Jump to content

BIGBEN

משתמשים רשומים
 • Posts

  1
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

428 profile views
 1. עדן שמיר וירדן שועה אותו סיפור, שניהם רוכבים על חצי עונה טובה, האחד בק"ש והשני בבני יהודה. לשועה יתרון וזה הגיל, אולם הקופסא כידוע לא משהו. בכל אופן, עצוב לי שעדן קארצב נמכר ועידו שחר נמחק בשביל עדן שמיר.
 2. בנושא פארפה אני כמובן גם מקווה, הבעיה שמאז ההשאלה של גלזר, אייל סגל לא מתפשר בנושא הזה. לא רק איתנו אגב, הוא בגישה של אני לא אהיה המשביח הלאומי.
 3. נראה לי שההחתמה של פריצה כתוצאה מהמלצה/עזרה של איביץ'. בנוסף, נראה שגם הפזילה לשוק הספרדי נובעת מהקשר הקרוב עם ג'ורדי.
 4. ימים יגידו, הייתי מחכה להשלמת הסגל. לגבי המאמן, הוא הרוויח את העונה הזו ביושר. להזכירך, דוניס השאיר לו וואחד סופלקי= 20 מ-36. דבר נוסף חשוב, חיפה לא לקחו אליפות עשור מהרבה סיבות. אחת המרכזיות, כל שנה החליפו שם את כל הצוות למעט הדובר. תסתכל על אלונה, אכלה לא מעט לקרדות עד שנתנה את המפתחות לאלישע שייצב ולאחריו בכר שקטף את הפירות. בקיצור, זה מתכון להתרסקות. לעניות דעתי, חייבים יציבות בעמדת המאמן אבל אחד שיהיה מקצועי ואוטוריטה... געגועים לאיביץ.
 5. לדעתי הוא יעלה עם בלטקסה לצד הרננדס.
 6. אותה מערכת, מזכירה לצערי את המקבילה מהכדורסל. זה אומנם לא שחור לבן והיו גם לא מעט קבלות ופייר פליי ועוד, אולם הסה"כ מאכזב וחובה לרענן ולשדרג.
 7. רוב הסיכויים שזה כולל מלחמה עם איינבינדר על סרט הקפטן במידה שאלטמן עוזב. או אולי גוטליב שהפך תוך שנה מאויב לאוהב. אגב גוטליב, מישהו יודע אם פרעו כבר את התשלום האחרון לעכו בסך 27,777.777777778 ש"ח? לדעתי האחים מחכים ל-7 שנים אם וכאשר יש התיישנות.
 8. לפי האתר של המנהלת רועי גורדנה עם 8 צהובים טום בן זקן ופהאד באיו עם 4 צהובים. *חייב לציין שלא הייתי סומך על הנתונים שלהם, כי מופיע למשל שפלאניץ עם 4 צהובים ומזמן הוא קיבל את החמישי כדי לשחק נגד מכבי. לגבי חוסרים היום: גיל כהן הבלם פצוע, גם הבלם הקבוע טימותי אווני פצוע. יחליף אותם עומרי בן הרוש
 9. אין כאן שום ספוקלציות, יש כאן עובדה אחת ברורה. הם לא אוהדי חיפה ואפק ספציפית אוהד קריית אונו יותר מאשר הפועל. הם שונאי מכבי מובהקים. יש לי לא מעט חברים שמתנהגים כמושפיגלר ואפק בדיוק. חבר קרוב אוהד בני יהודה אומר לי לפני המשחק אתמול אמן שתפסידו, אני עונה לו שזה מה שמעסיק אותך שהקבוצה שלך עם רגל וחצי בלאומית? הוא עונה בחזרה, אני אשמח באליפות של חיפה יותר מאשר אהיה עצוב בירידת ליגה שלנו. למען הסר ספק, זה אוהד בני יהודה "רק" 45 שנה", אני שואל אותו שנים ומה הסיבה? הוא אומר לי כי אתם בכיינים ושחצנים, אותו הדבר עם חברים אוהדי בית"ר והפועל. לכולם אני עונה את אותה התשובה, אם אתם לא חלק מזה ואתם לא... ומוסיף שביום שלא תשנאו ותקנאו, אתחיל באמת לדאוג. ובאמת שאני מבין את אוהדי הפועל ובית"ר וחיפה בשל היריבות בין מועדונים גדולים. בלי נימת או טיפת זלזול, מה לעזאזל קבוצות כמו בני יהודה ונתניה קשורות. אני כבר מבין ששנה הבאה גם אשדוד ומכבי פ"ת ישנאו אותנו כי הם יסיימו מקומות 3-4 ויחשבו בטעות שהם נכנסו לרשימת המועדונים הגדולים. ולסיום מעניין אותי מה היה מצבה של בני יהודה למשל (עם נוער בליגה השנייה) בלי המושאלים שאנחנו דואגים לפנק אותה בכל שנה.
 10. השנה התירוץ : שופטים בצהוב עונה שעברה : הקורונה עונות שעברו : אם בנאדו היה מתחיל את העונה וכו' מה לגבי עונת 2018-2019?
 11. אני חושב שרובנו לא מבינים את היתרון שיש לנו בעמדת המגינים, יכולים להתווכח עד אין קץ על הרמה או הכי טוב שהיה בימין או בשמאל. כצמד,להתווכח יהיה חטא.
 12. חייב לציין שלפני כל האשמות, הוד מעלתה שיקרה את כולם בטענה ששיר צדק סובל מפציעה בברך.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.