Jump to content

Idan87

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by Idan87

1. לא הבנתי, הרישום שחקנים לאירופית זה היום בלילה או מחר בלילה?
  2. אז אתה בעצם מתבכיין שאישרו להם שער חוקי?
  3. אחר כך אי אפשר להתלונן שאין לנו מגרש לארח. בהצלחה ברדיוס
  4. כבלם מחליף הוא סביר... מה גם שיש את בן הרוש אם צריך עוד בלם. למה שפיליפנקה יבוא לפה מהתחלה לספסל?
  5. חייב לשאול את זה אחרי שכבר חודש אני לא מבין- למה צריך עוד בלם? כאילו פיליפנקה בא לספסל? לדעתי כל הדיבורים על בירנבוים הם חרטות
  6. אם ב"ש נופלת לפליאוף באירופית היא מדורגת או לא?
  7. כל פעם מחדש אני נלחץ בגלל תגובות בפורום על פקקים וכל פעם אני מגיע לפני הזמן. יצאתי בערך ברבע ל7 והגעתי ב7:10 לחניה.
  8. שוב פעם, לא מבין אותכם. מהרצליה לאצטדיון 20 דקות. גג 25. אולי הפקקים שאתם מדברים זה בכביש החוף לפני הרצליה אבל מפה זה חלק לגמרי. אף פעם לא הייתה לי בעיה באצטדיון נתניה, לא בפקקים ולא בחניה.
  9. חחחח אני לא יודע אם זה מבוסס על זה, אבל אם לא אז היה את זה כבר בספורט 1 עם עטר והודעה שהוא קיבל מאוהד מכבי לבוא לפה. יש הפרש עצום בין הערוצים של ספורט 1 לבין האתר שלהם, אתר כל כך עלוב.
  10. דאבל אני לא מבין מה אתה חושב שבגלל שאנחנו מכבי נקבל עדיפות? חיפה רשמה את נתניה כאצטדיון הביתי למוקדמות באירופה, את אופ"א לא מעניין באיזה אצטדיון הם יארחו בארץ, כי במוקדמות הבית שלהם זה נתניה. זה בכלל לא קשור להנהלה אלא קשור לאופ"א, חיפה החליפו ביתיות פעם קודמת ועכשיו אנחנו נחליף. זה לא קשור למי יותר טוב או את מי יותר מכירים באירופה.
  11. כמה שאתם מדברים, בינתיים ראיקוביץ לא קיבל את העונש. לפעמים לרעתנו, לפעמים לטובתנו.
  12. כל הגולים שאתם שמים הם מלפני 6-7 שנים, רק אומר.
  13. הוגו אלמיידה? איך אתם יודעים שהוא עדיין שחקן טוב ונמצא בכושר? אם בניון היה יווני לדוגמא והיו אומרים שהוא בא כולם היו גומרים על ג'ורדי ומתלהבים בטירוף בגלל השם שלו וההיסטוריה שלו, אבל בפועל הוא לא טוב. אותו דבר ארשבין, לא חושב שהוא סתם הדרדר עד לקבוצה מקזחסטן. אז לכו תדעו, אולי גם אלמיידה כמוהם..? צריך לראות אותו משחק ואז לשפוט
  14. הוא ממש לא מעבר לשיא. יש לעטר עוד הרבה לתת ואתם עובדים על עצמכם שהוא לא שווה מיליון יורו לפחות, בסכומים של היום כמובן. מאמין שיסגר על מליון יורו+אזולאי על עטר. לא הייתם קונים עסקה כזאת? אני כן בשתי ידיים
  15. לא הבנתי למה עפתם כל כך על המחיר של עטר, מה הוא לא שווה מיליון וחצי? בכלל קראתי פה שהתנגדו לשלם עליו 700 אלף, אתם רציניים? חשבתם שיבוא בחינם? למה שיענקלה ישחרר את השחקן הכי טוב שלו בכל כך קצת כסף, ועוד בדיוק שמכבי קיבלה 8 מיליון דולר..?
  16. ברור שעדיף שישודר, אבל הכוונה שלי היא שאני לא יכול לקנות רק 2 ערוצים כי אני לא יודע מתי ישדרו מה שאני רוצה פה ומתי בערוצים שלא קניתי. אני אמשיך עם צ'רלטון ואני מאמין שאני אקנה את כל הערוצים במחיר החדש. אין מה לעשות, מכור ספורט ובפרט לליגה אנגלית. בסופו של דבר אני מאמין שהם יורידו את המחיר מ120 וככה הציבור יקבל הרגשה שהוא לא נדפק, אבל בפועל כן העלו את המחיר, לא ל120 אלא ל80-90. לדעתי זאת המטרה שלהם מלכתחילה.
  17. אי אפשר בכלל להבטיח שלא תהיה זליגת תכנים. אולי ליגת העל בטוח תישאר בערוצים הקיימים, אבל על כל המשחקים מהליגות האחרות אין בכלל הבטחה. לדוגמא אני אוהד צ'לסי, בשבת ב5 יעדיפו לשדר משחק של חיפה בספורט 1, משחק של יונייטד בספורט 2 ואז צ'לסי תהיה בספורט 3. בכללי זה יכול להיות בהרבה מצבים... אולי המשחקים הגדולים(צ'לסי-ארסנל סיטי-יונייטד) יהיו בערוצים הקיימים, אבל בטוח צ'רלטון ימציאו איזה תירוץ למה לשים משחקים אחרים של הגדולות בערוצים החדשים.
  18. למה להחליף ביתיות? אחת יכולה לשחק בשלישי/רביעי והשנייה בחמישי. אמנם היום הקבוע של האירופית זה חמישי, אבל לפעמים יש איזה משחק-שניים בשלישי-רביעי(בטח כשנוצר מצב שמשחקים מתנגשים). אפילו בדקתי וביום שלישי הקרוב משחקים 4 משחקים באירופית במקום בחמישי.
  19. האמת שהחוק הזה ממש גרוע ואני מעדיף אפילו שלא יתקבל. זר אחד על הספסל? איזה זר יגיע בידיעה שהוא לא להרכב? רק זר בינוני או מחליף סטייל קרלוס. וגם אם כן זה דפוק, נגיד קרלוס זר שישי, נפצע טיבי מה עושים? מגן זר כזר שישי, דסה נפצע אז מה עושים? זה מגביל אותך בחילופים. או 6 זרים בהרכב או להשאיר את ה5. החוק הזה רק יעשה בעיות
  20. מה הקטע שיוצאים עליו פה? אתם יודעים יש עוד אוהדים שלא מתעדכנים בפייסבוק של הארגון, מה לעשות? מכבי היו צריכים לשווק גם את המערבי כ-לא מסומן. חוץ מזה, לדעתי החלטה רעה לשבת במערבי, מכל הבחינות. היו שומעים הרבה יותר מהדרומי.
  21. וואו איזה בכיין. קודם כל התפאורה זה לא קשור להתאחדות, הארגונים עשו את זה. ו2500 כרטיסים זה רק בגלל שחיפה תפסו את כל המעורב. לא נראה לי שראיתי צהוב אחד בצפון-מערבי, מה שיצר להם רצף מפחיד. צריך להיות עסוק בלנצח ולא איך להתבכיין
  22. אפשר לדעת איפה דיברת איתם? לא מוצא איפה ליצור איתם קשר
  23. מתחיל להלחיץ הקטע הזה. יש לי כרטיסים אבל אין איך לחזור הביתה למרכז(או למקרה שלי פרטי- להרצליה). חשבתי שיהיו רכבות אבל הזמן עובר ואין כלום...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.