Jump to content

מי כמוכה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. צודק מאור ב100 אחוז מותר ורצוי להביע דעה ולפעמים גם להעביר ביקורת. אף אחד לא שוכח את 10 השנים הרעות שהיו אבל מספיק כבר לנופף בזה בכל פעם שמישהו מעביר ביקורת. אני מכבש כל בן אדם וחושב שיש מקום לכל דעה אבל מפה ועד להגיד לנעול ותסתמו זה פשוט לא מכובד יש אנשים שחושבים שרק הדעה שלהם נחשבת ומי שלא חושב כמוהם הוא לא אוהד. נכון שמכבי במקום הראשון בפער של 4 נקודות , אף אחד לא שוכח את העבר אבל עם סגל השחקנים הזה אפשר להוציא הרבה הרבה יותר
  2. לא מצליח להבין ואולי משהו יסביר לי למה בליגה כזאת חלשה צריך 3 קשרים הגנתיים. נמאס כבר לשמוע שמכבי שולטים בכדור 70% -30÷ מכבי בשיטת משחק הזאת לא מגיעה למצבים ובקושי בועטת לשער
  3. אני לא מבין למה נגד רוב קבוצות הליגה בליגה פח כזאת צריך לשחק עם 3 קשרים אחוריים הגנתיים. היום הוא הוציא 2 קשרים אחוריים והכניס במקומם 2 קשרים אחוריים יותר הגנתיים. הוא נמצא בפיגור ובדקה 80 מכניס חלוץ ומוציא חלוץ , מה ההיגיון פה למה לא לוותר על קשר אחורי ולהכניס עוד שחקן התקפי למה כל אוהדי מכבי רואים את זה והמאמן הדגול שלנו לא רואה את זה נראה לי שהוא רוצה להוכיח לכולם שהדרך שלו נכונה והוא מחליט על הכל אני מקווה שלא נאבד אליפות בגלל העקשנות שלו!
  4. כל משחק שהיה בנתניה העונה היה סיוט יש כביש גישה אחד שבו תמיד יש פקקים , צריך לבוא שעתיים לפני ואפשר להתקע גם עד 12 בלילה אחרי המשחק אני מאוד מקווה שזה יהיה במושבה ואם כבר יהיה בנתניה שיפתחו עוד דרכים לחנייה.
  5. חבל שהוא לא מתקדם ולא ממצה את הפוטנציאל הוא צריך להתבגר ולהפסיק לריב עם שופטים
  6. כעיקרון לבן חיים יש את הנתונים הטובים ביותר להצליח בחול - מהירות מטורפת , בעיטה טובה , יכולת כידרור אבל ויש אבל הוא צריך לעבוד עם עצמו בראש , הבעיה שלו היא יציבות- בכל פעם שהוא נותן משחק גדול הוא נעלם לשבעה משחקים , בנוסף הוא חייב לשפר את קבלת ההחלטות ואז הוא יוכל להיות שחקן ברמה אירופית
  7. האמת שבתחילת העונה לא תפסתי מנוסא אבל ככל שמתקדמת העןנה אני מבין שהוא שחקן מצוין ואחד השחקנים החשובים במכבי ולפי דעתי הקשר האחורי ההגנתי הטוב בארץ הוא כמו קיר או גרזן כמו שאומרים, אי אפשר לעבור אותו מחלץ כדורים נפלא , מחזיק את כל האמצא ואני חושב שחלק לא מבוטל מההגנה שלא ספגה 7 משחקים זה גם בזכותו כי כשיש לך אמצא חזק גם ההגנה חזקה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.