Jump to content

aldo raine

משתמשים רשומים
  • Content Count

2
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

268 profile views
  • itai7

1. יופי אחי ואחרי שסיכמת את הדעה שלך בהודעה ארוכה ויפה תעשה טובה לכולנו ותפסיק לכתוב אותה בנחרצות אחרי כל הודעה שנכתבת בנושא. סבבה ההתנהלות לא מושלמת הקיץ(מצד שני באיזה קיץ כן היו מרוצים בפורום ?), דברים לא הולכים חלק אבל הבכי והפאניקה פה הם חסרי פרופורצייה, לפני שבועיים לקחנו אליפות תנו קצת קצת קרדיט למערכת.
  2. אבל זריהן שחקן קו בכלל. אם כבר מבאר שבע אז אורן ביטון מסיים חוזה ויהיה שחקן חופשי, כמחליף לדעתי הוא עדיף על דוידזאדה כבר היום ובטח עם הסתכלות לעתיד( לצערי סבוריט לא יהיה פה לנצח)
  3. מסכים, אני מתבאס רק כשבלקמן משחק ולתחושתי הוא גם יפתח הפעם
  4. שלישיית קישור רצחנית היום רמה אחרת שלאינטנסיביות ועוצמות זה היה גמור עוד לפני שהתחיל, עצוב לי בתור אוהד שלא נזכה להנות מפרץ ובעיקר גלזר עוד הרבה זמן. אגב אם אני לא טועה אלברמן הקשר האחורי האחרון שלקח שחקן העונה, בתקופה בביתר.
  5. ברור ברור,הכל בפרופורצייה,לא תשמע מילה רעה על איביץ,מבחינתי הוא מפיק את המיטב מהסגל הזה לגמריי. בשביל פלייאוף טוב נהיה חייבים עוד מספרים משחקנים שהם לא אצילי ויונתן ובהנחה ששכטר וציקו פצועים כרגע איילון הופך להיות הכתובת לדעתי
  6. לצערי סיכוי סביר שראינו את המשחק האחרון של צ'יקו העונה(ואולי בכלל במכבי). אני אופתע ואתאכזב מאוד אם איביץ יעדיף את בלקמן על איילון בכל עמדה בשלישייה הקדמית.
  7. נראה לך אופטימי בעיקר כי התרגלנו שכל שחקן שעושה אפצ'י לא משחק חודשיים. במקרה הזה דור פרץ עשה שיקום פרטי בלונדון, וזה כנראה כל ההבדל. בכל מקרה גם אם הוא יחזור עוד שלושה שבועות זה יותר משלושה חודשים מיום הפציעה ככה שלא מדובר בזירוז או בתרופות פלא
  8. לטעמי זה המשחק הכי טוב של אצילי מאז שחזר מהפציעה,היה הרבה פחות מפוזר מכרגיל,עשה עבודה הגנתית טובה לא הפסיק לרוץ ולתת גוף,מבסס את מעמדו שוב כשחקן קו האמיתי היחיד במכבי(למעט איילון שעוד יש לו הרבה להוכיח)
  9. מסכים, עם זאת אין מה להחזיק אותו ואת ברסקי ביחד,עומס מיותר והנצחת הבינוניות
  10. לא כל אחד בור כמו שאתה חושב, ואף אחד לא ביקר את מכבי,לגיטימי שבמכבי שחקנים עוברים דרך ארוכה יותר ממועדונים אחרים עד לבוגרים. ובלי קשר הערכה שלי לאיילון לא מתבססת על שני המשחקים האחרונים,הילד הזה צגיל צעיר משחק כמו שחקן כמעט שלם ולבטח יותר איכותי מרוב המתחרים שלו בחוליית ההתקפה. כל דקה של אלירן בהרכב במקומו תהיה בגדר בזבוז בעיניי
  11. אם היה גדל במכבי פתח תקווה כנראה שהיה מוצא את דרכו לאירופה מהר יותר,כשרון על במונחים של כדורגל ישראלי.
  12. חולק עלייך,ביחס לשוק ההישראלי הלא קיים הוא בוודאי כשרון על. מעבר לכל העניין המנטלי שמייחסים לו פה לדעתי הוא צריך לשחק יותר באמצע יותר קרוב לשער,מגיל צעיר הוא מריח שערים ורגל כזאת אין לאף אחד אצלנו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.