Jump to content

Idan87

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by Idan87

1. מה עם רכבת חזור? לא נראה שיש בכלל רכבת חזור לת"א והמרכז..
  2. בואנה אתה תותח, איך השגת לינק לפני שפורסם?? בזכותך חבר הזמין 2 ל9. הכל נגמר תוך דקה וחצי
  3. אפשר לדעת למה? לא רוצה לשבת ליד אוהדי חיפה, במיוחד קרוב לקופים. יותר כיף לשבת עם האוהדים שלך.. האמת? לא נראה לי שקנו אצלנו כל כך הרבה ואני בטוח שאני אשיג לדרומי.
  4. מהאתר של לאן: המכירה לקהל הרחב תחל היום , יום שני ה-16.05.16 בשעה 19:00 ניתן לרכוש עד 2 כרטיסים האמת אני מעדיף לקנות לדרומי ולהיות עם אוהדי מכבי ועם אווירה מטורפת מאשר מעורב מעפן.. אני אישית אחכה לערב
  5. אם אני לא טועה, הם לקחו לעצמם 5000 כרטיסים בשני חצאי הגמר, לגמרי מסכים שזאת בושה וחרפה.
  6. הדרומי מכיל 12K מקומות(בוודאות) לעומת הצפוני שמכיל 8000(לפי ויקיפדיה) ולכן שמו את הדרומי ביחד עם המערבי. מאמין שיהיה כל הדרומי+2000 מערבי(כל השאר להתאחדות) לעומת חיפה צפוני ודרומי שיוצא 15K אז 1000 מתוכם בטח יהיו לחציצה. ככה 14K לכל קבוצה, 1000 חציצה ו5000 להתאחדות(הערכה שלי). מצטער להיות זה שבדעה שונה מכולם, אבל לא חושב שיש פתרון אחר. במידה ואכן הייתה הגרלה ולא מרמים אותנו, זה כשר לחלוטין, ותאכלס אין פתרון אחר כי במצב ההפוך האוהדים של חיפה היו בוכים. רק כדי שלא יצאו עליי, גם אני עצבני כמו כולם שקיבלנו את הדרומי המסריח הזה ומקווה שאולי מהמערבי יהיה אפשר לשמוע אותנו ..
  7. מתי בדיוק הייתה הגרלה על הגמר? מה זאת הסודיות הזאת? דברו
  8. עם כמה שאני כועס על אתמול ועל אבוקסיס הבן זונה, אתם באמת מאמינים לעצמכם שראיקו לא ניסה לדחוף אותו? אל תעבדו על עצמכם.. מקווה שראיקו לא יורחק(אין סיכוי- אז לפחות עונש מינימלי), אבל גם צריך לדפוק את סכנין השרמוטות האלה ואת אבוקסיס הזבל.
  9. לא חושב שידחו את הדיון, פשוט כי לפני שבוע וחצי בערך חיפה ביקשה לדחות את הדיון על סטויקוביץ ולא הסכימו, אז ינסו כאילו לשמור על אחידות.
  10. אני קורא פה מידי פעם ונמאס לי כבר מאלה שחושבים שהם אוהדים יותר טובים. יש אנשים שלא נוח להם לנסוע רחוק, לא יכולים או פשוט לא רוצים לנסוע רחוק- זה לא בושה. כן אני מעדיף כרטיס לדרבי מאשר לנסוע לסמי עופר מול סכנין(ויש לי כרטיס), אבל חאלס לשפוט ככה אנשים. אפשר להיות אוהד אמיתי גם אם אתה לא נוסע עם מכבי לכל מקום.
  11. תאכלס המצב הזה מצוין לנו, לדעתי אין סיכוי שנקבל עכשיו רדיוס על הדרבי
  12. איזה חנות? גם אני צריך לקנות מתנה לחבר קצת גדול חחח (3XL)
  13. הפועל הגיעו מהמקום ה13. ציפתם שישחקו פתוח כי זה דרבי ומשחק גדול? תאכלס היה צפוי גם לאוהדים ואני בטוח שגם בקבוצה שהפועל יעלו בבונקר וישחקו ככה. אין על מה לבכות, בן חיים יצא מביך לדעתי. אם רייכרט היה מביא ראיון כזה, איך הייתם מגיבים?
  14. חחחח מצחיקים אלה שאומרים אדום 100% אם זה היה לזהבי היו נפתחים פה 50 נושאים כמה השופטים נגד מכבי ושהשופט יחלה ****
  15. מצטער להגיד את כל מה שכולם לא מודים בו, אבל אם לא ננצח את קייב הקמפיין שלנו יותר גרוע מה000 של חיפה. אז, כמו שזכור לי, הם נתנו פייט במשחקים, היה קשה נגדם וזה לא הלך בקלות(חוץ ממשחק אחד). אנחנו בקמפיין ביזיוני.. לאף קבוצה לא קשה נגדנו, בכל משחק פיגרנו במחצית ולא היינו איום בכלל לקבוצה השניה. ואם כבר מדברים, אז גם הגול היחיד שלנו הוא מפנדל שלא היה. לא שאני לא שמח ולא צעקתי יש, אבל רק תבינו שהקמפיין הנוכחי ממש גרוע, ולדעתי רוב האשמה היא של גורדי שנכשל ברכש השנה. להשאיר את מיטרו וקרלוס? באמת? לחפש כל הקיץ חלוץ ובסוף להביא חלוץ פצוע שמשחק 20 דקות מול ק"ש..?
  16. מכבי חיפה גם עובדת עם הדפסה ביתית
  17. טוב אז החלטתי הפעם להגיע לסמי עופר ברכב לאחר שעד עכשיו הייתי רק ברכבת. 19:00 זה שעה הגיונית לצאת מהרצליה? וחניון מומלץ? שמעתי על אינטל, אם מישהו יכול באמת להסביר לי איפה זה.. חוץ מזה, למי שרוצה שוב פעם יש הסעות או תגבור רכבות... https://www.maccabi-tlv.co.il/2015/11/%D7%98%D7%A8%D7%9E%D7%A4-%D7%A6%D7%94%D7%95%D7%91-%D7%94%D7%93%D7%A8%D7%9A-%D7%9C%D7%9E%D7%A9%D7%97%D7%A7-%D7%9E%D7%95%D7%9C-%D7%A6%D7%9C%D7%A1%D7%99-%D7%91%D7%A1%D7%9E%D7%99-%D7%A2%D7%95%D7%A4/
  18. מה עם דסה? חזר מהפציעה? משחק בשבת?
  19. שום גול לא באשמתו בכלל.. וגם אם כן, שראיקו ייתן הצלה כמו שסטויקוביץ דפק בתחילת המשחק לאצילי, ואז אולי אפשר להשוות אותו אליו. כל כך קיוויתי שהבאנו שוער על רמה, אבל עכשיו לדעתי נפלנו חזק.
  20. מסכים איתך ועם כולם שמנהלת מטומטמים ועושים בכוונה. בקלות יכלו להחליף שאנחנו נשחק בשני וב"ש בשבת, אין לזה הגיון. אבל, אנחנו כל כך רצינו להגיע לצמפיונס ואם אנחנו רוצים לעשות את הקפיצת מדרגה הזאת אז צריך להתרגל לשחק שבת-רביעי-שבת כמו כל אירופה. אי אפשר לבכות כל הזמן על הזמן(יוקאנוביץ) בעוד שכל אירופה משחקת ככה, ואז להגיד שאנחנו בחיים לא נהיה ברמה של הקבוצות באירופה..
  21. כי על ברק לוי היו ישר מדברים גם אם נמני לא היה אומר כלום.. על מרגוליס לא היו מדברים ועובדה שלא העלו את הנושא בכלל עד שנמני דיבר על זה
  22. אפשר לדעת למה אתה(ועוד משתמשים שהגיבו פה) כל כך בטוחים שהוא יהיה שוער גדול? כי הבטיחו לכם? כי מכרו לכם את החארטה שהוא "השוער הטוב בעולם לגילו"? למה מה יצא מהשוערים שקיבלו את התואר הזה? אתם עושים ממנו גדול ומלך כי אתם רוצים ומפחדים להודות שמכבי יצאו פראיירים בעסקה הזאת, לפחות לפי כל הנתונים כרגע. תסתכלו רגע מה הוא עשה עד עכשיו ותדברו באובייקטיביות, הוא לא נתן הדיפה אחת משמעותית שאני זוכר, אחת!!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.