Jump to content

embenh

משתמשים רשומים
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Recent Profile Visitors

378 profile views
 1. קיבל נושא גם בפורום של בילבאו: https://www.aupaathletic.com/saborit/tema/8546401
 2. היה איזה סרטון שרץ בפייסבוק לפני כמה שנים (שנה שנתיים אולי קצת יותר) שמראה את תל אביב (או כל ישראל - לא סגור על זה) בקריינות של חיקוי של טראמפ. חיפשתי חיפשתי ולא מצאתי. מה הסיכוי שמישהו יודע על מה אני מדבר ויכול לשים פה לינק? תודה :)
 3. מכבי צריכה לשחרר את שכטר על דבר כזה. אין לזה קשר לדעות פוליטיות. אתה לא בן אדם פרטי כשאתה משחק במועדון כמו מכבי ולפעולות שלך יש השפעה על ציבור רחב. כל שאר השחקנים צריכים לקבל קנסות רציניים. והתקנון של הקבוצה צריך להתעדכן כדי שמקרים כאלה לא יחזרו. אין פה בכלל מקום לדיון אם הוא צודק או לא, פוליטיקה זה תמיד נושא מפלג ואסור לערבב אותו עם ספורט שבא לאחד.
 4. אני חושב שאם היו רוצים שיגיעו פחות אוהדים פשוט היו עושים משחק בלי קהל בבלומפילד וזהו. החלטות יכולות להתקבל בדרך כזו או אחרת אבל בסוף הכל סובב סביב כסף. יציעים ריקים בכל משחק רדיוס זה משהו שלדעתי לא יעבור בשתיקה אצל נותני חסויות וכל הגופים שמזרימים כסף לליגה. רק תחשוב על המשחק האחרון נגד חיפה בסמי, אבל מול יציעים ריקים... תחשוב איך זה פוגע במוצר. מה שאני מנסה להגיד זה שצריך לסובב אליהם חזרה את נסיון הפגיעה בנו, כך שיפגע בהם. אם יש לך עוד רעיונות איך לעשות את זה, אני אשמח לשמוע. אבל אני שונא להיות כבש ולקבל את הגזירה הלא צודקת הזו. אגב הייתה אתמול ישיבת הנ
 5. שמע אם היה מדובר במשחק חוץ, אז אני מאד מסכים איתך. אבל מדובר במשחק בית, שאתה ואני נענשים על כך שלא עשינו כלום. ובדיוק בגלל הפטריוטיות הזו של אוהדים לקבוצתם, שילכו אחרי הקבוצה באש ובמים בכל תרחיש, ההתאחדות יכולה להמשיך לדפוק עונשים הזויים שכאלה. אין פה תלונה כלפי מכבי ויציאה נגד הקבוצה. להפך, בחשיבה לטווח רחוק, זה מעשה שהוא רק לטובת הקבוצה. אבל לפעמים צריך לסבול כדי לשנות דברים. אני יכול להגיד לך שלא היתה לי בעיה להגיע למשחק חוץ בסמי נגד חיפה, אבל למשחק בית נגד ביתר לא אגיע, וגם לא אמכור את הכרטיס. אני רוצה שהכסא שלי יישאר ריק. החלום זה שמכבי תבוא לפ
 6. בשביל להגיע בזמן צריך לעבוד חצי יום ולצאת בצהריים. כל הפייסבוק מלא באנשים שמוכרים את המנוי למשחק הזה. למה אנחנו צריכים להיגרר לשם כמו כבשים? הלוואי שיהיה ריק וננצח שוב 4 0 ושוב ידברו על ביטול עונשי הרדיוס. באמת שאם כל היציעים שלנו יהיו ריקים ורק שלט פריסה ענק התאחדות של מושחתים זה יעשה תעבודה.
 7. אני לא יודע אם זה אפשרי ולכן מעלה את זה כרעיון לא אפוי עד הסוף כרגע, האם אפשר ליזום מהלך שבו מכבי יחד עם עוד כמה קבוצות מובילות יוצרת ליגה חדשה, שלא כפופה להתאחדות המושחתת הנוכחית, תוך הסכמה על חוקים ותקנון חדש ושפוי? כמו שבכדורסל באירופה מכבי החליפה ליגה לפני כמה שנים, אולי גם פה הגיע הזמן להחליף? מכבי, הפועל, חיפה, ביתר, נתניה, באר שבע, נגיד שכולן מחליטות על הקמה של ליגה חדשה, איזה ערך יהיה לליגה הקיימת? אפילו אם לא ייצא לפועל בסוף, רק התחלה של תהליך התנתקות כזה אולי יוכל להוביל לזעזוע בהתאחדות המושחתים.. וחוקים יתוקנו ואנשים יוחלפו.
 8. אבוקות במשחקי נבחרת זה רעיון מעולה שמישהו פה הציע. חוץ מזה, להגיע אליהם הביתה. אבוקות ליד הבית. צריך שהדבר הזה יגיע לחדשות המרכזיות במדינה ולפתוח ועדת חקירה על השחיתות שיש שם.
 9. אם לא מבטלים להם את הרדיוס, להגיע אליהם הביתה, ולפתוח אבוקות בכל משחק מעכשיו. בני זונות.
 10. יש פה עדכונים בדקה אחר דקה, כתוב שבדיוק עכשיו התחילו לדבר על מכבי. אגב העו"ד של הפועל לא יודע לענות. https://www.sport5.co.il/dayevents.aspx?FolderID=5374&docID=331730&lang=HE
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.