Jump to content

BIGBEN

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by BIGBEN

1. בדיוק בגלל זה כתבתי מה שכתבתי, הוא שוער חלש וזבל ובקיץ הוא יעזוב אז לפחות שישאיר חותם על הפנים של אותו זין שקילל אותו.
  2. הדבר היחיד שחבל לי באופן אישי, שהצליחו לתפוס אותו והוא לא הצליח לקפוץ כמו שסופו קפץ על יואב אמיר.
  3. כמה אני אוהב אותו, איזו טכניקה. ביצוע הרבה יותר נקי מהשער בגמר גביע.
  4. בדיוק מה שחשבתי, לפי ההצבעות היה נראה ששוב הסקר הוא : "מי השחקן האהוב עליך במכבי".
  5. צודק 100%. אגב אצל מויס וואן חאל לא היו תוצאות (ואן חאל הצליח לשדוד גביע), אבל היה הרבה יותר כדורגל.
  6. זה מתוך תגובה בוואן, טעויות לטובת בית"ר: מחזור 25: נגד הפועל עכו - פנדל שלא היה ולא נברא לאחר ששכטר תפס את המגן שעבר ונפל. סאבו שהיה צריך לקבל אדום על פגיעה ותיקול ללא כדור בשחקן יריב, מקבל צהוב בלבד. מחזור 22: נגד אשקלון - 2 שערים. פנדל שלא היה ובעיטה חופשית שלא היתה. מחזור 18: נגד קרית שמונה - גול מקרן של פריירה תוך כדי ששכטר מכניס את השוער לשער. מחזור 16: נגד מכבי פ"ת - בריהון בועט את הכדור שנמצא בידיים של השוער ומבקיע בבעיטה נוספת. מחזור 15: נגד אשדוד - פסילת שער חוקי לאשדוד. שני שערים לאחר בעיטות חופשיות שלא היו אמורות להישרק, מה גם שהשער הראשון אמור היה להיפסל ולו רק משום שכדור הרוחב של הייסטר עבר את קו החוץ. מחזור 14: נגד מכבי ת"א - בעיטה חופשית שלא הייתה של פריירה. מחזור 10: נגד בני יהודה - פנדל לאחר התחזות של שכטר. מחזור 6: נגד סכנין - פנדל שלא היה (הוחמץ), שער מבעיטה חופשית שלא הייתה לאחר התחזות של חן עזרא. מחזור 5: נגד קרית שמונה - בעיטה חופשית של פריירה שלא הייתה. מחזור 4: נגד הפועל חיפה - בעיטה חופשית של פריירה שלא הייתה. מחזור 2: נגד אשדוד - במצב של 1:0 לאשדוד, הרחקה של שחקן אשדוד לאחר נגיעת יד מכוונת אבל לא הייתה אמורה להישרק כיוון ששכטר היה בנבדל קודם לכן. מחזור 1: נגד מכבי ת"א - שער מריבאונד של פנדל שנשרק לאחר צלילה של שכטר ברחבה. להערכתי, בית"ר קיבלה 14 שערים ו-16 נק' מהשופטים. עכשיו סיכום שלי: 1. יש לציין שחלק מהמשחקים הסתיימו בתיקו או בהפסד של בית"ר אולם זה כלל לא משנה את הנתונים/העובדות לעיל. 2. אני בטוח שאם אבצע חיפוש מעמיק אמצא עוד כמה טעויות לטובתם. 3. שווה לבדוק מי היו השופטים במשחקים הנ"ל? האם יש מגמה מצד שופט זה או אחר? 4. לאחר שמתבוננים במקבץ הזה, בטח שאפשר להבין את "הבכי" שלנו, רק לגבי אתמול, אני זורם עם ההחלטה על היד של בלקמן, הפנדל הראשון כביכול על גולסה לא היה ולא נברא, למרות ששכטר ומליקסון קל מקבלים פנדל. הפנדל השני על גולסה הוא ברור ב-100% וכאן אני מאשים גם את ליאני גם את הקוון וגם את שופט הרחבה, הארוע היה קרוב לשלושתם. הפנדל השלישי כמובן מוצדק. 5. אם אני מנסה להיכנס לראש של השופטים, זה די פשוט וברור. מצד אחד יש את הקבוצות הגדולות שצריך לפנק ואת הקטנות שצריך לזיין, אולם במצב של מכבי הכל מהתהפך, קרי כמה אלמנטים. מכבי לאורך השנים היא אימפריה עם תקציב של 130 מיליארד/טריליון שקל והיא לא צריכה עזרה משופטים, זה מתחבר לעניין השני ששופט לא רוצה "להרוג" משחק לטובת מכבי דקה 15 או 25. לגבי אתמול צריך להוסיף את משפחת לוזון, לא ליאני ולא אף שופט רוצה את אבי והחמולה על הראש שלו במחצית בחדר השופטים עם צעקות בסגנון "הרגת את המשחק", "אני אחסל לך את הקריירה", "אני אדאג שלא תשפוט יותר". 6. כמעט שכחתי את מאיר לוי...
  7. לא כאחורי כמובן, אבל בעמדה של גולסה או ריקן, לעניות דעתי רודריגס לבטח אבל גם קאניוק עדיף על באטוקיו. קאניוק יכול לייצר מספרים, מסירות מפתח, בועט חופשיות נהדר ויכול לחלץ כדורים לא פחות טוב מבאטוקיו.
  8. חחחח לגמרי. טב"ח בשבוע כזה אני מוציא אותו לקפריסין לסופ"ש. גם ביציע הוא עלול לקבל צהוב.
  9. מיכה וריקן חייבים להיזהר מצהוב במשחק נגד הפועל חיפה, אחרת יחמיצו את המשחק נגד ב"ש. אותו כנ"ל, מליקסון ושהר בב"ש.
  10. החשש אכן היה קרע בצולבת, ה-MRI הראה קרע חלקי ברצועה הצידית. אם אני לא טועה הוא נפצע ב-15 בפברואר וזמן ההחלמה המשוער בין 4 ל-6 שבועות.
  11. בדיוק מה שכתבת, בדקתי ביוטיוב וזה הסגנון אחד לאחד. לעיתים הוא בועט לאחת הפינות הגבוהות. לא יעזור לחזור ולהגיד זלזול, זה לא הופך את זה לנכון. אם ג'ורדי היה מרגיש לשניה שיש אלמנט של זלזול מצידו של בלקמן, הוא היה עושה סוף לעניין בשנייה.
  12. בעניין הזה, איזי הוא איש עסקים. הוא כבר סלח ושכח שאלונה פנתה לבכר מאחורי הגב שלו. הוא סלח לרב"ש, לבב"ז ולכולם. הוא ייקח 3 מיליון יורו ויביא עוד מציאה בהעברה חופשית בדיוק כמו שהביא האסלביינק.
  13. ראיתי העונה לא מעט את האסלביינק, המשחק אתמול הוא כמובן לא קנה מידה ועדיין, לבן אדם יש כוח מתפרץ לא נורמלי, הוא בא מהאמצע (כמו דיא סבע) ואי אפשר להוציא לו את הכדור. הוא שחקן של מספרים, ראיית משחק טובה. לדעתי מתאים בול לעמדה מתחת לחלוץ, שחקן קלאסי לפצח הגנות צפופות/בונקרים. השאלה היא, האם אפשר לקבל הנחה מאיזי ולהביא אותו במיליארד ושלוש מאות?
  14. אני לא מתייחס להגנה שלנו כי הנושא הוא ויטור. לא יעזור כלום, אם כל אחד נכנס לנעליים של בכר הוא חושש מהפציעה ובגדול. נכון ההגנה שלהם מבחינת ספיגות הכי חזקה בליגה, אי אפשר להתווכח עם המספרים. ובכל זאת, אלחמיד, אוחיון או טאהא מול וידאר, סבע, שכטר.... אני די מאמין שבכר היה שקט לו ויטור יכל לשחק מולם. יש כמובן עוד פרמטרים שהוא בכמה רמות מעל השאר כגון משחק הגנה גבוה, הנעת כדור. הוא סוג של מנהיג שקט ולשקט הזה שמשרה בטחון על חיימוב, על המגנים שיודעים שיש מי שיסגור חורים שלהם ועל שאר הקבוצה, אין תחליף. אגב גם מתן אוחיון לא יראה דשא בשלושה שבועות הקרובים וזו עוד סיבה למה הפציעה של ויטור קריטית להם.
  15. אני לא מאמין שם לכלום. שיר צדק לקח סמים, ב"ש הודיעו פציעה בברך. מיכאל אוחנה עם בעיות של חוזה, ב"ש הודיעו פציעה בברך.
  16. לא על כל השחלה/עקיצה (והם קיבלו כפול השנה), חייבים לאכול אחת חזרה. צריך להיות משוגע כדי לרצות את רועי כמעט.
  17. גם אם חיפה יגיעו למצב שהם צמודים לאשקלון זה לא יעזור. שירצקי, אבו יונס ולוזון ימכרו לשחר בחינם.
  18. עוד כמה דברים: 1. כל כך הרבה כסף מושקע ואין מחלקת סקאוטינג ראויה? למנות אוהד לצוות, לדעתי זה זלזול באינטיליגנציה ובעיקר בכיס של האוהדים. 2. להחזיר שניים שלושה מושאלים דוגמת חבשי שלא פחות טוב מאף בלם זר שהובא בשנים האחרונות וקיבל סכומי עתק. גוזלן או וויסמן בשליש מחיר ייתנו את אותה תפוקה של דמארי, כנ"ל עוואד מול קלאוס. 3. סבלנות היא מילת המפתח. להפסיק "לרדוף" אחרי מיץ' ואלונה, הכוונה לנקות את כל השומן תרתי משמע(קאיו) ולבנות שלד בריא, שחקנים מחוייבים עם אופי. אין ספק שהבעיה הבוערת היא מנטלית כמו שכתבו לפני, הוחלפו קרוב למאה שחקנים, הוחתמו כמעט עשרה מאמנים שונים+שניים שלושה מנהלים מקצועיים, מנכ"ל הוחלף, מאמני שוערים, מאמני כושר, מה לא בקיצור. אם הם ימשיכו בקו של השבע שנים האחרונות, לרכוש ממכבי שחקנים שלפני פרישה, לגיונרים שנתנו עונה וחצי בלחץ (קהת, דמארי, גרשון) בתוספת זרים בלוף שסוכנים משחילים אותם, לא רואה שם שום אופק בעתיד.
  19. http://www.myfeed4u.tv/section/football/ http://cricfree.sc/watch/live/hapoel-beer-sheva-vs-hapoel-kiryat-shmona-live-streaming http://www.sportcategory.com/a-4/10/172/a-517216.html http://myfeed2all.eu/type/football.html http://livetv.sx/enx/eventinfo/625562_hapoel_k_s_hapoel_beer_sheva/ http://www.usagoals.net/football.html
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.