Jump to content

BIGBEN

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by BIGBEN

1. הוא טעה או שהתכוון מתחילת הסיבוב, יש להם עוד 6 משחקי בית ו-5 חוץ. הבעיה שחוץ מהמשחק מולנו, כל משחקי החוץ קלים יחסית: אשקלון, עכו, מכבי פ"ת וק"ש.
  2. אני בעד זימון לנבחרת. אני בטוח ששם הוא ישתפר, לכו תדעו עם התוספים שמחלקים שם...
  3. המחזה של בלקמן אחרי השער השני, כשהוא נעמד ליד עיגול האמצע ומסמן לכולם בהתלהבות את הסיפרה 3, הכוונה יאללה בואו נשים את השלישי ונלך הביתה, כל זה מעיד כמה הבן אדם ווינר ומחוייב. הזכיר לי נשכחות את קרלוס ופריצה. 4 חודשים הוא כאן ומרגיש כאילו 4 שנים.
  4. אחרי המון הילוכים חוזרים, אני בספק אם שוער בליגה הישראלית לוקח את הכדור הזה. לדעתי, הדבר המתבקש הוא שהשחקנים בחומה יקפצו, למרות שבשנים האחרונות ישנה מגמה הולכת וגוברת של בועטים שמחכים ששחקנים יקפצו ואז בועטים כדור שטוח. זוכר ככה מהראש גול כזה של קוטיניו, נדמה לי שגם מסי וגם דיבאלה.
  5. יש דברים נסתרים לא נבין לא נדע.......יש שם אחד ששאל היום אם זה חמישה חילופים?! מנסים לשבור בכוח את השיא של ההוא שהתעצבן על הגול ב"נבדל ברור" של מכבי אחרי הוצאת חוץ.
  6. אני חושב שבעקבות הגמר היום, הראיון הדי כנה יש לומר של בניון עבר מתחת לרדאר. הוא חילק שבחים לג'ורדי בעיקר בנושא של הכנה לפני כל משחק, עוד ציין את החיבור של השחקנים אליו בעונה שעברה כשאימן עשרה משחקים. הוא הדגיש את השינוי לרעה שעבר על הקבוצה עם המינוי של וידיגל. הבעיה הייתה בחיבור של השחקנים לשיטה חדשה שוידיגל ניסה להטמיע וכמו כן העובדה שהשחקנים לא התחברו לאופיו. ללא קשר, ממליץ לראות את הראיון. אישיות מיוחדת, מאחל לו רק הצלחה..... מיום שלישי הקרוב כמובן.
  7. כי סוג המשחק הוא שונה, ב"ש לא משחקת עם עשרה שחקנים מאחורי הכדור במשך 90 דקות. ג'ורדי יהיה חייב להערך ולפתור את הנקודה הזאת. מול בית"ר יהיה סגנון דומה וכמו במשפט השני שלך, שם זה יוכרע. לא חושב שמול אשקלון, אשדוד או פ"ת מישהו לא רצה או זילזל, לדעתי חסרו שחקנים משמעותיים כדי להכריע יריבות מהסוג הנ"ל, כמו אצילי ודסה. זה נשמע כמו תירוץ עלוב, אבל איך שהסגל נבנה, זה לצערי המצב.
  8. נושא הקרנות ומצבים נייחים: שמתי לב מתחילת העונה שמכבי בשום מצב לא מכניסה לרחבה יותר מחמישה שחקנים, כאשר שניים, בדר"כ גולסה וריקן עומדים על קו ה-16. אני עוקב אחרי כל הקבוצות מתחילת השנה. ב"ש לרוב מכניסה לרחבה בקרנות שבעה שחקנים! בית"ר 6 ושאר הקבוצות 5. כמובן שזה תלוי תוצאה ברגע נתון. הפעם הראשונה אתמול שנכנסו לרחבה שישה שחקנים של מכבי הייתה קרן בדקה ה-85 לערך. בליגות באירופה אני פחות עוקב, אך עדיין ראיתי לא מעט מצבים שקבוצות מעלות 6 ואף 7 שחקנים גם בתוצאה של 0:0 וקרן במחצית הראשונה. אני מבין שבקטע הטקטי מכבי מפחדת ממתפרצות וסובלת תמיד מבעיה של משחק הגנה (בדגש על הבלמים) גבוה ועדיין, לא מוצא סיבה או טעם להשאיר כל קרן את דוידזאדה, שפונגין ומיכה על קו האמצע.
  9. ברור שמיטש הוא זה שאישר. ואן לוון, הוחתם אך ורק על סמך היכרות עם ג'ורדי בזמן ששיחק בשחטאר.
  10. לרגע חשבתי שהתכוונת לאוחנה.
  11. לא יודע אם זה אמיתי או לא, בכל אופן יש הגיון ב"תשובה" של קרויף: בבית"ר ת"א/רמלה 33 משחקים כולל גביע וגביע הטוטו - גול אחד. בנתניה (לאומית) 34 משחקים - גול אחד. העונה 13 משחקים - גול אחד בגביע הטוטו. קראתי גם אני את הכתבה של קופר, אכן מוביל בכל הפרמטרים וזה יפה, אבל חייבים מישהו שיכבוש מהקישור, אחורי ולבטח 50:50. נכון שהסתדרנו כל עונות האליפות בלי, אבל לא צריך להזכיר מי היה אז בחלק ההתקפי, לכן יכולנו לחיות עם ה-2 גולים בעונה של אלברמן או ייני. התרומה של ראדי+הוגו+הובאן כל עונה כמעט 20 שערים. ולסיום, כותבים את השם שלו Mohamed ולא Mohammed.
  12. אני יוצא מנקודת הנחה שעלויות הבדיקה בכדורגל ובכדורסל זהות. בדיקה לשחקן בודד עולה 300 יורו. חשבון פשוט : כל מחזור 28 שחקנים (שניים מכל קבוצה) כפול 36 מחזורים = 300,000 יורו. אגב אפשר גם חצי כמו בכדורסל למשל, אפקט ההרתעה יעשה את שלו. מיליון שקל הוצאה בשנה, על מנת שהכדורגל ישאר נקי. לעניות דעתי לא הכל חייב להיות רווח. יש כאן קהל שמעורב, גופי תקשורת שהם מן הסתם בניגוד אינטרסים ורק מתפללים להודעות ווטסאפ והדלפות בסגנון של שיר צדק או לאלה ועדיין, הייתי שמח במיוחד לאחר המקרה של שיר צדק לראות שינוי בנושא. מספיק לשמוע את הדברים שאמרו לאלה והדוד שלו, גם אם הם מרגישים קורבן ולהבין שיש עוד.... עוד הרבה שלא נתפסו.
  13. לגבי אור דסה, הוא נתן 2 מסירות לגול, אחת לעטר ואחת לקיארטנסון. שתיהן בנגיעות גדולות. בכלל המשחק שלו בנגיעה אחת נהדר.
  14. פורום אוהדי מפגש הסטייק. אבל זה פחות מעניין, הקללות פה על השחקנים בכלל ועל ג'ורדי בפרט שאלוהים ישמור. הכי גדולים כאן, הם אלו שבאים בטענות למיץ' שמעסיק את ג'ורדי. תנשמו, הפסד כואב ומעצבן, מכאן ועד נגמרה העונה המרחק גדול. אחרי הפגרה הכל יראה אחרת, יש דברים שלא ניתן לשנות כרגע. שפונגין בלי רגל שמאל, עולה פעמיים מקסימום כל מחצית כדי לתמוך בהתקפה. הקישור חסר שני שחקנים שישנו את כל התמונה. המבשל הכי טוב בליגה בעשור האחרון אוטוטו חוזר. שוינפלד הוא כוח אדיר לרוטציה. שכל אלו יחזרו, ההגנה לא תהיה חשופה כמו בחודש האחרון, הקישור יהיה הרבה יותר דינמי, אגרסיבי ולוחץ. וקיארטנסון יקבל אספקת כדורים כמו שהוא אוהב. צריך להרים את הראש, הביטחון כרגע בריצפה, אבל חייבים לתת משחק טוב ותוצאה מול עכו. דבר אחרון, כבר ראיתי את כל הבדיחות על דסה וגולסה, חלקן שנונות, אבל הם יחזרו אחרי הפגרה ויסתמו הרבה פיות.
  15. זה לא גבר אמיתי, אלטמן במקום פרץ ואילון אלמוג במקום סושיץ'.
  16. לא יודע אם מפוברק או לא, אבל יש הודעה של עו"ד שטוען שאלמוג כהן סיפק לשיר צדק את התוסף ובנוסף מי שעוד לקחו ולא נבדקו הם חיימוב וביטון. לא קראתי את כל ההודעות הקודמות, אז סליחה אם מיחזרתי.
  17. ומה חיימוב ובן ביטון? למה חיימוב לא פותח בב"ש כבר כמה משחקים? למה פתאום הוא לא מוזמן לנבחרת? בן ביטון פצוע?! טוב נו, מלכת הדרום השקופה גם הוציאה בזמנו הודעה שלשיר צדק יש נפיחות בברך.
  18. אני יודע שזו דעת מיעוט, יתכן אפילו דעת יחיד ובכל זאת, למה לא לתת לבלטקסה מגן שמאלי? הכוונה אם השאירו אותו בסגל, לארבעה וחצי משחקים בגביע הטוטו?! לא עדיף היה להשאיר את שון?
  19. אני לא מחדש יותר מידי, ומספיק להביט בהרכב של סלביה פראג נגדנו שלושה ימים לפני הדרבי נגד ספרטה, אבל אם להתייחס לויאריאל, אז היכולת של בקאמבו משליכה לדעתי על הרצינות של ויאריאל לגבי המפעל, אחרת איך ניתן להסביר שנגדנו, למעט מסירה אחת לגול לבאקה, אני לא זוכר עוד פעולה חיובית אחת שלו..... שלושה ימים אחרי המשחק נתן שלושער מול אייבר, הוסיף עוד שער במדי קונגו והיום צמד בעשר דקות נגד ג'ירונה. עם זאת, בדקתי לגבי הזוכות במפעל ובעשרים שנה שהוא קיים, סביליה זכתה חמש פעמים, אתלטיקו מדריד פעמיים וולנסיה פעם אחת, נתון די מדהים. לדעתי, הקבוצות ברמות האלה פלוס מינוס, יודעות שהן יעברו בהצלחה את שלב הבתים ומשלב ה-1/32, היות ומדובר בשיטת בית/חוץ עד לגמר, הן פחות חוששות מהפתעות.
  20. 8 שנים בנבחרת כמעט 50 משחקים, הופעה אחת ראויה מול בוסניה.
  21. אתה צודק, בשום שנתון הוא לא סיפק מספרים. אם לא ישפר את הבעיטה, משחק בנגיעה, להרים את הראש כשהכדור אצלו לא תעזור לו המהירות. יגיע לרמה של חן עזרא, או במקרה הטוב טב"ח. עם זאת, לזכותו נזקף אלמנט חשוב - הוא ילד טוב אפילו מאוד, משמע, הוא יודע להקשיב, רוצה מאוד ללמוד וליישם ועובד מאוד קשה גם באימונים וגם במשחק.
  22. אנחנו גם לא אמורים להיות. הנהג אוטובוס, המבקר מסעדות וכל שאר הליצנים בתקשורת כן אמורים להיות. לגבי השאלה אם זה היה קורה במכבי? היינו עדים עכשיו לסיפור אלאור אזריה 2.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.