Jump to content

simon121

משתמשים רשומים
    21
  • Last visited

Posts פורסם על ידי simon121

1. שמעו פנאטיקס, יש מלא אנשים ב11 שיכולים להוסיף המון לגוש. באמת, וחבל כי אנחנו מפספסים אותם רק בגלל שאין תחושה שאפשר להצטרף, לא שאתם תתנגדו או משהו, פשוט כי הרושם שהתקבל בעונה וחצי האחרונה היא "שאתם יכולים להסתדר לבד ולא צריך עזרה"

לא בא בטענות ונטו רוצה שיהיה מקום טוב יותר. אבל אם אנחנו רוצים לחנך את האוהדים ולהוביל את היציע למקום טוב יותר בלי אהבלים שמקללים שחקנים או יוצאים בדקה 80 אחרי סלפי, אז צריך לצרף כמה שיותר מהקהל ואז אולי דברים יראו אחרת.

עכשיו מניסיון העבר בנושאים דומים אני מתאר לעצמי שהתשובה שאקבל היא "לא צריך לבלבל תמוח פשוט תפתחו תפה 90 דקות", תאמינו לי גם את זה אני עושה, ואני לא בן 18. :thumbs:

*מבלי לזלזל או לפגוע בארגון, מעריך אתכם מאוד.

2. אולי הריגוש מהקבוצה לא הלך אבל אני אגיד לכם מה כן הולך זה הריגוש מהכדורגל באופן כללי, זה שהאוהדים נהפכו להיות האחרונים במחשבה של ההתאחדות,

נכון אפשר לחפור על זה ש"פעם היה יותר טוב", אבל אני יכול להסכים עם זה מאוד, פעם כל השבת זה כדורגל, לא שני ב9 בלילה ולא לחזור מקרית שמונה לפנות בוקר. ולא להפוך את כל הסדר יום שלך כי אתה יוצא למשחק ב6 בערב וחוזר ב12 בלילה (ואני גר רבע שעה מבלומפילד).

ואין מה לעשות שפעם רוב הקהל היה יותר רעב, לא היו יורדים לנו לחיים ומאפשרים לצבוע את היציע עם מליון כרזות דגלי פריסה שלטים ומה לא. היום מפחדים לצעוק משהו כי נקבל רדיוס וההתאחדות רק מחכה לנו בפינה.

ללא ספק הייתה לנו קבוצה ג'יפה עם מישאלוב קפטן(!), אבל הדברים ביציע לפחות היו קצת אחרת. ובאמת שאני מעריך כל דקה מהרגע שג'ורדי הגיע.

3. לא.. אין לי לצערי. אבל איכשהו (באמת שלא יודע איך) הגעתי לאתר הברזילאי הבא שזה סוג של איביי שמוכר את החולצה

http://produto.mercadolivre.com.br/MLB-619002091-camisa-do-maccabi-tel-aviv-1993-de-jogo-rarissima-_JM

היא עולה שם 250 ריאל שזה בערך 100 דולר. לפני משלוח

אם יש פה מישהו שרוצה עד כדי כך את החולצה.. אז בבקשה

camisa-do-maccabi-tel-aviv-1993-de-jogo-

4. נוסע בקרוב בפעם השלישית לתאילנד, רק שבניגוד לפעמיים הקודמות זה עם החברה ולא עם החברים (כן אני יודע.. לא אותו טיול.. עולם אחר... כמו לבוא עם סנדוויץ למסעדה...)

אני מתכוון לשהות שם שבועיים ככה שזה יהיה חצי בצד המערבי - פוקט קופיפי וחצי בצד המזרחי - קוסמוי קופנגן.

למרות שאני מכיר די טוב את המקום אני בטוח שתמיד יש מה ללמוד, אז אני אשמח להמלצות מאנשים כאן למלונות טובים בקוסמוי, קופנגן ובנגקוק.

תודה :thumbs:

5. טל בן יהודה ויובל קליין (מכביבול) העלו היום סרטון לכבוד חנוכה - מה היה קורה אם זהבי לא היה כובש ב3-2

אחרי שאתמול העלו מה היה קורה אם לא היה את נס ז'לגיריס.. נראה שהולך לעלות סרטון כזה כל יום במהלך החג.

6. אהלן,

יש לי עוד מעט מילואים ברמת הגולן. והחרמונית שיש לי ענקית עליי היא במידה ממ (שזה בערך הכי גדול שאפשר).

יש כאן מישהו שיכול לעזור או יודע להפנות למישהו שיכול להחליף לי את המידה?

ועוד דבר - הבנתי שהיום יש נעלי חי"ר שהם ממש נוחות. אני עדיין עם ה-brill הקקה האלה. איך אפשר להשיג?

תודה

7. תסלחו לי שאני קצת מסיט את הנושא אבל עוד דבר חשוב מאוד שלא שמו עליו דגש במחאה הזאת אלו שעות וימי המשחקים.

לא יתכן ששולחים אותנו לב"ש קרית שמונה עכו או חיפה באמצע שבוע בלילה. מחרבנים פה על אוהדי הכדורגל ואז שואלים למה לא בא קהל.

כולם כמובן יודעים שהטלוויזיה וזכויות שידור או לא יודע מה מנהלים את הנושא אבל אני חושב שאם יש דבר חשוב כאן זה להחזיר את הכדורגל לימי שבת.

ויסלחו לי החבר'ה המסורתיים שומרי השבת הכדורגל מאז ומתמיד היה בשבת ואני מניח שלרוב הוא יתחיל במוצ"ש ככה שזה לא נורא.

לי באופן אישי נמאס לצאת מהעבודה כמו זין ב5 ולנסוע בפקקים כי זה יום חול ולחזור הביתה באמצע הלילה במקרה הטוב ב1 מב"ש ובמקרה הפחות טוב ב3 בלילה מק"ש. ואני עוד גר במרכז באור יהודה.

כדורגל צריך להיות בשבת בשעה אחידה עם משחק אחד מרכזי בשעה קצת יותר מאוחרת וזהו. נקודה. ושלא יבלבלו תשכל.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.