Jump to content

כישלוני

מושעים מרצון
    3
  • Last visited

3 Followers

Recent Profile Visitors

694 profile views
  1. להשוות את אברמוב, לוזון וטביב לפלורנטינו פרז, ברלוסקוני ואברמוביץ' זאת השוואה ראויה בעיניך?
  2. אם כשהייתי צעיר היה לי חלום לקנות את מכבי מלוני, היום אני בטוח שגם אם אזכה בלוטו אני לא אשקיע בכדורגל לירה סורית דפוקה מעבר למנוי ליציע הכבוד עוד דוגמה לריקבון - בעלי הקבוצות משום מה מנסים לדחוף בכוח את שינו זוארץ לתפקיד יו"ר ההתאחדות - אותו שינו זוארץ שהיה שותף של הלוזונים במכבי פתח תקווה, אותם לוזונים שבקושי רב הצליחו להרחיק מניהול ההתאחדות למי ששכח את המאבק הציבורי של אותם ימים. אחרי שזוארץ נפסל על ידי ועדת האיתור בגלל זיקה למכבי פתח תקווה, העסקנים מנסים עכשיו לשנות את החוק באופן רטרואקטיבי כדי שבכל זאת זוארץ יוכל לשמש כיו"ר. הייתי מצפה שועדת האיתור לא תיכנע לשחיתות הזאת, אבל נער הייתי וגם זקנתי, ברור לי שהם יאשרו את המהלך המסריח הזה, כי הם יודעים היטב מי משלם להם את המשכורת ועל איזה צד מרוחה החמאה. כל זה קורה מתחת לאף של הציבור בזמן שרובנו עסוקים בדרמות המונדיאל, ולא שמים לב שהכדורגל הגוסס שלנו נחטף בפעם המי יודע כמה על ידי אינטרסנטים קטנים ומושחתים.
  3. היום שבו מיטש, אלונה ושחר ימאסו מלהתבוסס בביצה הזאת הוא לא רחוק, כשזה יקרה אף אחד לא יכנס לנעליהם, ואפשר יהיה רשמית להכריז על מות הענף
  4. תועמלן ליכוד קלאסי - משקר ללא הרף, מסמן בוגדים, מכפיש בבוטות ומטשטש את מניעיו מקווה שמשלמים לכם טוב שם בחוות הטרולים זה רק עניין של זמן עד שאחד מכם יצא לתקשורת עם סיפורי זוועה על ניצול והתעמרות של משפחת נתניהו
  5. מעניין אם ניר חפץ הצליח להקליט את זוג המושחתים מדברים על הטרולים הממומנים שלהם שמציפים את הרשת בתעמולה גבלסית, גם לכאן הם הגיעו
  6. בזמנו אאל"ט המשטרה עצרה אוהדים שלנו שעשו את אותו דבר בקרית שלום, איפה המשטרה עכשיו?
  7. בליגה הישראלית לא צריך סגל מפוצץ בכוכבים כדי להיות בפלייאוף העליון. דמארי ועאבד יכולים להיות השובר שיוויון שיזניק אותם למקום 4-6 במקום בני יהודה, מכבי נתניה והפועל חיפה. לא ברור גם איך ישלמו על דמארי,זה נשמע כמו אחד הנושים הראשונים של הפירוק הבא בעוד כמה שנים.
  8. אם הפועל תצליח להחתים את דמארי ואחמד עאבד, הם עלולים להיות פאקטור משמעותי בצמרת. עד שחשבתי שנפטרנו מהם לשנים הקרובות, נראה שהם נבנים בהדרגתיות ובשיקול דעת, משהו שלא היה שם מאז תקופת תאומים. ובעצם, על מי אני עובד? זאת הפועל. אין סיכוי שהם יעבירו עונה שלמה בלי לפטר מאמן, להסתכסך עם האולטראס שלהם, ולהיכנס לתביעות עם שחקנים ואחרים שחייבים להם כספים.
  9. התופעה שנקראת "הזוג נתניהו" היא נושא למחקר פסיכיאטרי פעם אחר פעם הם נתפסים באור הזרקורים בקלקלתם פעם אחר פעם הם נחשפים במלוא ערוותם באירועים הזויים וביזאריים פעם אחר פעם הם מעוררים אצל הציבור תגובה שנעה בין בחילה לבין צחוק מתגלגל פעם אחר פעם הם מכחישים הכל, קוראים לכל העולם ואשתו שקרנים, שולחים כל מיני יצורים בזויים לסנגר עליהם בתקשורת (עד לא מזמן את ניר חפץ) מדובר כבר בעשרות רבות של מקרים בהם ניצולי שרה נתניהו שמים נפשם בכפם ויוצאים לתקשורת עם סיפורי אימה שאי אפשר לתפוס או להכיל, ולזוג הפסיכופתים הזה לא מזיז, הם ממשיכים בשלהם מתעמרים בעובדים במעון ראש הממשלה, משנוררים מתנות מבעלי הון שרוצים להיות קרובים לצלחת, מתחמנים את שומרי הסף בשביל לקבל תענוגות ופינוקים מנקרי עיניים על חשבון המדינה זה פשוט בלתי נתפס איך אפשר להיתפס על חם, לשמוע את הביקורת הקטלנית, להכחיש מכל וכל על ידי שקרים גסים והיתממויות כוזבות, ואחר כך להמשיך בשלהם לפארסה הגועלית הבאה מדובר בחלאות המין האנושי - שילוב נדיר של חמדנות, טירוף ורשעות
  10. המתנה שלא מפסיקה לתת "שרה מאלצת עובדים לשלם מכיסם" הקלטות נוספות של עד המדינה ניר חפץ בה שוחח עם חשב משרד רה"מ חושפות עוד מההתנהלות הבזבזנית לכאורה של בני הזוג נתניהו. מחשבון של 6,000 דולר על המיני-בר במלון ועד עובדים שנאלצים לשלם על מוצרים. בני הזוג נתניהו בתגובה: "הכול שקרים" (MAKO)
  11. לגמרי. מה שמפורסם בתקשורת זה אולי 1% ממה שקורה שם ביום יום. יש פה קשר שתיקה עצום, של כל מי שהיה שם ויודע איך הבית משוגעים הזה נראה מבפנים.
  12. ברייקינג - וואלה ניוז: "תגידו שזו לא אני!": כששרה נתניהו שמעה את קלטת ה"פסי-כו-לו-גית" ביום פרסום ההקלטות בוואלה! NEWS התקיימו שיחות ועידה בין בני הזוג נתניהו לבין יועצי התקשורת, שהגדירו את האירוע "רעידת אדמה". רעיית רה"מ ביקשה מהם למסור כי "מישהו מתחזה לי" וטענה ש"אין לי קול צרוד כזה". לבסוף, הוחלט לדבוק בגרסה הרשמית שנמסרה לתקשורת איך לא מאשפזים אותה בכפייה? זה לא רק שהיא פסיכית, לזה עוד אפשר לגלות אמפתיה היא גם מרושעת ברמות מפלצתיות, כמו מכשפה מסרטים מצויירים, משהו לא אנושי
  13. מזל שאני לא ראש הממשלה
  14. ועכשיו הקלטות מרגשות של ניר חפץ קצב ההפגזות מזכיר לי את ימי חשיפת התמלילים של שיחות מוזס נתניהו, אז חשבתי שאי אפשר לרדת יותר נמוך מזה אקסיומת נתניהו: תמיד אפשר לרדת למקום שפל, בזוי ונלעג יותר מהמקום הנוכחי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.