Jump to content

Cholo

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Recent Profile Visitors

284 profile views
  1. מחפש החלפה להיום - נותן כרטיס ל11 בתמורה לכרטיס ל13
  2. היה מפתה אין ספק, אבל בוליביה קראה לי
  3. ברזיל בפער המקום שהכי נהניתי בו בינתיים. הייתי שם 3 חודשים עד הרגע האחרון של הויזה. מבחינתי ההיילייט עד עכשיו בטיול זה פיפה. הייתי שם חודש ושבוע ובכיף הייתי נשאר גם עוד. ממליץ גם על פוקון בצ׳ילה, הרבה אטרקציות למי שאוהב, ומעבר לאטרקציות המקום עצמו מדהים ולדעתי לא צריך לעשות בהכרח את האטרקציות כדי להנות שם. את אורוגוואי הרבה מפספסים וחבל, ממליץ שם במיוחד על קאבו פולוניו. כפר היפים שמנותק מחשמל, טיפה לצאת מהשגרה.
  4. דש לשרוןלגבי הכסף - נתקלתי באנשים שהוציאו כמות כסף בשבוע כמו שאנשים מוציאים בחודשיים בטיול, ככה שזה באמת משתנה. אחת החוויות המרגשות בטיול עד עכשיו היה לשבת עם הLa 12 בבומבוניירה. אל תפספסו. אני מטייל כבר קרוב ל 5 חודשים ביבשת ככה שאם יש שאלות ספציפיות מוזמנים לשאול
  5. דור היה חושך תקופה מאוד ארוכה, אבל לרוב (כשהוא שיחק) הוא תופקד בקישור, אבל שוב לא כאלברמן אלא כראדי. האמת שאני כבר תקופה אומר את זה, כי הוא שחקן שאין לו אוריינטציה התקפית בכלל. וכאחד שמאוד אוהב את הפרשנות של עומרי אפק אני לא רואה בושה להגיד את מה שהוא אומר, ההיפך.
  6. אחד השחקנים שאני הכי אוהב, אבל הבעיה איתו שהוא כופה על הקבוצה את סגנון המשחק שלו. הרבה פעמים הקבוצה מניעה כדור לכיוון השער ובמקום להמשיך את ההנעה, הוא עוצר ומחפש שחקן שיעשה איתו דאבל פס. ד"א, דוידזאדה הרבה פחות בולט התקפית בעיקר בגללו. אם תחילת שנה היה לו את שוינפלד שמשחרר את הכדור מהר, אז עם אלירן המשחק נתקע הרבה פעמים.
  7. הוא טוב כי הוא סוף סוף משחק בעמדה הטבעית שלו כבר שנתיים-שלוש מכבי משתמשת בו בתפקידים מונפצים - בלם, מגן, קשר 50-50. הבן אדם קשר אחורי. נראה שסוף סוף אחרי תקופה ארוכה אפשר לחזור ללבוש את חולצה מספר 42
  8. זה רק אני או שב80% מהנושאים בפורום לשוימר יש דעה אחרת מכולם ?
  9. יצרו אצלי אנטי מהרגע הראשון אבל אם זה להגיע למשחק ולא לעודד בכלל או להגיע ולעודד איתם לצערי אני בוחר באופציה השנייה
  10. ולחשוב שעוד רגע באתי להזמין כרטיס אינעל העולם
  11. מה שראינו ממנו תחילת עונה לא ראינו ממגן שמאלי במכבי כבר שנים אז תפסיקו עם ההמלכה חסרת פרופורציות הזאת, ומנגד לגמור שחקנים אחרי כמה משחקים לא טובים
  12. עם איך שהם נראו אתמול צריך לנצל את הבלאק פריידי ולקנות ארגון אוהדים במחיר טוב
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.