Jump to content

antonio_margheriti2

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by antonio_margheriti2

1. חחחחח זה כל מה שנשאר לי מהעונה המתסכלת הזאת, חלוץ מרגש.
  2. למה לדכא אותי? חח ;-) תן ליהנות ממנו עוד עונה אחת, בתקווה שיעשו מהלכים נכונים בקיץ עם שיחרורים ורכש, רוצה להיות אופטימי, צריכים מיני מהפכה.
  3. תכלס, אני מת עליו, באמת... בחיים לא כתבתי עליו משהו רע, לשחרר אותו זה חטא.
  4. סיומת של חלוץ ברמה עולמית, גם התנועה שלו חכמה, חייבים קשרים יצירתיים שיתנו לו מסירות לגול עונה הבאה.
  5. הוא לא ימשיך, כולם מבינים שהוא לא מאמן למכבי, גם גולדהאר, אני בטוח.
  6. הנה, כמו שכתבתי בתגובה הזו, אם הוא יקבל כדורים לנגיחה, הוא חלוץ אש, אחלה בישול של אלמוג.
  7. אולה, אולהההההההההההה! יש חלוצים לעונה הבאה, זה בטוח.
  8. חחחחחחחחח כן ראיתי עכשיו, איזה הזייה המאמן הזה.
  9. גועל נפש, איך גולדהאר לא זורק אותו? הוא אדם עם ערכים לא? מסכן הילד, מה נפל עליו? חח
  10. אני שונא את המאמן הזה יותר מליטו, שבר שיא, מה שהוא עשה למביא כדורים לא נסלח.
  11. שיהיה בהצלחה, למרות שאני לא אופטימי. פעם ראשונה שאני לא אראה דרבי, הקבוצה הזו הוציאה לי את כל החשק לראות כדורגל, אני גם פחות פעיל בפורום, נכנס רק לבוטקה וטיל.
  12. אני חושב שהירידה שלו בגלל הפציעה בשרירי הבטן. האמת, אנחנו לא יודעים אם הוא התגבר עליה בכלל, המועדון לא אמר על זה כלום. אני אוהב אותו, והוא נכס, אבל בכדורגל של היום צריך להביא עוד דברים מעבר להיותך גרזן. הייתי מצפה ממנו להשתפר בכל מה שקשור לבעיטות לשער, 90 אחוז מהמקרים זה לשמיים או בעיטה על גב של שחקן.
  13. הוא לא אשם שאין מי שירים לו כדור נורמלי לנגיחה, לא מנצלים את הגובה שלו בכלל. כנראה שבאמת אין מקום ל-2 חלוצים זרים, אבל הוא כן ברמה, פשוט אנחנו קבוצה מחורבנת בלי משחק אגפים בכלל.
  14. היתה לי תאוריה שהוא ניסה להציל את התחת שלו עם המהלך של גלוך. שכביכול חושב על העונה הבאה וכאלה, שיש מעקב אחרי שחקנים ופיתוח שלהם.
  15. בלטקסה - משחרר, סתם שחקן ליגה לאומית לדעתי, אף פעם לא החזקתי ממנו. נחמיאס - יכול להישאר כשחקן רוטציה, אבל הייתי מביא עוד בלם ישראלי במקומו. ייני - מת עליו, אבל גם בדעה שהוא צריך לפרוש, כבר לא יכול לתרום לנו על המגרש. הפרסי - משאיר, נותן את התחת תמיד, גם אם זה לא מספיק, אבל הוא לא הבעיה שלנו. ג'ראלדש - משחרר, אף פעם לא החזקתי ממנו, גם בתקופת איביץ', מגן בינוני שלא תורם למשחק ההתקפה, בלי בישולים, או גולים. קנדיל - משחרר, יש שחקן מושאל מוכשר בעמדה הזו, שיכול למלא את התפקיד הזה בקרית שמונה, גיא מזרחי, אחלה מגן, יכול להתפתח יפה. פיבן - לא מזיק, שישאר... אבל תנו לו לשחק בלם, דיי עם החרא הזה של המגן או קשר אחורי, סתם עושים לו עוול... הוא מכביסט, לא הכי מוכשר, אבל יש לו רצון טוב. שמיר, לא שווה רכישה, ריקן, לומר תודה, ולשחרר, גולסה משאיר, אבל בחוזה מקוצץ, כי עונה שלמה הוא לא מסוגל לתת. חוזז, בן חיים, הביתה ראשונים כמובן, אילון אלמוג משאיל, וחליאלה, אמרתי בעבר שהייתי דורש החזר כספי מסכנין, כמו תלונה בפייפל על סקאם. בקיצור, יש הרבה עבודה, יש הרבה שחקנים מושאלים מוכשרים שיכולים למלא עמדות יפה מאוד, אבל צריכים 4 זרים חדשים, וישראלים ברמה, דור פרץ, וכו...
  16. מאמן שאפילו לא יודע לדבר אנגלית, תעשו לי טובה, אל תביאו עוד אחד כזה, זה ממש מעצבן ושכונה, סטנדרטים נמוכים.
  17. שרון תמם הביתה, או לפחות להחזיר אותה לתפקיד המקורי שלה, שיווק.
  18. הגרוזיני וליטו עדיפים עליו, פשוט ליצן.
  19. חוזז הראשון שצריך ללכת, לפני יצחקי או המאמן, פשוט להגיד לו לא להגיע לאימונים, שחקן בושה.
  20. נראה לך שהוא יבוא? למה לו? סתם המצאה של תקשורת.
  21. שיזדיינו, ליגה מסריחה, שופטים מכורים, ויצחקי אחד גדול, לךךךךךךךךךךךך!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.