Jump to content

antonio_margheriti2

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by antonio_margheriti2

1. צודק, שונא אותה, אבל רוצה דרבי, לנצח אותם כל פעם זה התענוג הכי גדול שיש. מבחינתי שישארו וידשדשו בתחתית כל הזמן, זה הכי כיף.
  2. חחחח אתם באמת רוצים שירדו ליגה? באסה בלי דרבי.
  3. למה אין? 5 אינץ' זה קטן, יש להם הרבה דגמים בגודל הזה.
  4. דווקא בדקתי, היה לי נקסוסים וגלקסי 6, לא מתקרבים לרמה הזאת, ננעל מהר ומדויק מאוד, קולט המון לווינים.
  5. אני מעדכן שקיבלתי אותו אתמול והוא מכשיר פשוט מטורף למחיר שלו! לשמחתי כמו שחשבתי לא תפסו במכס, הם רשמו שזה מכשיר אנדרואיד, אבל כזה ששוה 70 דולר. רום גלובלי, אפילו קיבלתי היום עדכון חדש והכל עובד כמו שצריך. GPS פסיכי, מסך חד מאוד, סוללה עושה רושם מצוינת, איכות שיחה פנטסטית עם מקליט שיחות מובנה בחייגן, רמקול חזק ונעים, מצלמה סבבה, בקיצור מבסוט.
  6. חחחחחחחחחחחחחחחחח קרעת אותי
  7. הם יתעלו, אנחנו נתעלה עוד יותר, אין ברירה.
  8. אתם צודקים, אבל אם אנחנו נאבקים על האליפות צריכים להתעלות ולנצח אותם. אני מעדיף את חיפה ולא את סכנין לדוגמא שתמכור על בטוח כמו עונה שעברה, קבוצה מגעילה.
  9. זה טוב שהם יהיו בפלייאוף העליון לא? צריכים קבוצות שיקשו על באר שבע.
  10. עושה רושם של החתמה מיותרת. חשבתי יקבל יותר דקות, עד כדיי כך רע שאין לו מקום על הספסל? מחליף קלאסי לבן חיים.
  11. מעבד אחר, ברגיל זה מעבד מדיטק, ב-X מעבד סנאפדרגון. הוא יעיל יותר, חוסך בסוללה, לא מתחמם, נותן אחלה ביצועים, גם יותר אמין, קוואלקום מייצרת את המעבדים הכי טובים שיש.
  12. הוא בקושי יודע איך קוראים לשחקנים ולקבוצות שהוא משחק נגדם. תנו לו זמן, בנתיים ממשיך במתכונת של ג'ורדי, אי אפשר לעשות שינויים קריטים במאני טיים.
  13. באסה שהוא רק מושאל, זר חייזר, מעולם אחר.
  14. חחחחחחחחח תקופה שטוטו תמוז היה רזה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.