Jump to content

tomer958

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by tomer958

1. נגד חיפה היה לך 3 פעמים מכות בשער 11 אז אני לא מתפלא שאני רואה את זה בין קהלים יריבים פשוט אוסף של אנשים מפגרים חשבתי שאחרי ה 7.10 לא אראה את הזבל הזה ביציעים ולצערי מהר מאוד ראיתי שטעיתי
  2. זאת אולי היה בחירת ההרכב הכי רעה שיכלו לעשות דסה מסריח את הדשא כבר תקופה בנבחרת לא אומר ששחר מעולה אחרי מה שקיבלנו נגד היוונים אבל אולי היה עדיף המלצר היה חייב לפתוח בהרכב כי הוא בתקופה מעולה על גלוך זה בכלל בושה שאין צורך להרחיב וגם לא הייתי פותח עם דור באגף. כאילו כל הטעויות שהיה אפשר לעשות עשו. זה עוד בלי לדבר על זה שלא רואים שום שיטת משחק או מהלך מתוכנן הכל מקרי חרא על בניון וחזן הבית הכי קל אי פעם והם גרמו לזה להראות פשוט בדיחה
  3. משהו שמאוד אהבתי במכבי ומראה על שינוי משנים קודמת היו לנו המון שחקנים שלא מפחדים להחזיק כדור ושיכולים להשתחרר מלחץ שחר,סאבו,רביבו,יוריס,מילסון,גבי ,דוידה לא פעם עשו לנו לחץ ופשוט השחקנים שלנו השתחררו בקלות וזה פתח לנו את כל המשחק
  4. רץ בטיקטוק סרטון של פרימו ורז זהבי בספורט 5 ובטלפון אחד מהראשים הקטנים (נראה לי קניאס) ופרימו יוצא עליו ואומר שכולם פתאום מתגייסים לטובת חיפה ושאף אחד לא דיבר לפני זה לטובת הקבוצות האחרות וכו איך הגענו למצב שפרימו היחיד שמדבר נורמלי
  5. לא נרגע מההקפצה שלו ברחבה להלחים להרכב
  6. כל המחצית הראשונה שרתי את השיר שחקן שלו
  7. אני רואה עכשיו יציע העיתונות מה זה כל הרעל הזה שיש פה צנצי הכלב לא מפסיק לרדת על זהבי נבלה אחרת לא מפסיק להגיד שבמכבי יש כל הזמן לחץ סימונים עם ידיים וכו
  8. כמו שאמרו פה אם דן ביטון פותח במקומו זה ביזיון כיף שיש עוד שחקן מהיר שעושה תנועה לעמק
  9. מחצית ראשונה 19 שחקנים נמצאים בצד ימין של המגרש מילסון לבד בצד שמאל לא תיתן לו מסירה ?
  10. מבחינתי הדבר שהכי שמח אותי היום היה השלט של דור תורגמן בסוף המשחק בן דודה של אשתי נפל בקרב בעזה וכבר כמה זמן אנחנו יודעים שהוא רוצה להחזיק שלט בשבילו אבל לא יצא. שמח שזה יצא היום
  11. מישהו יודע להגיד באיזה שעה היא מתחילה מחר לעבוד?
  12. שבוע שעבר אמרתי שאשמח לראות התקפה מהירה ביחד עם שחר בקישור (אמרתי גם את עדן/קיקו במקום גבי או יוריס אבל זה מספיק טוב) וסך הכל היה מרענן לראות שמשחקים קצת יותר מהר ושיש התקפה מהירה
  13. הייתי רוצה לראות בשבת את הקישור וההתקפה הבאים קארצב -שחר-קיקו מילסון - תורג׳מן/מלדה דוידה/מלדה תנו לי קצת התקפה מהירה וקישור שיתן לאחרים שכבר שחוקים קצת מנוחה
  14. אני חושב שרוב בעיות שלנו מתחילות באימונים עזבו שאיביץ היה קורע את השחקנים באימון הוא גם היה יורד לפרטים ועושה תבניות משחק פה נראה שאין כלום
  15. נשבע שאני מעדיף את גבי מגן ימין על אבישי הייתי רוצה לראות משהו כזה שוער לא מעניין פרסי סאבו/נחמיאס רז שלמה גבי יוריס קארצב קיקו מלדה תורגי דוידה
  16. מת להבין מה זה היה ההרכב הזה מה זה החרא הזה שנאלצתי לראות עכשיו רביבו בלטקסה אבישי ופרץ במשחק מחפיר ברמת ליגה לאומית זהבי במופע אגואיסטיות שאם זה היה הפוך היה צריך על אותו שחקן אבל הכל על המאמן שהמציא לי הרכב במשחק הקודם ראינו שאנחנו לא יכולים להניע כדור ככה אז מה הקטע
  17. אם באמת יחזקאל יקבל חצי מיליון יורו לעונה בסכום הזה חבל שלא הבאנו זר אכזר
  18. דן ביטון היה בתקופה מעולה ונחלש מאוד לא מבין למה דוידה או יוני לא פותחים קצת במקומו
  19. צביקה המלך באמת בערוץ הספורט יש את הקטע באיכות יותר טובה איך הוא השתיק את החפרן הזה ואז הוא אומר לו אבל גם אלי אוחנה אומר לך מי ישמע אמרת לי אינשטיין עוד אדם מפגר גם ראיתי מה ששלחתם פה שמירי מתנצלת ואז אוחנה ואוואט יוצאים עלינו זין עליהם
  20. כשאמרתי שאני עצוב שהוא מגיע על חשבון מאסון ולא בנוסף אנשים פה יצאו עלי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.