Jump to content

tomer958

משתמשים רשומים
    10
  • Last visited

Everything posted by tomer958

1. רציתי לרשום הודעות ליצחקי באינסטגרם והוא חסום לא ברור לי איך ממצב שיש את גלוך וכולם צועקים שחייבים רכש! מאבדים את גלוך אין אפילו שם אחד בתקשורת!
  2. פשוט מאוד הלך לנו השחקן היצירתי שהולך לעומק ויודע גם לכבוש וגם לבשל. גבי טכני אבל פחות תכלס יוני יודע לכבוש ולבשל אבל בלי דריבל איכותי ביטון אולי קצת רכיכה מבחינת הגנתית אבל עונה יחסית על הדברים של גלוך. עד שאין רכש הייתי נותן לו לפתוח ומוריד את גבי לקישור במקום פרץ או גלזר כי מול רוב הקבוצות לא צריך 2 אחוריים
  3. מזל שהגיעו אחים לסמל והרימו מחאה נגד ספורט 5 אחרת גם היו ממשיכים לזיין אותנו
  4. הכי גבר בעולם הציל אותנו היום לא מעט ממכירות של פיבן תודה לך סאבו שעזרת לנו לשמור על הרצף
  5. אם אין רכש אני עד סוף העונה מקלל את יצחקי לפני כל משחק מי שבשער 13 וירצה להצטרף בשמחה
  6. אמרתי אחרי שאוסקר עזב שאני מקווה שביטון יחליף אותו ולא גבי. גבי לא מספק את אותו מימד שגלוך וביטון סיפקו. ולפני שיצאו עלי אז להזכיר לכם ששנה שעברה גלוך נכנס לעמדה של ביטון ולא גבי. חוץ מזה איך לא הבאנו רכש כשידענו כבר שבוע שעבר שגלוך עוזב. כאילו על מה משלמים ליצחקי
  7. אני כבר מכין את עצמי לזה שלא יהיה רכש בגלל שהשחקנים שרצינו לא רוצים לבוא
  8. אין ציטוטים מחיפה והפועל? צפיתי לראות סרטונים של חגיגות אחרי העזיבה של גלוך
  9. וואלה המעבר יותר מסקרן אותי מהמעבר של זהבי לסין תנו לי כל יום לקט מהמהלכים שלו מהאימון
  10. ראיתי עוד סרטון אחרי זה פשוט לא יאמן כמה מצבים הוא היה מייצר לנו וכן את האמת אחלה ערוץ
  11. טוב זה הסרטון הכי מחרמן שראיתי לחשוב שהוא שיחק רק פחות משנה פה
  12. חבל לי שבגלל איביץ לא יצא לנו להנות ממנו הרבה העונה (שלא לדבר על שילוב שלו ושל פארפה) השחקן הכי מלהיב שיצא לי לראות בישראל. כל נגיעה בכדור שלו זה רק תכלס. הוא לא פוחד לקבל את הכדור בשום חלק במגרש וכל בעיטה שלו (לא משנה הרגל) היא מסוכנת. הייתה לי תקווה בלב שנראה אותו גם בדרבי למשחק אחרון אבל לצערי זה לא יקרה
  13. דווקא עונה שעברה הוא נתן לנו הרבה רגעים יפים
  14. לא יודע אם גבי זה השחקן שצריך להחליף את בלוך סתכלס הייתי מעדיף לראות את דן ביטון שם או אולי יוני גבי קצת פרווה לפעמים (לא שביטון לא אבל עדין)
  15. יצחקי יבן אלף אנחנו מאבדים את השחקן הטוב בליגה ואין אפילו שמועות על שחקנים
  16. אפשר הסבר לעניין שאנשים פה אומרים לגבי הסוכן המושחת?
  17. ברור כולנו ידענו שהכדור יכנס ברגע שראינו אותו ככה לבד אבל גבי היה שם באמת במצב מעולה ולבד לגמרי. למזלנו זה נגמר בגול ובבכי של הפחים מהכרמל והבדיחות המפגרות שלהם (סגנים של הסגנים וכו)
  18. וואלה ראיתי את הגול הראשון של זהבי כמה פעמים בעיטה אדירה שלו אבל גבי היה שם לבד בצד אם הוא היה מחמיץ את זה וזה היה שחקן אחר ולא זהבי היו רצות פה קללות ברמת האבו פאני
  19. לא מבין למה אנשים אומרים שגבי יחליף את אוסקר אחלה גבי שבעולם אבל זה לא אותו שחקן דן ביטון של עונה שעברה היה על אותו תקן רק שהוא יותר אדיש מקוואס
  20. הוא חטף אתמול כדורים כמו שאצילי היה חוטף אצלנו. עשה לחץ מטורף בכל המגרש הטכניקה שלו זה משהו מטורף הוא השתלט על כדורים קשים מאוד בשטח קטן והצליח לצאת ממצבים קשים. נתן הופעה ברמת הקובאס במשחק הראשון נגד חיפה. דווקא איביץ שמעריך שחקנים שעושים לחץ לא נתן לו לשחק. הלוואי שיקרה נס וגלוך ישאר עד הקיץ ונראה אותם ביחד עד סוף העונה
  21. הלך לי הקול בגול של פרץ +בהרחקות של הנבלות אני מת לשמוע את ההסבר של האיגוד לפסילה ההזויה הזאת. הרסו לנו אפשרות לעשות תוצאה היסטורית
  22. ישבתי אתמול איזה חצי שעה לקרוא את הנושא משחק שלהם מסתבר שרק אצלם יש פצועים ואצלנו תמיד כולם בריאים חוץ מזה כמה ציטוטים שאהבתי ״פיבן נגדנו נראה כמו פריים קאנברו״ ״ריקן השרמוטה הזה תמיד עולה מהספסל כמו שד טזמני״ ״לביא כזה למלם. תמיד נכנס לבלומפילד עם קקה במכנס״ ״הנה ריקן נכנס לרקוד עלינו״ מישהו כתב שהוא לא מבין מה הוא רואה ואז ענו לו ״תסגור, אפילו לשחקנים אין זין למשחק״ חוץ מזה היו המון קללות למלצר לפיירו לשרי וסאן מדליף
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.