Jump to content

antonio_margheriti2

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by antonio_margheriti2

1. נמאס מטל בן חיים החלוץ, 2 תרגילים יש לו, מעפןןןןןןןןןןןןן, למכור!
  2. מקווה שלא יראו ככה בגביע, בראש הם כבר נמצאים בחופשה.
  3. אי אפשר להעביר תורה שלמה על זה דרך הפורום. זה ברור שאם אתה הולך על זה אתה מתייעץ עם אנשי מקצוע אמינים ולא עם חאפרים ונוכלים. חוץ מזה, במקרה של חבר שלי הוא עשה הכל לבד, נסע וראה נכסים, לא האמין במישהו אחר שיעשה את זה בשבילו.
  4. אין אמונה בבנקים. תקנה בתים בארצות הברית תחת כונס נכסים בחצי מחיר, חבר שלי עשה בוחטות מזה, לפני שנה וחצי נסע בפיאט, היום במרצדס.
  5. אני חובב רוק לא קטן, האמת, לא חושב שהוא היה כזה גדול, אבל זה באופנה לבכות ולפאר ברשת.
  6. גם בגילו הוא יותר מהיר מכל המגנים השמאליים בליגה, סופה.
  7. ללכת אליו שיתקין רום גלובלי רשמי, אם הם לא מתעסקים עם זה, אז לא יודע. אתה יכול לעשות את זה בעצמך גם, יש קבוצה בפייסבוק של שיאומי ישראל, תכנס לשם יעזרו לך. אני לא הייתי רוצה להיות עם מכשיר שלא מקבל עדכונים, גם אם הכל בסדר ואין את הדברים שהזכרתי מקודם כמו פרסומות וכאלה. זה באמת מכשיר מעולה יחסית למחיר שלו, תמורה גדולה, והעדכונים רק משפרים אותו עוד יותר עם הזמן, זה סתם מבאס לוותר על זה, אבל בחירה שלך אחי.
  8. לדעתי צריך סבלנות איתו, אין לי ספק שהוא יהיה שחקן מעולה, אתם מגזימים.
  9. אז זה סימן לא טוב, זה נקרא רום קומבינה, בגלל זה היתה לך בעיה לוודא חוקיות, לא תקבל עדכונים בחיים. יכול להיות לך כל מיני דברים מוזרים כמו פרסומות ואפליקציות שמותקנות מעצמן, והכי גרוע, חדירה לפרטיות שלך, סיסמאות וכאלה. הטלפון בטוח של שיאומי, אבל הרום לא.
  10. כתבתי לך גם בפרטי, אבל זה נראה בסדר גמור. רק שקיימת גירסא יותר חדשה, תלחץ על עדכוני מערכת ותבדוק אם היא מופיעה, אם לא, זה רום קומבינה. לגבי התמונה של ה-ANTUTU, זה נראה מוזר, מה התקנת בדיוק? אני התכוונתי לזה: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.antutu.ABenchMark ככה זה נראה אצלי, זה הרום העדכני ביותר, האחרון שקיבלתי בעדכון.
  11. מזייפים שיאומי? פעם ראשונה שאני שומע על זה. איזה דגם קנית? תריץ אנטוטו, תבדוק גם אם יש רום גלובלי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.