Jump to content

antonio_margheriti2

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by antonio_margheriti2

1. אין לנו ספסל של קבוצה לאליפות, חוץ מתורגמן אשכרה אין עוד חלוץ, הזייה.
  2. אין הסבר הגיוני לשוער הזה, באמת שלא... איזה מהלך דבילי.
  3. אני חושב שהאנטי שיש על השוער הוא גם מהעובדה שהחתימו אותו רק לעונה אחת עם אופציה. זאת אומרת, לא מדובר פה באיזה שוער על שבונים עליו באמת, ככה שבמקרה של כישלון, לא קרה כלום, והצלחה? אולי אקזיט בעתיד.
  4. אין חלוצים ישראלים נורמלים אה? חייבים עוד אחד, לא בא לי על אילתורים במקרה של פציעות.
  5. אבל שילמו עליו העברה, והוא עושה רושם של שחקן ממש טוב, לא חבל? כואב הלב בחיי.
  6. פחד אימים להישאר עם יונתן ואלמוג, בא לי לבכות.
  7. והיה מעולה שם, אז למה הוא לא מקבל צ'אנס בעמדה הזאת אצלנו?
  8. אם זאת פציעה חמורה, המהלך להביא שוער כנראה תגרום לנו לאבד את האליפות, כמה מיותר, היה חובה 10 אמיתי.
  9. גלזר בגיל שהוא צריך להיות בשיא, ובתכלס, הוא לא התקדם הלאה, רק הלך אחורה. היתה לו עונה אחת שהוא היה מפלצת, לא פספס תיקול אחד, פשוט מדהים, עכשיו הוא הפך להיות חסר אחריות, מקבל צהובים דבילים, ואפילו אדומים. היתה לו פציעה בשרירי הבטן, שגרמה לו להדרדר, אוהב אותו מאחל לו לחזור לגלזר הישן והטוב, ואולי אפילו להוסיף עוד פאן חדש למשחק שלו.
  10. שיהיה לו בהצלחה, אוהב אותו, רק חבל שהוא לא התפתח מעבר להיותו גרזן. מה עם אלמוג ומזרחי? אמרו שהעסקה סגורה לא? רק שלא נתקע איתם בסגל.
  11. דווקא הוא בסדר גמור, הייתי רוצה לראות אותו במכבי, ככה זה שלא משחקים קבוע, נראים כמו תחת.
  12. תמיד טענתי שהכוח של אוסקר הוא בשפם, אל תגלח אותו לעולם.
  13. איך אני גאה ברביבו, מדהים, למכור רק ב-10 מיליון יורו.
  14. מחצית שנייה משוגעת, כמה כישרון בהתקפה יאאאלההה, כוסאמק, זהבי היה משחיל אותם חזקקקקקק!!!
  15. רק אני בדעה שאם גלוך היה נשאר אצלנו הוא היה מתקדם יותר? כאילו לקחו אותו באוסטריה וגמלו אותו מסגנון המשחק שעשה אותו מיוחד.
  16. צודק, אבל קשה לי לרצות בכישלון של שחקנים שלנו, ומכביסטים כמו גלוך.
  17. גלזר שוער סבבה, אבל איפה הוא ואיפה פרץ, הזייה.
  18. גם ליאל עבדה חלש, לא רואה הבדל גדול, סתם ניפחו אותו, ישאר תקוע כל החיים בליגה הסקוטית.
  19. לא יודע למה כולם כאן בעד משפתי, אם לא היתה מגבלה של זרים כולכם הייתם רוצים לראות מישהו אחר. הוא שוער חביב, אבל הזדעזתי ממשחק הרגל שלו, הוא נראה מהוסס כזה, בלי הרבה ביטחון, עזבו אתכם, לא שוער ראשון במכבי.
  20. אני מניח שבגלל הסכומים שנכנסו לקופת המועדון, לא תיהיה להם בעיה לשחרר אם עד ינואר לא תיהיה הצלחה. החתימו לשנה על שכר נמוך, מה כבר יכול להיות, סיכון שהם לקחו בחשבון כנראה, מקווה שעד ינואר ניהיה בתמונה לאליפות ולא נאבד נקודות על שטויות. שיביאו עוד חלוץ, וזהו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.