Jump to content

Idan87

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by Idan87

1. חחח איך אנשים עוד מגנים עליו? הוא עוד לא הביא הצלה אחת טובה בכל המשחקים שלו במכבי. 4 בעיטות היום 4 גולים. שוער כזה לא יכול להביא נקודות אין מה לעשות. שוער טוב(בטח ובטח אם עולה 3 מיליון) עוצר לפחות בעיטה אחת מה3 אחד על אחד, ואני עוד לא מדבר על השער השני.
  2. וואלה אני כבר מקווה שאולי בפוקס גורדי יצליח למכור אותו ב3 מיליון ולא נצא בהפסד...
  3. העיקר ש"הוא עוד יביא לנו נקודות"
  4. חובה חובה להאט את הקצב ולהעביר זמן. חחח מצחיק שפה זה בסדר אבל שרעננה עושה את זה נגדנו אנשים קופצים ואומרים מגעיל מגעיל.
  5. מוכר 4 כרטיסי נוער ו1 מבוגר ליציע צפוני עליון במחיר עלות אם מישהו צריך.
  6. מה אתה חושב שאתה איזה גבר? סתום תפה כבר חאלס לזיין תשכל ולשכנע את עצמכם שזה לא אדום. לדעתי אפילו ייצא מזה טוב ועכשיו כל שחקן שיעשה משהו דומה יורחק על פי המצלמות. סומך על קרלוס מול חיפה
  7. תשתוק כבר יא מביך, רק תירוצים יש לך, מה רצית שרעננה ישחקו נגדך פתוח? היו מקבלים 5 ככה משחקים בכל העולם וצריך לדעת לפצח בונקרים.אולי במקום ל חפש תירוצים תגיד שהפסדנו בגלל שהשחקנים שיחקו בהליכה? שהשחקנים שיחקו חרא? שהשוער שכולנו גמרנו ממנו לא כזה גדול כמו שחשבנו(בינתיים)?
  8. יש פה כמה חיים בסרט, עאלק 40 אלף.. כל משחק לפחות שליש-חצי אצטדיון יהיה ריק.. 25-30 זה בול מה שצריך
  9. שאלה על ההדפסה- הדפסתי את הכרטיס ויצא עמוד שלם, אבל כל הלמטה יש הסביר על סמי עופר והחוקים(כמו בכרטיס רגיל מאחורה) ולעלה מספר הזמנה+שם צריך לגזור את הדף שהדפסתי? אם כן איפה? כי לא מסומן פה שצריך לגזור
  10. מסכים עם כולם והכל, אבל פה תאכלס אוסקר באמת הרכב שני אחרי שהביאו את פדרו..
  11. חיכיתי באתר כבר מרבע ל11, כל 2 דקות עשיתי רענן והמכירה נפתחה בחמישה ל11. הזמנתי בטיל עוד לפני שהיה לחץ
  12. תוך כמה זמן אני מקבל אישור הזמנה ואת הכרטיסים להדפסה במייל?
  13. מישהו יודע בוודאות כמה נשאר לדרומי עליון?
  14. איך אתה יודע שהמכירה לקהל הרחב נפתחת בראשון ב7? זה בדוק?
  15. מישהו מנוי יכול לעדכן אם נשארו מנויים בקטגוריה 3 ב500 שקל? בצפוני/בדרומי לא משנה..
  16. מצטער אם אני יוצא מטומטם, אבל אם אני מדפיס את הכרטיסים איך מי שקונה ממני יכול לסמוך עליי שאני לא מרמה אותו? אני מתכוון שאפשר להדפיס את הכרטיסים כמה שרוצים, אז למה שמישהו יקנה ככה כרטיס?
  17. יש סיכוי שהאצטדיון לא יהיה מלא במנויים? אני יכול להגיע רק לפורטו וצ'לסי אז עדיף לי לקנות כבר כרטיסים בודדים, אבל אני מפחד שלא ישארו..
  18. כמה יעלה בערך מנוי הכי זול? לשם ההשוואה, מישהו זוכר כמה עלה מנוי באירופית?
  19. אי אפשר לבדוק מי אוהד מכבי ומי לא. איך בדיוק תבדוק את זה? אם יש חייל בצבא שלא יכול לעשות מנוי? או סתם אוהד שגר רחוק(דרום/צפון רחוק) שמתעדכן כל יום כמו אחרון האוהדים אבל לא עשה מנוי? לצערי יהיו גם סתם אנשים שיבואו לראות את הגדולות אבל אין מה לעשות נגד זה
  20. מה אתם עיוורים? רואים בבירור שזה שחור אז למה סתם להשלות את עצמכם..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.