Jump to content

tkui

משתמשים רשומים
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Recent Profile Visitors

211 profile views
 1. אתה רוצה את זה בבירבור או בנאום, הא יא סטיבנקין? סתם אין לנו צורך בו יש מקום ל5-3 זרים..
 2. הפוך גוטה תן לי להגיע לאירופית ואני מאושר למרות שהשנה ברור שמגיעים לצ'מפיונס
 3. וואלה עברו את אלופת פולין?
 4. משתמשים אבל כמו שלא נמכור את כל הקבוצה בקיץ אחד ככה לא נמכור שחקני מפתח בקיץ שאיבדנו בו לפחות 5 שחקני הרכב
 5. מחזק ומוסיף שבגלל זה באמת נראה לי מוזר איך על שועה יש דממה (עזבו בקטע של למה עלינו צועקים ולהם כלום..) הרי אצלו לכאורה לפי מה שהבנתי הם התחילו לצאת לפני גיל 16 שלה..? לא יודע לפחות ככה זה נראה לפי התגובות... אז ככה במודע לעבור על החוק?! ולא שיש לי משהו נגדו, אם היא רוצה והוא רוצה גיל 15 זה נ"ל גיל שלא ניתן לשלוט למישהי על החיים ולהחליט בשבילה אם לצאת או לא אבל בכל זאת ח"ו אם אילון אלמוג יצא עם מישהי בת 15 במודע מיטש "לכאורה" לא יעיף אותו? נ.ב. מרגיש לי שכל מי שיוצא נגדם פשוט מוסרית יוצא נגד סטוצים (מצוין! גם זלאטן!!)
 6. וואלה יש לי אותה הרגשה של אחרי ה2-1 לפלזן לא יודע אם זה סתם חרטא שנובע מחוסר סיכוי וזה שהכל קורה ההיפך
 7. יאללה שיממנו לנו את עסקת דאבור
 8. שמעון מזרחי: "מועדון צריך לעמוד מאחורי שחקניו" יו"ר מכבי תל אביב בכדורסל דיבר ב-'5 באוויר' על פרשת המין בה מעורבים אצילי ומיכה: "לא צריך לחרוץ את דינם לפני החלטת הפרקליטות. חייבים לתמוך בהם ולתת להם גב" יממה אחרי שמכבי תל אביב זכתה באליפות ה-54 בתולדותיה, היו"ר המיתולוגי שמעון מזרחי עלה לשידור ב-"5 באוויר", תוכנית הרדיו של ערוץ הספורט, ולצד חגיגות התואר נשאל על הנושא שמעסיק את קבוצת הכדורגל בחודשים האחרונים: פרשיית המין של עומר אצילי ודור מיכה. "מיץ' גולדהאר השעה את שני השחקנים ולא זימן אותם למחנה האימונים, כנראה שהוא מחכה להחלטת הפרקליטות שיכולה לקחת זמן", אמר מזרחי בפתיחה. "אם השלמת התיק תעשה במהירות, אני חושב שגם החלטת הפרקליטות תהיה די מהירה כי עינוי הדין הוא גדול". "השחקנים הביעו צער על מה שקרה", המשיך היו"ר. "גם אם אין כאן משהו פלילי, יכול להיות שיש כאן משהו מבחינה אתית. נראה לי שההשעיה מבחינה אחת נתנה להבין שמה שנעשה לא נראה טוב, ומצד שני לא צריך לשפוט אנשים ולחרוץ את דינם לפני שיש החלטה בכיוון הפלילי. יכול מאוד להיות שגולדהאר יחליט בכל מקרה, גם אם התיק ייסגר, שהוא רואה בזה עבירה אתית ויחליט שלא להחזיר אותם למועדון". יש לחכות להכרעת הדין. מזרחי (אלן שיבר) מזרחי נשאל על מקרה העבר בו היה מעורב וויל ביינום, שקיבל תמיכה מצד המועדון: "הייתי שם וצעדתי יד ביד עם וויל ביינום, שהובל שלא כדין באזיקים לבית המשפט. ראיתם שבסופו של יום גם לא הוגש נגדו כתב אישום". "אני חושב שבשלב הראשון חייבים לתמוך בשחקנים כי הם הבנים שלך, הם חלק מהמשפחה וצריכים לעמוד מאחוריהם מבלי לפגוע ב'נפגעי העבירה' אם יש כאלו, אבל מועדון צריך לתת את הגב לשחקנים שלו. לרגע לא אמרתי שצעדיו של מיץ' לא נכונים. המועדון צריך לעמדו בשלבים כאלו מאחורי השחקנים". "אני חושב שהמקרים שונים" המשיך. "שם לא היו נפגעי עבירה, שם אנשים תקפו אותו והוא ניסה להימלט מהם. השליכו על הרכב שלו אבנים שניפצו את השמשות וסיכנו את חייו, והוא במנוסתו נסע אחורה. הוא נעצר באותו הלילה ולכן הגיע עם המדים של מכבי לבית המשפט. בסופו של יום לא יוחסה לו שום עבירה". "אני מתעסק בתחומים אחרים ולא בתחומים הפליליים, אבל אני בטוח שהם מצאו את עורכי הדין שייצגו אותם נאמנה. בסופו של דבר הם צריכים להתאזר בסבלנות רבה עד שהפרקליטות תחליט לכאן או לכאן. אח"כ ההחלטה הלא פחות קשה של מיץ' - האם ימשיכו במועדון או לא, מבחינה מקצועית זו החלטה לא קלה. יצטרכו לחשוב איך למלא את השורות מבין השחקנים המושאלים", סיכם מזרחי.
 9. אם מעיפים אותנו אז ברור שצריך להעיף את אטלנטה וגם מה הקשר אחי בין בדיקה אחת שתראה שיש קורונה לשחקן אחד או איש צוות אחד ללהעיף את כל המועדון לכמה שנים?!?
 10. איך במקום לרמוס את האמאמאמא שלהם יצאנו תיקו
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.