Jump to content

antonio_margheriti2

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by antonio_margheriti2

1. חחחחחחחח מאיפה באים לבית"ר האנשים האלה?
  2. אני יודע, עזוב את הדעה שלו, כמו שאמרתי, האישה היא המפתח. תן לזהבי הצעה, הוא ידבר איתה על זה נכון? תאמין לי שהיא תרצה לחזור, תיהיה אופטימי, מה כבר נשאר לנו? הפנטזיה.
  3. דברים השתנו מאז, פריצה שנייה זה כבר חוסר ביטחון מוחלט, הולנד או ארצות הברית, זה לא משנה. אם אישתו רוצה לחזור לארץ, הוא יעשה את זה בשביל המשפחה שלו, אני בטוח בזה, כמו שהוא היה מוכן לחתום כאן בקיץ, הוא ירצה לחזור בחורף. האישה היא המפתח, זו דעתי.
  4. מה יש לו לעשות שם? נראה לך שהוא ישבור לנו את הלב? לתת הצעה טובה ולהחזיר אותו, פלוס תפקיד במועדון אם כאשר וירצה כשיפרוש. כאות הערכה כמובן, לא כי הוא צריך את זה באמת, בכל זאת, מסודר לכל החיים, כולל השקעות ועסקים שהוא מעורב בהם.
  5. הוא לא ישחק בחו"ל יותר, הוא גם קרוב לאימא שלו. הוא לא מחפש חיים חדשים עכשיו בארצות הברית, רק מכבי, קדימה יצחקי, תציל את התחת שלך.
  6. הוא שחקן טוב, לא מבין למה הוא מסתפק בלהיות שחקן מחליף. הוא לא הכי מוכשר בעולם, אבל באמת שהוא נותן הכל, מעולם לא היו לי טענות כלפיו.
  7. אף אחד לא מדבר על אליפות אפריקה? ראיתם את השופט ששרק לסיום דקה 85? צריך להביא אותו לשפוט משחקים של חיפה, איזה מכור חח גם הכדורגל מגעיל, אי אפשר לראות את זה גם בגלל החצוצרות האלה, זוועה לאוזניים.
  8. הליגה כבר מתה בשבילנו, לא חושב שזה משנה מי ישחק במקומם, ובתכלס צריך לנצח אותם גם עם שחקני נוער בקישור.
  9. 5 דקות של אליפות אפריקה וכבר יש לי כאב ראש, מה זה החרא הזה עם החצוצרות, לא הבינו שזה זוועה לאוזניים? גועל נפש.
  10. דוניו שחקן מחליף, ואת רודריגז הם לא באמת צריכים, אישית, לא מחזיק ממנו בכלל, כל הזמן נפצע. יש להם גם את המגן הזה האוסטרלי שהם יחליפו... הם צריכים חלוץ זר באמצע, ועוד 2 שחקנים הגנה לדעתי, בלם ומגן. תראה מי הבלם המוביל שלהם היום, פאקין שון גולדברג.
  11. קצת נחת, לעשות שינויים בינואר זה הכרחי, לא לפחד לחתוך שחקנים, דיי עם הנחמדות.
  12. תוציא כבר את חוזז כוסאמקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק!!!! איזה החמצות!!!
  13. אני אפילו לא מתרגש שהוא מול השער, צפוי שהוא יחטיא.
  14. צריכה ללכת הביתה ביחד עם יצחקי, או שתחזור לתפקיד המקורי שלה, שיווק.
  15. כל הכבוד לקהל על השירה לטיבי, כל כך רציתי שישאר, שנאתי את ההחלטה הזו, מת עליו.
  16. לא מחזיק מבאר שבע בכלל האמת, חיפה הרבה יותר טובה. חיפה צריכה הגנה טובה יותר, וחלוץ נורמלי, ואין לה באמת מתחרות. כמובן שאנחנו יכולים לעשות צעדים, אבל צריך אומץ. ואין לי אמונה ביצחקי שיעשה את זה, צריך לחתוך הרבה שחקנים, חלק מהם חברים שלו, בן חיים לדוגמא. אכן, אפשר לראות את זה גם בכדורגל העולמי, אבל בכל זאת...כמו שאמרתי למעלה, כשאני רואה מי המנהל המקצועי, קשה להיות אופטימי.
  17. בואו ניהיה אמיתיים, זה הרכב של גביע הטוטו. מעולם לא חשבתי שאני אראה את הקבוצה במצב כזה, יצחקי כל כך צריך ללכת הביתה על בניית הסגל, אלוהים... איך הדרדרנו ככה?!
  18. מזל שהחתימו את המאמן הזה רק לחצי עונה, הרכב בדיחה.
  19. חיפה טובים מאוד, והם עוד יתחזקו, יש להם שם זרים לא ברמה, הם ישלטו כאן הרבה שנים אם לא נתעורר.
  20. איזה שכונה ניהיה המועדון הזה, מדכא למות. מה קרה? תעשו לו גם טקס, הבחור תרם למועדון, בכל זאת.
  21. עשה את המקסימום בתפקיד לא טבעי, אבל הוא לא במיטבו כמגן. אני מאוד אוהב אותו, אם הוא יחזור לעצמו אני אשמח מאוד, חוץ מאיזה גול בקונפרנס ליג, הוא בלי בישולים בכלל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.