Jump to content

simon121

משתמשים רשומים
    21
  • Last visited

Everything posted by simon121

1. אני לא מבין אנשים פה אתם באים בשביל לראות את הארגון או בשביל לראות את מכבי? מה זאת אומרת אם עדיין שווה להגיע? נו באמת
  2. שורה 23 כיסא 80. סימנתי בתמונה - http://up380.siz.co.il/up1/tmndhtkqzo1z.jpg
  3. אנחנו 7 חברים שיושבים ב13 בפינה (ליד הקרן של פעם). רוצים לחזור ל11 אחרי כמה שנים של גלות. אם מישהו יכול לעזור בזה אשמח
  4. אני מכיר מישהו שהזמין כרטיס טיסה לחו"ל אחרי שקיבל צו מילואים וקיבל על זה קנס של 3000 שקל.
  5. אין מה לעשות עם הספח בדרך כלל מתקשרים מהמשרד קישור לוודא שקיבלת את הצו ואתה מגיע, שמור את הצו וקח אותו איתך למילואים צריך את זה בחיול. החזר אתה מקבל מהמעסיק שלך, בסוף המילואים אתה מקבל תלושים שמאשרים את הימי מילואים שעשית לפעמים הם שולחים את זה בדואר כמה ימים אחרי המילואים. תהנה
  6. אהלן חברים, אני צריך לעשות פסיכומטרי (שוב, בפעם השלישית) כי חסרות לי 5 נקודות ושאלוהים יקח את מרכז ייעוץ ורישום באקדמית תל אביב יפו. הבנתי שהיו קצת שינויים לאחרונה בבחינה והוסיפו קטע כתיבה או משהו כזה למי יש ספרים שהוא כבר לא צריך? יש לי ספרים אבל מהבחינה שעשיתי לפני שנה וחצי אז אני לא יודע עד כמה הם רלוונטיים. תודה
  7. החולצה של ריאל נמכרה 100 שקל לחולצה הלבנה של מילאן (מקורית) 50 לשחורה (לא מקורית)
  8. יש ל- macron ממשק לעצב תלבושת מותאמת אישית מבין כל החולצות שיש להם להציע תתפרעו http://custom.macron.com/selector הכנתי אחת
  9. מישהו יודע באיזה שעה פותחים את הכניסות?
  10. צריך מנוי של הפועל לא משנה לאיזה שער ובכל מקרה אם אתה מנסה למשוך לפני המשחק בדרך כלל אפשר בלי מנוי בגלל הלחץ של האנשים
  11. מי שרוצה עכשיו באתר של לאן אפשר להזמין כרטיסים ל8 פתאום נותרו עוד 5 כרטיסים. (כנראה אנשים ביטלו)
  12. מה קורה עכשיו אחרי שנגמרה השמירת כרטיסים למי שזכה בהגרלה? אני בטוח שיש הרבה שלא מימשו
  13. מישהו אסף את הכרטיסים ל8 מבלומפילד ועשו לו בעיות?
  14. חברה, אם מישהו זכה ולא יכול להגיע אני מאוד אשמח לקנות את הכרטיס, לא זכיתי :\
  15. למה לא למכור מחר בקרית שלום? גם יש אימון של הקבוצה בצהריים וגם אנשים יוכלו לקנות ולהשתמש בדיסק בדרך לבלומפילד מחר. מה גם שיחסוך בלאגן במגרש
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.