Jump to content

antonio_margheriti2

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by antonio_margheriti2

1. מאמן חלש, קבוצה לא מאומנת בשיט, שום דבר חדש, אותם מהלכים שוב ושוב.
  2. הייתי שמח לראות את בניון ואת מיכה בהרכב, חייבים שחקנים עם שכל. ואולי גם להפסיק לשחק עם 3 קשרים אחוריים, לא צריך, דייי!!!!!!! כולה ליגה ישראלית, לא יריבות אירופאיות.
  3. מחר בונקר מטורף, עם עקיצה של החלוץ הערבי שלהם.
  4. חיפה לא מפתיעה אותי, הביאו מאמן רציני ולא ליצן, לא פלא שהם נראים טוב. באר שבע קבוצה חזקה מאוד, וכן, עם איצטדיון משמעותי, אבל זאת לא הסיבה, הם פשוט נבנו עם הזמן והביאו ישראלים משמעותים שלא היו מגיעים לשם אף פעם בעבר. גם פגעו עם הזרים, מה שאנחנו לא, אז אין מה לעשות, צריכים להיות ריאלים, לא לשקר לעצמנו ולחכות לנפילה, כי לא לא יקרה. עם המאמן הגרוע שלנו, אני לא רואה אותנו לוקחים אליפות, הוא אנטי כדורגל ברמות פסיכיות, לעומת חיפה ובאר שבע שיש שם מאמנים שיודעים לנהל משחק.
  5. טוב נראה לי אני הולך על זה. זאת גירסא בנלאומית אמיתית, המכשיר שונה מהדגם הסיני, קצת יותר גדול, עם רום מותאם באמת. אין אפליקציות סיניות וכאלה נכון? העידכונים והכל בסדר?
  6. תודה אחי, אני רוצה להזמין אבל אתבאס עם יתפסו במכס. אין לי מזל עם החרא הזה, לא יודע כמה משתלם זה יהיה אם אצטרך לשלם בסוף.
  7. יש סיבה שמייצרים מתאמים, הכל בסדר.
  8. איזה ויקינג! שיהיה בהצלחה, עוד נשמע עליו בעתיד, אני בטוח.
  9. זה בנאדם שהייתי משקיע בו כספים, שילך ללמוד ויהיה מאמן ראשי, הלוואי יחזור למכבי בעתיד בתפקיד כלשהו.
  10. תגידו מה קרה למאיר איינשטיין? הוא נראה לא טוב, גם ברדיו הוא נשמע איטי וקצת מוזר.
  11. צריכים 4 שחקנים. מגן ימני/שמאלי, בלם, וחלוץ שיהיה מחליף במקרה הצורך, נשבר הזין מבן בסט ויצחקי, להעיף.
  12. אתה יכול להוריד מפות מראש, אין צורך בחיבור לאינטרנט. אני השתמשתי בחו"ל עם האפליקציה של נוקיה, קוראים לה HERE, עושה את העבודה מצוין. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.here.app.maps
  13. דיכאון של החיים נתניה, איצטדיון מגעיל רצח, לא יאומן איזה שכונה חולדאי הזה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.