, יש לו עוד 3 שנים טובות לתת באירופה. בכללי, אני תמיד בעד להתקדם הלאה ולא לחזור אחורה, אני פוחד בשביל זהבי גם, שאם לא ילך, אז ילכלכו עליו.
  10. מאחל לפרץ ודסה לא להיות פה בליגה המסריחה הזאת, ואנחנו צריכים להתקדם הלאה, יש עוד שחקנים בעולם.
  11. בליגה שלנו יתן כמה גולים, אבל לאירופה זה לא נראה חיזוק אמיתי, ביזבוז כסף, טוב לנו שזה החלוץ המוביל שלהם.
  12. לא חושב שיש לו פנקס בכלל, עושה רושם שזה הכל החתמות של איביץ, אם יש מערכת סקאוטינג, הם ממזמן היו צריכים ללכת הביתה.
  13. לא יודע כמה הוא אשם בטעות הזאת, איביץ' שם אותו בשמאל.
  14. חחחחח זה באמת נשמע כמו משפט שהייתי אומר. אבל אין לי מושג בטניס, ורואה רק במקרים נדירים כמו במקרה הזה. בדרך כלל אני מוצא את הספורט הזה משעמם, אני אוהב לראות רק את שחקני הטופ, שנותנים קצת אקשן.
  15. יש לו אחלה טניס, אבל מנטאלית דפוק. כמו בעולם הכדורגל, ככה יש גם בטניס מסתבר חח
  16. נגיד וטוטנהאם תחתים אותו, הוא בכלל ישחק? סביר להניח שיושאל, או ישחק בליגת המילואים, חבל עליו, חייב לתת עונה אחת אצלנו.
  17. במיוחד שהרופא שלו אמר לו לא לעשות את זה, אלא לנוח, יש מצב עשה לעצמו נזק, במטרה לקבל הצעה מקבוצות.
  18. קוביקה זה גיבור ילדות, היה לי מלא פוסטרים שלו תלויים בחדר כמו גרופי.
  19. בכנות, שחקן בינוני. הוא כמו עדן שמיר כזה, שחקן של אמצע טבלה ומטה בליגה שלנו. לא יודע מה הרמה של הליגה האוסטרית, אבל הופתעתי שחתם שם. מודה שלא עקבתי, הוא חופשי כי הוא רוצה להתקדם? או שהקבוצה החליטה לא להמשיך איתו?
  20. צודק, אבל הוא מספר שהם היו חברים ממש קרובים. בסדר, אתה בתפקיד בכיר עכשיו, אבל בכל זאת... צריך לעשות הפרדה, לא להתנתק לגמרי. כולנו היינו מתים שהוא יעזוב, אבל אפשר להבין למה נפגע. נפרדו ממנו עם פוסט באינסטגרם "תודה ובהצלחה" עם סירטון לא מושקע של 30 שניות וזהו חח
  21. חבל לשמוע, לדעתי היתה לו סיומת ברמה עולמית. כל השאר האלמנטים קצת פרווה, אבל באמת אחלה חלוץ, ליגה רוסית היתה בחירה רעה. היתה לו גם אישה יפיפייה וילד חמוד לאללה, אה, גם אבא מגניב חח
  22. למה גמור? מעניין אותי. כולה בן 32, סקורר מחונן.
  23. באמת נראה לכם שזהבי לא יסיים 90 דקות כל משחק? עזבו את הגיל, הוא כמו רונאלדו בקטע הזה, דיי לגמור לו את הקריירה, הוא מזיין את הליגה הזאת עד גיל 40 חח
  24. אתם בשלב ההכחשה חבר'ה, 99 אחוז מהאוהדים לא היו מסוגלים לראות אותו, פתאום כי איביץ' רוצה, אז בסדר, שישאר. זה הזוי בעיניי, הוא לא יהיה הצלחה, כי הוא שחקן עם קבלת החלטות של ילד בן 12, הייתי מעדיף לראות כל שחקן אחר מקבל את הדקות שלו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.